• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

En Sevdiğiniz Oyunlar ve Neden

BrandonB

TS Çaylak
Herkese selam

Bu yazı meraktan çıktı ve mevcut kütüphanemi bitirdikten sonra muhtemelen yeni bir oyun arıyordum. Bana en sevdiğin oyunlardan bazılarını ve nedenini söyle (güncel olması gerekmiyor, daha eski olabilir)

Ben Dragon Age serisi olmakla başlayacağım. Bioware, bu oyunun Lore ve Hikayesi ile dürüst düşüncemle bu seri ile kendilerini aştı, dürüstçe hayatımdaki bir oyuna, ilk Origins oyunundan (hikaye satırının muhteşem olduğu, ancak oyun her şey sadece harika ve gerçekten şikayet düşünemedim Inquisition için. 3 serisinin her biri bir öncekini takip eder ve her seferinde geri dönen karakterler içerir. Birincinin oynanışı çok kötüydü, ama hikaye harikaydı, ikincisi zıttı ve üçüncüsü her ikisinden de en iyisini alıp ikisini birden karıştıran bir karışımdı. Bu yüzden oyun ve grafikler oyun için harika, ancak sorgulamanın satış faktörü, en iyi yazılmış kitapların bazılarına irfan ve kurgusal dünya ile mantıklı bir şekilde rakip olan bir hikaye çizgisidir.

burrbit

TS Çaylak
Genellikle çok oyunculu oyunlara bağlı kalırım, bu durumda tüm zamanların en sevdiğim oyunları? Starcraft 2 ve CSGO (muhtemelen her birine yaklaşık 2.000 saat battı). Temelde bu oyunların rekabetçi doğasını seviyorum, artı büyüyen orijinalleri oynadım. Geç kaldığım en sevdiğim tek oyunculu oyunum, DOOM'un yeni sürümü oldu.

spcloud

TS Çaylak
Şu anki en iyi 3 maçım ölmek için 7 gün, DayZ ve Player Unknown Battle Grounds. 7 gün eğlenceli bir hayatta kalma sandbox oyunu, sıfırdan kendi tabanımı oluşturmayı seviyorum. DayZ en iyi oyun değil ama grafikleri seviyorum ve manzaralara bakarak koşuyorum. Ayrıca PUBG iyidir çünkü hızlı temposu ve her zaman yeni bir deneyim.

marcoboyle

TS Çaylak
Beni şaşırttı terraria gerçekten keyif aldım. çoğu insan eski piksel sanat tarzı nedeniyle denemek gibi görünmüyor ama büyük ilerleme ve derinliği var. Ayrıca ark ve proje arabalarından çok hoşlanıyorum, güzel çeşitlilik veriyor. Oh ve bitkiler vs Zombies! Çoğu çevrimiçi atıcı, çok fazla oynayan insanlar sizi tekrar tekrar sigara içtiğinde hayal kırıklığına uğrarım, ancak PvZ ile bu öfkeyi asla alamam. Eğlenceli ve zany ve kendini çok ciddiye almaz.

Catatonic21

TS Çaylak
World of Warcraft, artık oynamasam bile, muhtemelen oyunun yıllarca hayatımda büyük bir rol oynamasına rağmen, tüm zamanların favorisi olmalıydı.
mevcut favori oyun im oynamak H1Z1 olması gerekir, insanların "pubg daha iyi" yayınlayacağını biliyorum ama bu kişisel görüş H1Z1 sadece daha hızlı oyun tarzı vardır gibi

Keeseexteewan

TS Çaylak
Şimdiye kadar en sevdiğim oyun serisi Etrian Odyssey olmalı. Pratik olarak kendi haritanızı çizmeniz gerektiğine bayılıyorum ve oyunda güzel ortamlardan hoşlanıyorum (DS oyunları oldukları için grafik olarak değil, gözümde muhteşem olduklarından akıllıca tasarım yapın), sundukları zorluk da oldukça iyi. Beni seriye tanıtan Etrian Odyssey IV ve önceki oyunları oynadıktan sonra yapılan iyileştirmelerin, hala zorlu ve harika bir film müziği yaparken her oyunu daha az karmaşık hale getiren QoL iyileştirmeleri olduğunu görebiliyorum.

PC oyunlarına gelince, Command and Conquer Red Alert 2 ve C&C Generals için kalbimde özel bir yerim var, çünkü bunlar beni PC oyunlarına tanıtan oyunlardı. Zaman zaman onları hala oynuyorum; ya kendi kendine zorluklar yapıyor ya da kampanyaları tekrar ediyor ve kökeni RA2'yi ücretsiz olarak verirken heyecanlandım, çünkü oyun diskim kullanımdan bu kadar çizilmişti.

ErikNZ

TS Üyesi
Konu çok büyük bir soru yayınlıyor ve 1980'lerden beri PC, C64 ve Amiga 500'de oyun oynuyor, her platform kendi sevdiğim oyunların bir listesini verirdi.

Özellikle PC listesi çok büyük çünkü PC'ler sürekli değişiyor. Konsolların aksine, gerçekten tanımlanmış nesillere sahip değiller. Bunun yerine, 10Mhz 8088 XT'den Q9550@3.4Ghz'e kadar birçok farklı oyun oynadım veya farklı nesillerde oyunlar oynadım.

Zamana bakarsam, oyun deneyimimi gerçekten tanımlayan birkaç ana tür var ve bunlar arasında favorilerim var:

1. Çoraklık / Fallout 1 + 2 / Fallout 3 + Yeni Vegas / Fallout 4

Orijinal Wasteland'ı sevdim, 1990/1991 (..?) Boyunca sayısız saat oynadı. Fallout 1 + 2 yeniden başlatmaları sevdi. Fallout 3'e büyük bir şekilde girdim, Fallout 3'ü birçok kusuruna rağmen kesinlikle sevdim. Ben de kişisel olarak, ıssız, korkunç Capital Wasteland daha fazla sevdim rağmen New Vegas çok keyif aldım. Ve Fallout 4'ü kesinlikle sevdim ve bugün hala oynuyorum. (Far Harbor'da yeni başladım). Fallout 4'te doldurduklarına inandığım şeyler hakkında bir kitap yazarken, yine de bazı siteler / kanallar bunu yapmak için çok kötü olamaz, bu yüzden yine de yüzlerce saatlik çok keyifli oyun süresine bakabilirim. olmak.

2. Uçuşlar

F-19 Stealth Fighter ve F-117 Nighthawk, F-15 Strike Eagle II + III, Gunship ve Gunship 2000 ve F-14 Fleet Defender gibi tüm MicroProse klasiklerini uçuran dev bir uçuş sim hayranıyım. Ayrıca F-15 Strike Eagle, Apache Longbow serisi gibi Janes oyunlarını da sevdim. F-16'nın büyük bir hayranı olarak Falcon serisinin her yinelemesini uçurdum ve son 19 yılı Falcon 4.0 ile geçirdim. (Kuşkusuz, BMS 4.33.3, 1998'den itibaren orijinal Falcon 4.0 sürümünden çok, çok uzun bir yol!). Falcon 4 BMS bu günlerde her şeyden çok oynadığım şey. Tam gerçekçilikteki BMS (başka bir mod var mı?) Bazen sinir bozucu bir şekilde karmaşık olsa da, iyi uçmuş bir sorti inanılmaz derecede ödüllendirici bir deneyimdir. Ve çok oyunculu ortamda işler daha da iyi hale geliyor.

3. FPS

Ayrıca Wolfenstein 3D ve Doom'un ilk günlerinden itibaren iyi bir atıcıyı sevdim. Daha sonraki yıllarda özellikle Battlefield serisinden keyif aldım ... Battlefield 1942, Battlefield 2, Battlefield: Bad Company 2 ve Battlefield 3. BF3'te yüzlerce saat çevrimiçi olarak çeşitli kadrolarda veya klanlarda oynadım. Ancak, Battlefield 4 için hiçbir zaman çok fazla umursamadım, çünkü kısmen eski bilgisayarımda iyi çalışmaz, aynı zamanda BF3'ten keyif aldığım aynı türden bir oyuna sahip olmadığı için. Ben çalıştırmak eğer BF1 çok zevk olacağını düşünüyorum ama ben zaman zaman güzel bir slug fest için hala kalan birkaç BF3 sunucularından birine hop.

Verrm

TS Meraklısı
Severdim:
Diablo 2, WoW, C&C: Red Alert 2, Guild Wars 1, CS: S

Şimdi seviyorum:
Guild Wars 2, CS: S, Skyrim

Ayrıca 20'li yaşlarda evli bir adam her zamanki sorunu var - oyunlar için çok az zaman ve iyi bilgisayara koymak için çok az para! argh!

Zamanım ve param / donanımım olsaydı ben oynardım:
PUBG, Tomb Raider'ın Yükselişi, BF1, GTA V, Diablo 3 ve ben WoW'a duygudan ikinci bir deneme yapacağım

brianhopps

TS Çaylak
Marvel vs.Capcom 2

Bunu seviyorum, çünkü benim gibi arcade oyunları oynamış biri için, bu benim zevk aldığım en iyi oyun. Seçilecek çok fazla karakter var ve grafikler klasik. Son kez oynadığımdan bu yana çok kötü geçti, Tekken dizisi var.

Pokemon (Çekirdek Serisi)

Her bir sürümü takip edebildim ve Gameboy Color, Advance SP, DS Lite ve 3DS'yi satın almamın nedeni bu. Oyun tekrarlı olabilir ama bırakamam. Sonunda mutluluk kaynağım oldu ve en çok bildiğim oyun. Ayrıca, İstatistik sınıfımı anlamama yardımcı oldu.

CybaGirl

TS Üyesi
Kişisel olarak gerçekten listelemek için çok fazla favori oyunum var ama aklınıza gelenler tüm COD serileri, Crysis, Sniper (FPS sürümü TPS sürümü değil) ve Borderlands.

Her ne kadar en çok sevdiğim oyun RAGE olmalı. Keşke RAGE 2'yi yapmaları ve oyunu ilkinde kaldıkları yerde tamamlamaları dileğiyle. Bu oyunu en çok oynamayı çok seviyorum ve tekrar tekrar oynadım. Sanırım en çok sevdiğim dünya tipi senaryonun kıyamet sonu. Ben derinden bir bilim kurgu somunuyum ve böyle şeyleri seviyorum ve bunun gibi oyunlar, bir gün insanlar olarak böyle bitip bitmeyeceğimizi merak etmeme eğilimli.

Sessiz Avcı III (denizaltı simülatörü), RAGE birinci olana kadar uzun yıllar boyunca tüm zamanların favorisiydi.

(1990'larda) başladığımda, ilk yıllarda DOOM, Wolfenstein gibi FPS oyunları oynamakta çok fazla sorun yaşadım çünkü hareket hastalığından çok hasta oluyordum. İlk günlerde onları çok uzun süre oynayamadım. O günlerde zamanım SWOTL (Gizli Silahlar Luftwaffe) oynamakla geçti.

Call of Duty çağına ilerleyin. İlk Call of Duty oyunum Modern Warfare oldu. İlk önce hareket hastalığından çok sıkılırdım ama bundan sonra ekran ayarlarını değiştirebileceğimi fark ettim. Ekran ayarlarını monitörünüzün doğal çözünürlüğüne değiştirdikten sonra, hareket hastalığı o kadar da kötü değildi ve sonunda aldım. Ancak bu günlerde diğer taahhütler yüzünden çok uzun süredir oyun oynamadım. Bu yüzden tekrar ayarlanana kadar tekrar hareket hastalığına yakalanabilirim. O günleri özlediğimden ve oyunumu oynamaktan aldığım eğlenceden kısa süre sonra tekrar oynamaya başlamayı umuyorum.

Hareket hastalığından muzdarip olan diğer insanları duymak ve bunun üstesinden nasıl gelmeyi başarmak isterim?

Bu benim küçük hikayem.

LNCPapa

TS Özel Kuvvetler
Oldukça şaşırdım Witcher 3 hala burada listelenmemiş. Atari 2600'den bu yana oldukça sert oynadığımdan beri bu benim için çok şey söyleyen benim en sevdiğim oyun olduğunu söyleyebilirim. Aynanın kenarı düz-se bile o en iyi değerlendirmeleri alamadım. Son Fantezi dizi benim tüm zamanların en sevdiğim dizisidir (1 ve 2'yi gerçekten sevmediğim için Witcher diyemem). Skyrim İlk birkaç saati geçirdikten sonra benim için oldukça bağımlılık yapıyordu (Dragon Age ile aynı yoldaydım - ilk saat kaba oldu). Zelda serisi de benim favorilerimden biri.

bluejolls

TS Güçlendirici
Sanırım bu şerefi Ultima VII: Kara Kapı'ya vereceğim.

Bu oyun, daha önce veya o zamandan beri oynadığım oyunlardan ne kadar şaşırtıcı oyunların ne kadar şaşırtıcı olabileceğine gözlerimi açtı. (Bu bir kelime mi? Endişelenme, bayan cildi giymek için büyümedim. Sanýrým yapabileceđin için harikaydým, lol.

Ryan Stevens

TS Çaylak
Şeytan May Cry benim en sevdiğim oyun çünkü bu oyunda farklı ve aynı zamanda harika bir aksiyon var ve hikaye bu oyun hakkında gerçekten harika bir oyun açıklayamıyor.

EricMegabyte

TS Çaylak
PC'de karanlıkta Kings Quest 6 ve orijinal Alone. Her ikisi de minimal sistem gereksinimi gerektirdi, mükemmel grafikler ve cazip hikayeler vardı.

elites2012

TS Meraklısı
FF 7, 8,11, sınır 2, balıkçılık gezegeni, mordor gölgesi, skyrim, askgard için viking savaşı. f1 serisi, Battlefield 3, 1, hardlines hızlı vites serisi ihtiyacı.

Rishabh Bansal

TS Çaylak
Atış oyunlarını çok seviyorum. Max Payne, İnsan Yapımı, PubG
ve ben tamamladım: GTA Vice City, GTA San Andreas, NFS En Çok Aranan, Savaş Tanrısı !!

adam sandler

TS Çaylak
Bugünlerde en sevdiğim oyun PUBG, farklı haritalar ve seviyelerle savaş royale kategorisi çok oyunculu oyun, piyasaya sürüldüğünden beri oynuyorum, akıllı telefonlarda da mevcut.