• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • Bir soru sor
  • Bugünün Mesajları

Sürücüler Uyumlu bir DVD kod çözücü inst olmadığından Windows Media Player DVD'yi oynatamıyor

• Konuyu Başlatan bex
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
B

bex

NVIDIA GEFORCE 4MX400
REALTEK AC97 Ses
MICRO-STAR A.Ş. MS-6728
Maxtor 6Y160P0
512MB Realtek RTL8169 / 8110 Ailesi Gigabit Ethernet NIC
Windows XP Hizmet Paketi 2
Panasonic video kamera kasetlerini DVD'ye düzenlemek için Magix 2.0 kullanarak. Nedense Magix ile çekim yapamıyorum, bu yüzden Windows Movie Maker ile çekim yapıp Magix ile düzenleme yapıyorum. Magix aracılığıyla dvd'yi yazdırdığımda, dvd oynatıcım bana kötü bir disk olduğunu söylüyor, bilgisayarım hata mesajını alıyor, Windows Media Player DVD'yi oynatamıyor çünkü bilgisayarınıza uyumlu bir DVD kod çözücü yüklü değil, denediğimde ve oynattığımda .
Diğer DVD'leri oynatmayı denedim ve aynı hata mesajını alıyorum. Windows medyasını yeniden yükledim ancak yine de aynı mesajı alıyorum.
Nero yükledim, ancak soruna neden olabileceği düşüncesini kaldırdım.
Windows xp video kod çözücüyü yükledi ve ligos MPEG video kod çözücüsü impgvd.ax 4.0.0.104 uyumlu olmadığını söylendi.
Dekoderler hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama daha önce problemsiz pencere medio kullandım. Sürücü / kod çözücü sorunlarımı sıralayacak yazılım için ödeme yapmaktan mutluluk duyuyorum, ancak bazı tavsiyeler için harika olurdu.
B

bex

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
K-lite kodek paketi

Merhaba Orada, yardımın için teşekkürler, K-lite indirdim ama başka bir sorun var gibi görünüyor.
DVD shrink kullanıyordum ve daha sonra cd rom olmadığını fark ettim, cihaz yöneticisini kontrol ettim ve LITE-ON DVDRW LDW -851S devre dışı bırakıldı, kaldırdım ve tekrar yüklendi, ancak yine de bir hata mesajı ile devre dışı bırakıldı .. Bu aygıt için bir sürücü (hizmet) devre dışı bırakıldı. Bu işlevi başka bir sürücü sağlıyor olabilir. (Kod 32)

Bu cihaz için sorun gidericiyi başlatmak üzere Sorun Giderme'yi tıklayın.
Sorun giderme boş bir sayfa getiriyor ... Saçımı çekiyorum, tek yapmak istediğim kameramdan basit bir film yapmak, bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim !!!
M

merv1013

XP-Professional işletim sistemini yeniden kurduğumdan DVD oynatamıyorum. "Windows Media Player DVD oynatamıyorum çünkü uyumlu bir DVD kod çözücü inst değil" mesajı alıyorum! Yardım!!
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• R
    Xbox X Serisi mi yoksa PS5 mi? Gabe Newell Microsoft'un makinesini tercih ediyor
  • midian182
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Rhythmattic
    Intel 7nm gecikmeyle sınıf davası açıyor
  • N
    Bill Gates, Elon Musk'un Coronavirus yorumlarını kendisine saklaması gerektiğini düşünüyor
  • G
    Daha fazla yayıncının yeni nesil konsol oyunlarında bir fiyat artışı düşündüğü bildiriliyor
  • MaxSmarties
    Açıklayıcı: Tensör Çekirdekleri Nelerdir?
  • Kızgın
    Görüş: Değişen yarı iletken kumlar