• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • PC oluşturun
  • Bugünün Mesajları

Overclock Deiyonize suyu nereden alabilirim?

• Konuyu Başlatan PaulWuzHere
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
PaulWuzHere

PaulWuzHere

Su soğutmasına geçmek istiyorum, ancak deiyonize suyu nereden alabilirim? Wal-mart lol'da mı?
Twite

Twite

damıtılmış su kullandım ... hedeften unuttum
mailpup

mailpup

TS Özel Kuvvetler
Deiyonize temelde, pozitif ve negatif iyonlara dönüşen çözünmüş tuzlar veya mineraller yoktur. Damıtılmış su faturaya uyar. Aynı zamanda, "deiyonize su" satın alabilirsiniz. Bu damıtılmış eşdeğerdir ama aslında damıtılmaz, bu yüzden damıtılmış diyemezler.
Twite

Twite

btw ... ne tür bir su soğutmayı planlıyorsunuz?
Twite

Twite

ooo..i TECH HABERLER burada bu sistem hakkında bir iplik koymak ve insanlar ondan uzak durmamı söyledi ... ve çok iyi değil .. iş parçacığı .. bunu okumak isteyebilirsiniz ..

/vb/showthread.php?t=45965

ve bu satın aldığım sistem

http://www.frozencpu.com/ex-wat-20.html?id=fV7CrYw4

... yarın postadaki ...

su hakkında sorunuzu önlemek için üzgünüm ... ama ben gerçekten farkı bilmiyorum ... i yerlerde / insanlar hem damıtılmış ve deiyonize su tavsiye biliyorum ... ve her ikisi de çok düşük elektrik iletkenliği var ... su soğutma .. iiyonize için hızlı bir froogle arama yaptım ve çok pahalı gibi görünüyor, bu yüzden sadece damıtılmış bir galon almak için tavsiye ediyorum ve kiti satın aldığınızda, bazı su ıslatıcısı almak ... cadı yağlar pump..peace
mailpup

mailpup

TS Özel Kuvvetler
Damıtılmış su, adından da anlaşılacağı gibi, buharlaşır ve yoğuşturulur, böylece sahip olduğunuz tek şey çok az mineral veya tuz kalmış sudur. Deiyonize su, kaynatma ve buharlaştırma dışında mineraller ve tuzlar çıkarır. Çok az pratik fark var. Endişelenme. Bununla birlikte, içmek için özellikle iyi değildir.
PaulWuzHere

PaulWuzHere

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Soğutma sistemi ile ilgili iplik sadece ucuz bir ile kötü bir deneyim oldu biri vardı. Newegg yorumları daha önce bana çok yardımcı oldu. Eğer güvendiğim birini tanımadığım sürece bana gelir ve "Ben tam olarak bu olanı ve korkunçtur" der ki, muhtemelen alacağım. Ayrıca sanırım sadece damıtılmış suyla alacağım. teşekkür ederim
Twite

Twite

tüm im söyleyerek senin perfomance / sıcaklık büyük bir değişiklik görmeyecek olduğunu ... muhtemelen çok daha sonra şu anda ne elde ediyoruz ... daha önce söylediğim gibi ben de bu sistemi almak hakkında düşünüyordum ... newegg insanlar büyük değerlendirmeleri verdi ... ama sonra biraz araştırma yaptım ve soğutma kadarıyla onun kadar büyük değil ... rağmen oldukça güvenilir görünüyor ..... gerçekten güven ne yapmak zorunda bilmiyorum bir şey ... birisinin neden bir su soğutma sistemi hakkında yalan söylemesinin bir nedeni görmüyorum ... aptal ... sadece sana ne bildiğimi söylüyorum .. bana iyi inanmak istemiyorsan ... iyi şanslar
Tedster

Tedster

işin aslı, evet.

Herhangi bir bakkal da.
C

CMH

Sadece rastgele bir soru:

Daha önce iş parçacığında bir "su-ıslak" hakkında bir şeyler okudum. Bunun yerine sabun / deterjan kullanmaya ne dersiniz? Daha fazla mantar ilacı ekleyerek kolayca çözülebilen fosfatla ilgili sorun olsa da, aynı yüzey gerilimi etkisini (Su ıslatıcısı nedir?) Vereceğini düşünürdüm.

Muhtemelen işe yaramaz, ama sadece merak eder. Bunu evde deneme :D

Not; Sabun / deterjan dediğimde gerçekten kastettiğim, ticari olmayan, koku ve yumuşatıcı ve saçmalık olan saf şey.
Twite

Twite

bu ilginç bir fikir olabilir ama sistemde kabarcıklar üreteceğini ve bunun iyi olmayacağını düşünüyorum ... eğer düşünürseniz, sabun ve suyu karıştırıp salladığınızda, köpükleşir ve oksijen kabarcıkları üretir. Probly sistem tıkanıklık olur ... ama bu sadece benim almak.
PaulWuzHere

PaulWuzHere

kabarcıklar genişleyebilir ve tüpleri açabilir ... dağınık. Ayrıca gerçekten extream soğutma aramıyorum. Sadece sessiz / havalı görünümlü bir sistem istiyorum. 6600 gt'ım biraz sıcak ama ... w / e. Anlıyorum çünkü diğerlerinden daha düşük fiyatlı, 200 $ + sistemlere yakın hiçbir yerde olmayacak. Bütçem şu anda çok fazla harcama yapmama izin vermiyor. Belki bir sonraki binamda sıvı soğutma konusunda deneyimim olduğunda. Tavsiyen için gerçekten minnettarım. Şu anda CPU'm yaklaşık bir veya iki saat boyunca% 100 yük altında 28 c boşta ve 40 c civarında çalışıyor. Biraz overclock yapmak istiyorum ama hepimiz biliyoruz ki 754 3000+ 2.2Ghz üzerinde bu kadar iyi değil.
Twite

Twite

28/40 doğru sıcaklık ise, bu şimdiye kadar gördüğüm en iyi biridir ve değiştirmek için bir neden görmüyorum ... bu sıcaklığı alıyorsanız ... doesnt doğru görünüyor ... benim 7 hayranları ile sistem 44 boşta çalışır
C

CMH

Bilmiyorum, kabarcıkların sadece ilk etapta hava varsa oluştuğunu düşündüm.

Bir su soğutma çözümü alırsam, sadece deneyebilirim (elbette comp'e takmadan!)

28/40 stokta BÜYÜK. Keşke bu sıcaklıkları alabilsem ....

Şu anda 23/43 alıyorum, ama bakır HS'lerle ilgili.
PaulWuzHere

PaulWuzHere

* gözyaşı * 6600gt'ım üzerine bir ısı borusu soğutucusu taktım ve bir şekilde kartım kızartıldı ... * gözyaşı * Korkunç hissediyorum ... doğru eski ESKİ ESKİ ESKİ kullanıyorum! Rage 128 PCI !!!!!!! BU BERBAT !!!!!!! Herkes bir geforce 4 mx veya etrafında yatan bir radeon 9000 varsa ... ben appericate olur ...
fbieler47

fbieler47

Deiyonize su ne işe yarar

mailpup dedi:
Deiyonize temelde, pozitif ve negatif iyonlara dönüşen çözünmüş tuzlar veya mineraller yoktur. Damıtılmış su faturaya uyar. Aynı zamanda, "deiyonize su" satın alabilirsiniz. Bu damıtılmış eşdeğerdir ama aslında damıtılmaz, bu yüzden damıtılmış diyemezler.
İşlemci ve / veya GPU üzerindeki soğutma blokları, şimdi iyonize olan metal, su ve metal = korozyon, suya metalik tuzlardan yapılmıştır.
C

CMH

Ah .... Bu çok kötü. Doğru taktınız mı?

Yeni GPU soğutucuları koymak konusunda fazla deneyimim yok (eğilim CPU soğutucularına kıyasla nispeten yakın zamanda başladı), ancak CPU soğutucu takmaktan çok daha fazlası olduğunu biliyorum.

Son zamanlarda bir Zalman VF700-Cu yükledim, bu yüzden ne kadar karmaşık olduğunu biliyorum.

Başınız sağolsun. Kötü ekran kartı, iyi bir yaşam sürdü.
PaulWuzHere

PaulWuzHere

Tamam! Onun değil kızarmış. Sadece topraklandı ve çalışmadı, üzerine 80 mm'lik bir zalman taktım, şimdi 36 c'de boşta ve 45 c yüklüyor

ve bu 20 dakika oturduktan sonra yarışmamın ekran görüntüsü.

Ekler

• geçici atış.
    geçici atış.
    27,3 KB İzlenme: 8
C

CMH

Hata! Kötü anakart. :p
PaulWuzHere

PaulWuzHere

kötü anakart? Kötü bir mobo mu demek istiyorsun yoksa kötü hissediyor musun? Onun bir Nforce 3 250. Onun iyi bir tahta ve hiçbir şey yanlış.
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• A
    Bill Gates, Elon Musk'un Coronavirus yorumlarını kendisine saklaması gerektiğini düşünüyor
  • F
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • pencea
    Gabe Newell: Xbox X Serisi PS5'i geçiyor
  • B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Humza
    Alman elektrik şirketi, eBussy adında son derece modüler bir EV konseptini sergiliyor
  • gamerk2
    Amazon, Apple, Facebook ve Google CEO'ları savunmalarını önemli antitröstte hazırlıyorlar ...
  • AnirudhSingh
    Bilgisayarınızı Bir Programda Otomatik Olarak Açma
  • Kızgın
    Rite Aid, yüzlerce mağazasında yüz tanıma teknolojisini kullanıyor