• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Uygulamalar ve Yazılımlar
  • Bugünün Mesajları

verimlilik Windows Live Mail 2011 e-posta görüntülemiyor

• Konuyu Başlatan theRadiantChild
  • Başlangıç ​​tarihi
T

theRadiantChild

TS Güçlendirici
Windows Live Mail 2011, yeni e-postalarım olduğunu gösterecek ve üzerlerine tıkladığımda normalde iletiyi önizleme penceresinde gösterecektir. Bunun yerine hiçbir şey göstermiyor, sadece boş. İmleç tarafından yanında bir kum saati olduğunu fark ettim. Aslında yeni bir pencerede açmak için mesajı çift tıklamayı denedim ve hala boş bir e-posta görüntüler. Baska öneri? Teşekkürler!
7 64-bit kazanmak koşuyorum
T

theRadiantChild

TS Güçlendirici
Sadece kaldırdım ve yeniden yükledim ve şimdi iyi çalışıyor gibi görünüyor ...... weirrrrrd!
Jad chaar

Jad chaar

Elit Tekno Geek
theRadiantChild şöyle dedi:
Sadece kaldırdım ve yeniden yükledim ve şimdi iyi çalışıyor gibi görünüyor ...... weirrrrrd!
2013'e geçmenizi öneririm, hoş yeni özellikler. Kaldırıp yeniden yüklediğinizde bileşenleri bu nedenle güncelleştirir.
P

PhilipQuarrier

TS Çaylak
Windows 10 Live Mail 2011'deki mayınları düzelttim. Veri veya yazılımda değişiklik yok.
Geri Bildirim Ver Neden Neden "İleti listesinin alt" olarak ayarlandığında okuma bölmesi en üst düzeye çıkarıldı.
Düzeltme: Okuma bölmesinin üst kenarını sütun başlıklarının hemen altından aşağı doğru sürükleyin (Kimden, Konu, Tarih).
-VEYA- Görünüm> Okuma bölmesi seçeneğini "İleti listesinin sağında" veya "Kapalı" olarak değiştirin.
C

clivebygrave

TS Çaylak
Geçici dosyalar klasörünü boşaltarak Windows 7 makinemdeki bu sorunu çözdüm.
% Userprofile% \ AppData \ Local \ Temp konumunda bulmalısınız
Bu klasörde tutmaya değer bir şey olmamalıdır, bu yüzden bir kopyasını oluşturduktan sonra (her ihtimale karşı), içindeki tüm dosyaları silin ve Windows Mail'i yeniden başlatın. Her şeyin yolunda olduğundan emin olduktan sonra alanı kurtarmak için kopyalanan klasörü silmeyi unutmayın.

Son Gönderiler

• hcgazoo
    Oyuncular Radeon ekran kartlarını sürücü sorunlarından kurtarıyor
  • EClyde
    EA, Criterion Games'e Need For Speed ​​serisini iade etti
  • ShagnWagn
    Senatör Kirsten Gillibrand internet gizliliği için yeni hükümet kurumu önerdi
  • Evernessince
    Half-Life: Alyx 23 Mart'ta Steam'e ulaştı
  • drferrari
  • Penn
    iFixit, Motorola Razr'ın şimdiye kadar ayrılmış en karmaşık telefon olduğunu söylüyor
  • Penn
    Facebook Arkadaşlığı Avrupa'da GDPR uyumluluğu nedeniyle ertelendi
  • R
    ABD Adalet Bakanlığı Huawei'ye ticari sırları çalmak için komplo kurmakla suçladı