• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • pencereler
  • Bugünün Mesajları

Windows 7 Windows 7 Ultimate: RSAT - Active Directory Araçları Kurulumu

• Konuyu Başlatan Yukka
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
Y

Yukka

RSAT'in şu anki Vista sürümleri Windows 7 Ultimate Beta'ya yüklenmeyecek ve gerekli DLL'leri kaydederek eski Adminpack'i çalıştıramadım.

Herkes Windows 7 üzerinde etkin dizin kullanıcıları ve bilgisayarları aracı düzgün çalışma hakkında herhangi bir fikri var mı?

-dan yapıştırıldı http: //social.technet.microsoft.com...t/thread/d9fb1643-0094-4cfe-8cb5-58f9aa0814ab

Selam,

RSAT araçları MSDN / TechNet / Genel beta ortamı için kullanılamaz. Paket şu anda özel beta programında test ediliyor. Rahatsızlık için özür dileriz.

Ned Pyle [MSFT]
MS Enterprise Platformları Desteği - Beta Ekibi

beta araçları artık indirilebilir!

http://www.microsoft.com/downloads/...35-c7dc-4652-b2ea-2df99ea83dbb&displaylang=en
J

Jeremy8778

Yukka, Windows 7 Beta'da çalışmak için Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları MMC Ek Bileşeniniz var mı? Şanssız aşağıdaki adımları attım.

Aksiyon: Windows 7 Beta için RSAT indirin.
Sonuç: İyi yüklendi, ancak Kullanıcı ve Bilgisayar Ek Bileşeni yok

Aksiyon: Windows 2003 Adminpak.msi dosyasını yükleyin ve tüm .DLL dosyalarını el ile kaydedin.
Sonuç: Active Directory öğeleri listeleniyor ancak eklendiğinde hata veriyor.
(MMC ek bileşeni başlatamaz.
İsim:
CLSID: {E355E538-1C2E-11D0-8C37-00C04FD8FE93}

Teşekkürler!
Y

Yukka

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Windows 7 için rsat paketini kurduktan sonra, kontrol panelinden "program özellikleri" nde "pencere özellikleri ekle ve kaldır" ı kullanarak ek bileşenleri eklemeniz gerekir.

umarım yardımcı olur.
J

Jeremy8778

İşe yaradı. Teşekkürler!
D

davidatinsight

RSAT'ı Kurduktan Sonra

Windows 7 için RSAT yamasını yükledikten sonra, sadece bir MMC'yi açmak ve can sıkıcı olabilecek ek bileşenleri eklemek yerine, Vista'da yaptığınız adımları uygulamanız gerekir. Adımlar için aşağıya bakın.

1. "Başlat"> "Denetim Masası" na gidin

2. "Programlar ve Özellikler" e gidin

3. Ekranın sol tarafında>

4. "Uzak Sunucu Yönetim Araçları" nı genişletin ve kullanmak istediğiniz öğeleri seçin.

5. Ardından, seçtiğiniz RSAT öğeleri bir veya daha fazla MMC oluşturmak yerine "Yönetimsel Araçlar" altında gösterilir.

Bu gönderiyi yararlı bulmanızı umuyoruz

DLAX
  • Sevmek
Tepkiler: Zam Sham
M

en iyi

Herkes bana CM 7 Windows 7 yüklü olsun söyleyebilirim. Ben bu bağlantı microsoft bulundu ama hiç yardımcı olmuyor:

technet.microsoft.com/en-us/library/dd672667.aspx
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• R
    Xbox X Serisi mi yoksa PS5 mi? Gabe Newell Microsoft'un makinesini tercih ediyor
  • midian182
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Rhythmattic
    Intel 7nm gecikmeyle sınıf davası açıyor
  • N
    Bill Gates, Elon Musk'un Coronavirus yorumlarını kendisine saklaması gerektiğini düşünüyor
  • G
    Daha fazla yayıncının yeni nesil konsol oyunlarında bir fiyat artışı düşündüğü bildiriliyor
  • MaxSmarties
    Açıklayıcı: Tensör Çekirdekleri Nelerdir?
  • Kızgın
    Görüş: Değişen yarı iletken kumlar