• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

En sevdiğiniz PC oyunu hangisidir?

YuriLoverChick

TS Çaylak
Sevdiğim birkaç oyunum var ve neleri sevdiğinizi bilmek istiyorum, böylece onları kontrol edebilir miyim? Daha fazla oyun biliyorum daha fazla oyun oynayabilirim. Lütfen bana bu konuda geri bildirimde bulunun ve ne istediğinizi bildirin! ^ - ^

Benny26

TECH HABERLER Paladin
Gerçekten genel bir favorim yok. Sadece strateji oyunlarının en sevdiğim şey olduğunu söyleyeceğim; İmparatorluk Çağı Altın, İmparatorluk Çağı 2, Komuta ve Fetih oyunları ... vb.

Zen

TECH HABERLER Paladin
Bir PC'de oynadığımdan beri çok uzun zaman oldu, ancak oynadığım yirmi yıla yakın bir süredir, oynadığım tüm oyunlardan, bu benim tüm zamanların favorisi ...

Benim için her şey karşılaştırmada başarısız oldu. COD 4 geldiğinde bir çatlak bağımlısı gibiydim! Önceki bilgisayar sistemlerimden biri olan, Beast adlı nick, sadece COD 4 için sistem gereksinimleri etrafında inşa edildi, bu yüzden gereksinimleri aştım, yol boyunca gitti!

WinXPert

TS Öğretmeni
Gerçekten hangi PC oyunlarını seviyorsunuz? Ben fantezi ve RPG ile ilgileniyorum. Ayrıca God of War 2 (PS2 Emülasyonu) oynuyorum

YuriLoverChick

TS Çaylak
Çoğunlukla fantezi, RPG, macera, romantizm ve bulmacayı severim. M y favori oyun Final Fantasy 9 ve 12 ise diğer sistemlerden bahsediyoruz. Sahip olduğum tek sistemler Nintendo 64, Playstation, Playstation 2, Super Nintendo, Gamecube, PSP, Gameboy Color ve DS. Yeni sistemlere sahip değilim, çünkü ne yazık ki göze alamıyorum ama yaşlıları da çok sevdiğim için sorun değil. (> '-')> hehe
Benimkinin şu anda Team Fortress 2 olduğunu söyleyebilirim. Her ne kadar, 360'ımda Left 4 Dead 2 oynamaya başlıyorum ... Sanırım bilgisayarımda denemek için yeni bir oyun bulmuş olabilirim.

Teranius

TS Çaylak
Tüm zamanların en sevdiğim oyunlarından ikisi NFS Underground 2 ve daha sonra bu günlerde alabileceğinden şüphelendiğim eski bir oyun olan Krondor'a Dön. Raymond E. Feist tarafından yaratılan dünyada ortaya çıkan fantastik sıra tabanlı bir RPG ve ana karakteriniz, biraz yaşlı olsa da, doğrudan kitaplarından gelen bir karakter olan Jimmy the Hand.

Benny26

TECH HABERLER Paladin
Büyük bir PC oyunu akla geliyor: Gizli ve Tehlikeli 2. Bitirdiğim eğlenceli miktar gerçek değildi. Eski ordu tarzı şaşırtıcıydı.

Sonunda disklerden birini çizdim ve kullanamadım :(
  • Sevmek
Tepkiler: Evgen

damonlee

TS Çaylak
Gençken en sevdiğim Pc oyunu Red alert Strateji oyunları oynamayı seviyorum ama sonunda diğer oyunculara kazanma şansım yok. : grinthumb
  • Sevmek
Tepkiler: clayvligon