• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • PC Oyun
  • Bugünün Mesajları

En sevdiğiniz PC oyunu hangisidir?

• Konuyu Başlatan YuriLoverChick
  • Başlangıç ​​tarihi
YuriLoverChick

YuriLoverChick

TS Çaylak
Sevdiğim birkaç oyunum var ve neleri sevdiğinizi bilmek istiyorum, böylece onları kontrol edebilir miyim? Daha fazla oyun biliyorum daha fazla oyun oynayabilirim. Lütfen bana bu konuda geri bildirimde bulunun ve ne istediğinizi bildirin! ^ - ^
YuriLoverChick

YuriLoverChick

TS Çaylak
Coolioz Bunları kontrol edeceğim.
Benny26

Benny26

TECH HABERLER Paladin
Gerçekten genel bir favorim yok. Sadece strateji oyunlarının en sevdiğim şey olduğunu söyleyeceğim; İmparatorluk Çağı Altın, İmparatorluk Çağı 2, Komuta ve Fetih oyunları ... vb.
WinXPert

WinXPert

TS Guru
Final Fantasy VIII
  • Sevmek
Tepkiler: Carion34, meric ve Shaz22
Zen

Zen

TECH HABERLER Paladin
Bir PC'de oynadığımdan bu yana çok uzun zaman geçti, ancak oynadığım yirmi yıla yakın bir süredir, oynadığım tüm oyunlardan, bu benim tüm zamanların favorisi ...

Benim için her şey karşılaştırmada başarısız oldu. COD 4 geldiğinde bir çatlak bağımlısı gibiydim! Önceki bilgisayar sistemlerimden biri olan, Beast adlı nick, sadece COD 4 için sistem gereksinimleri etrafında inşa edildi, bu yüzden gereksinimleri aştım, verilen yol üzerinde!
WinXPert

WinXPert

TS Guru
Gerçekten hangi PC oyunlarını seviyorsunuz? Ben fantezi ve RPG ile ilgileniyorum. Ayrıca God of War 2 (PS2 Emülasyonu) oynuyorum
Benny26

Benny26

TECH HABERLER Paladin
  • Sevmek
Tepkiler: meric
vChRiSv

vChRiSv

TS Çaylak
Final Fantasy VII, Warcraft 3: Frozen Throne ve StarCraft 1 ve 2.
YuriLoverChick

YuriLoverChick

TS Çaylak
Çoğunlukla fantezi, RPG, macera, romantizm ve bulmacayı severim. M y favori oyun Final Fantasy 9 ve 12 ise diğer sistemler hakkında konuşuyor. Sahip olduğum tek sistemler Nintendo 64, Playstation, Playstation 2, Super Nintendo, Gamecube, PSP, Gameboy Color ve DS. Yeni sistemlere sahip değilim, çünkü ne yazık ki göze alamıyorum ama yaşlıları da çok sevdiğim için sorun değil. (> '-')> hehe
YuriLoverChick

YuriLoverChick

TS Çaylak
Oh ve ayrıca DDR'yi seviyorum! <3
SkyStar

SkyStar

TS Meraklısı
Şimdilik: Kir 3, Ördek nuckem sonsuza kadar 3D.
YuriLoverChick

YuriLoverChick

TS Çaylak
Kir 3'ü severim. ^ - ^
  • Sevmek
Tepkiler: bluto 2050
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
Bu pac man oyunu demeliydim /vb/post1078717-2.html
igoogle'daki aynı pac man SADECE TAM ekrana genişletildi
YuriLoverChick

YuriLoverChick

TS Çaylak
Ah bu biraz havalı. Oynamak için bağlantıyı kaydedeceğim. PacMan'ı seviyorum. = 3
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
Pac adama bağımlıyım. Eğer izin verirsen, oynayacağım: grinthumb
YuriLoverChick

YuriLoverChick

TS Çaylak
Hehe o adamla eğleniyor. = ^ _ ^ =
S

özel meyve suyu

TS Çaylak
Benimkinin şu anda Team Fortress 2 olduğunu söyleyebilirim. Her ne kadar, 360'ımda Left 4 Dead 2 oynamaya başlıyorum ... Sanırım bilgisayarımda denemek için yeni bir oyun bulmuş olabilirim.
S

samz2010

TS Çaylak
Counter Strike kaynağı
  • Sevmek
Tepkiler: wizardB
mike1959

mike1959

TS Evangelist
Önerilen oyunlar?

Birisi bana bunun çevrimiçi olarak çok iyi bir oyun olduğunu veya İngiltere'de 'Focus' markası altında bazı mağazalarda 5 £ karşılığında satın almanın mümkün olduğunu söyledi. 'Bejeweled' veya 'Bejeweled 2 veya 3' vb.
http://www.popcap.com/allgames.php?p=online
T

Teranius

TS Çaylak
Tüm zamanların en sevdiğim oyunlarından ikisi NFS Underground 2 ve daha sonra bu günlerde alabileceğinden şüphelendiğim eski bir oyun olan Krondor'a Dön. Raymond E. Feist tarafından yaratılan dünyada ortaya çıkan fantastik sıra tabanlı bir RPG ve ana karakteriniz, biraz yaşlı olsa da, doğrudan kitaplarından gelen bir karakter olan Jimmy the Hand.
Benny26

Benny26

TECH HABERLER Paladin
Büyük bir PC oyunu akla geliyor: Gizli ve Tehlikeli 2. Bitirdiğim eğlenceli miktar gerçek değildi. Eski ordu tarzı şaşırtıcıydı.

Sonunda disklerden birini çizdim ve kullanamadım :(
  • Sevmek
Tepkiler: Evgen
D

damonlee

TS Çaylak
Gençken en sevdiğim Pc oyunu Red alert Strateji oyunları oynamayı seviyorum ama sonunda diğer oyunculara kazanma şansım yok. : grinthumb
  • Sevmek
Tepkiler: clayvligon

Son Gönderiler

• J
    Google, Stadia içerik geliştirmesini artırmak için Typhoon Studios'u satın aldı
  • J
    ACLU, Vatan Güvenliği'ne 'vatoz' telefon gözetimi nedeniyle dava açtı
  • P
    Metacritic, 6.000'den fazla negatif Ölüm Bükme derecesini kaldırdı
  • J
    Radeon RX 5500 XT 4GB ve 8GB VRAM Testi
  • A
    Bilim adamları, büyüleyici, renk değiştiren çikolatayı katkı maddesi olmadan yaratıyor
  • Nexus Infinity
    Valve'in yıllık Steam Kış İndirimi tüm hızıyla devam ediyor
  • Adi6293
    Warcraft III: Reforged 2020'nin başlarına kadar itildi
  • captaincranky
    PC oluşturun Hangi vakanın daha iyi olduğuna karar vermek için yardıma ihtiyacınız var