• Bir soru sor
    Son Yazıları Gör
    TECH NEWS, bilgisayar meraklıları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • pencereler
  • Bugünün Gönderileri

ACER ASPIRE ONE D270 üzerinde Windows 10 x32

• Konuyu Başlatan Marcvh
  • Başlangıç ​​tarihi
Marcvh

Marcvh

TS Çaylak
Başlık her şeyi söylüyor.
Mümkün mü?
Microsoft'a göre, INtel Grafics ortam hızlandırıcısı 3600, Windows 10'a hazır değil.
Yine de denemeli miyim?
Cobalt006

Cobalt006

TS Evangelist
Deneyebilirsin. Ama benim tahminim hiç grafiğin olmayacağı yönünde. Grafik çipiniz için bir sürücüye sahip olmadan on kazanmak için yapın. Eski işletim sisteminizde kalmanız daha iyi olabilir.
  • Sevmek
Tepkiler: bazz2004
Marcvh

Marcvh

TS Çaylak
Öneri için teşekkürler.
WIN 7 Starter ile kalacağım.
Güzel hafta sonları.
üzüm posası
B

bazz2004

TS Evangelist
Bunu okudum ve sorun şu ki Intel, Windows 10 için bu grafik yongası için yeni sürücüler yazmamaya karar verdi. En iyi ihtimalle grafikler muhtemelen o kadar iyi olmayacak ya da Cobalt'ın yokluğunu uyardığı gibi. Samsung netbook'uma bayılıyorum ve her zaman performansını artırmanın yollarını arıyorum. Maalesef çoğunun yalnızca maksimum 2Gb ram'a yükseltilebileceği gerçeği büyük bir sınırlamadır. Benimkini tarama için kullandığım için, sizi çoğundan daha hızlı olan bir tarayıcıya yönlendiririm - Maxthon Nitro. Firefox'u seviyorum ama netbook'um bununla mücadele ediyor. Nitro çok daha hızlı performans gösteriyor.
Marcvh

Marcvh

TS Çaylak
Teşekkür ederim,
Sizin de söylediğiniz gibi Maxthon nitro, ACER ASPIRE ONE D270'de bile hızlı "parlıyor"
Tepkiniz için teşekkür ederim.
Güzel BİZ
üzüm posası
Cobalt006

Cobalt006

TS Evangelist
Hoşgeldin Marc. Hafta sonun güzel.
SNGX1275

SNGX1275

TS Kuvvetleri Özel
Afaik sorun, Windows 10'un x600 çözünürlüğünü beğenmeyeceği. D250'ye sahibim ve 7 Starter ile birlikte geldi. Ekran çözünürlüğü berbat olduğu için üzerine 8 yazamadım. Sürücüyü bölümlendirdiğimde ve çalıştığında üzerinde 8 beta denediğimi hatırlıyorum, bu yüzden bu tamamen yapay bir sınırlama.

en azından başlangıçta nasıl çalıştırılacağına dair bir fikir için ... VGA çıkışına harici bir monitör bağlar, çıkışın çalıştığından emin olur ve ardından harici çalışmayı başlatırdım.
B

bazz2004

TS Evangelist
Bir netbook için standart netbook çözünürlüğü 1024x600 idi. Bu, W7 Starter'dan W8.1'e yükseltme yaparken sorunlara yol açtı, ancak kullanıcıların bunu aşmasını sağlayan bir kayıt defteri saldırısı vardı. Ekrandaki resmin biraz düzleştirildiğini ancak kabul edilebilir olduğunu gördüm. Intel yonga setiyle ilgili sorunun bununla ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü 3600 sorunu sadece netbooklarla ilgili değil ..
E

Ethan Hawke

TS Çaylak
Windows 10'u denedim ve iyi çalışıyor.
R

retsxel

MarcVH şunları söyledi:
Öneri için teşekkürler.
Güzel hafta sonları.
üzüm posası
Windows 10 32bit'i kurun, ardından Windows 7 için 32bit Intel GMA sürücülerini kurun. Windows 10, Windows 7 sürücüleriyle uyumludur, bunu her zaman yaparım.
ZedRM

ZedRM

TS Meraklısı
MarcVH şunları söyledi:
Öneri için teşekkürler.
Güzel hafta sonları.
üzüm posası
Deneyebilirsiniz, bazı Windows 7 ve 8.1 sürücüleri 10 üzerinde çalışacaktır. Denemekten zarar gelmez. Intel GMA Win10 için bazılarının bazı yerleşik sürücüleri vardır.

Son Gönderiler

• Cal Jeffrey
    Facebook, kendi işletim sistemini geliştirerek Android'e olan bağımlılığını ortadan kaldırmak istiyor
  • Q
    Puma, üç 'mod' ile gelen 105 dolarlık oyun çoraplarını piyasaya sürdü
  • Humza
    OnePlus, 7.000 $ 'a varan ödüllerle bir hata ödül programı başlattı
  • Azshadi
    En İyi Grafik Kartları: Bütçeniz için En İyi GPU Nedir?
  • L
    Seagate, gelecek yıl 18 TB ve 20 TB HDD sunacak
  • Dimitrios
    Epic'in Tatil İndirimi 10 $ 'lık' sonsuz 'kuponlar, 12 günlük ücretsiz oyunlar ve büyük indirimler sunuyor ...
  • Julio Franco
    En İyi 10 MMO
  • C
    Windows 10 çalıştıran Mac Mini'de OS X nasıl yeniden yüklenir