• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • TECH HABERLER Haberler ve Yorumlar
  • Bugünün Mesajları

Fiziksel anahtarınızın dijital bir kopyasını kaydedebilseydiniz ne olurdu?

• Konuyu Başlatan David Matthews
  • Başlangıç ​​tarihi
David Matthews

David Matthews

Personel

CES 2019, bugün göreceğimiz Las Vegas, Nevada'da başladı bir sürü gelecekteki teknoloji. Ancak, dün Pepcom'un sahip olduğu bir çeşit "CES Gün 0" Dijital Medya Deneyimi bu sadece basına ve medyaya açık. Bu etkinlik, basın mensuplarının, gerçek CES gösteri katındaki kalabalık kişilerle savaşmak zorunda kalmadan yeni cihazlarla daha fazla uygulamalı deneyime sahip olmalarını sağlar. Fiziksel anahtarlarınızın dijital kopyalarını oluşturmanıza izin veren bir hizmet olan KeyHero da dahil olmak üzere çeşitli ilginç teknolojileri görmek için oradaydım.

KeyHero, The Hillman Group'un ilginç bir konseptidir. KeyHero temel olarak kullanıcıların bulutta depolanabilen ve bir akıllı telefon uygulamasıyla yönetilebilen fiziksel anahtarınızın güvenli bir yedeğini oluşturmalarına izin verir. Daha sonra bu dijital yedeklemeyi, ülkedeki herhangi bir Ev Deposunda anahtar başına yaklaşık 3-4 $ karşılığında fiziksel kopyalar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Başlamak için, anahtarınızın taranması için Ana Depo Anahtar Merkezine gitmeniz yeterlidir. Bu dijital kopya daha sonra şifrelenir ve KeyHero'nun bulutunda depolanır. Bu depolandıktan sonra, yedeklemeyi yönetmek ve hatta anahtarı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için KeyHero uygulamasında oturum açabilirsiniz. Bir kullanım örneği, belki de onu tatiller için evinizde kalan bir aile üyesiyle paylaşmak istediğinizdir ve böylece onlara dijital anahtara güvenli bir şekilde nasıl erişecekleri ve Home Depot'ta kendi kopyalarını nasıl yapacaklarına dair talimatlar gönderebilirsiniz.

“KeyHero'da, kilitlenmekten kaynaklanan kaygı, çaresizlik ve hayal kırıklığını ortadan kaldırma misyonumuza ulaşmamıza yardımcı olabilecek bir çözümümüz olduğu için heyecanlıyız. KeyHero, tüketicilerin fiziksel anahtarlarını dijital dünyada güvenli bir şekilde yönetmeleri için bir platform oluşturuyor. ” The Hillman Group Başkanı ve CEO'su Greg Gluchowski, “Piyasadaki en uygun, güvenilir ve güvenli dijital anahtar yedekleme ve çoğaltma uygulamasıdır ve hedefimiz her bir anahtarın dijital olarak yedeklenmesi, kilitlenmeleri bir kez ve herkes için sonlandırmaktır. .”

Yedeklemelerinin güvenliği konusunda endişe duyanlar için Home Solutions Başkan Yardımcısı Tim Ferguson'a tüm anahtarların Unikey tarafından desteklenen "çok katmanlı, askeri sınıf güvenlik şifrelemesi" kullanılarak depolandığı söylendi. Anahtara erişmek üç faktörlü bir kimlik doğrulama işlemi gerektirir ve hiçbir zaman adresinize bağlı değildir. Aslına bakarsanız, orada yerde anahtar bir kesme makinesi bulunduğundan, Bay Ferguson bana tam olarak nasıl çalıştığını gösterebildi. Yalnızca bir KeyKrafter makinesi dijital anahtarın şifresini çözebilir ve hatta bir kerelik bir PIN gerektirir, bu da VPN tünelleri için birçok işletme tarafından kullanılan RSA belirteçlerinden farklı değildir.

KeyHero uygulaması hem iPhone hem de Android için kullanılabilir. Yedekleme hizmetinin kendisi de anahtarın kendisini kesmek için tek ücret karşılığında ücretsizdir.

Kalıcı bağlantı.

psycros

psycros

Ha? Bazı çilingirler ve otomobil bayileri yıllardır bu hizmeti vermiştir. Bir anahtarı taramaya bile gerek duymazlar - kilit tasarımcısı tarafından sağlanan spesifikasyon dosyalarından birini doğrudan kesebilirler. Heck, Wal-Mart, içinde çip olsa bile seni bir araba anahtarı yapabilir. Bununla birlikte, bu yeni hizmet çok daha fazla yerde mevcut olacağı ve hiç anahtar, hatta dijital çağdan önce olanlar. Ancak bir sorun var: Bu sistem standart boşluklar kullanıyorsa, olağandışı kesimlere sahip çok sayıda tuşla çalışmaz. 3D metal yazıcıların maliyeti düştüğünde bu önemli olmayacak, ancak o yontulmamış fiziksel anahtarları neredeyse geçersiz kılabilir. Bu, içeriden eşlemek için bir kilide yerleştirebilecekleri tarayıcı probları olan büyük istihbarat servisleri tarafından zaten kullanılıyor.
Son düzenleme:
  • Sevmek
Tepkiler: xxLCxx
Al Amca

Al Amca

Gördüğüm tek sorun, taklitçilerin anahtarları yapmak için yeterli kimlik elde etmenin bir yolunu bulmak olabilir. Bu oldukça uzak görünse de, sonunda gerçekleşebilirse gerçekleşecektir. Yine de, değişiklikleri bu kadar azaltmak kesinlikle değerli bir yatırım olacaktır .... en azından şimdilik .....
OutlawCecil

OutlawCecil

Anahtarlarımın dijital versiyonunu kendi dijital cüzdanımda tutmayı tercih ederim ... diyelim ki ... telefonumda falan. Anahtarlarımı güvende tutmak için başkalarına güvenmekle ilgilenmiyorum.
stewi0001

stewi0001

Geçen hafta Home Depot'a gittiğimden ve bu eğlenceli cihaza sahip olduklarından bu mizahi buluyorum ama anahtarım XD ile eşleşen bir boşluğu yoktu
Kuantum fiziği

Kuantum fiziği

Dijital bir anahtar temelde şöyle diyor: Evimin anahtarlarını indirin ve evde olmadığımda eşim ve kızım için merhaba demek için gelin.
cliffordcooley

cliffordcooley

Doğru, böylece bir veri sızıntısında hacklenip herkese bırakılabilirler.

Düzenle
Bu, dosya biçiminde kullandığı diğer dosyalardan farklı olmayacaktır. Ve sorum şu olurdu. Fiziksel bir anahtarı dijital anahtar olarak kaydetmek için belirlenmiş bir dosya biçimi standardı oluşturdular mı? Yoksa biçim yıllar içinde değişecek mi? Yoksa her şeyi kafa karıştırıcı yapmak sadece bir formatı mıdır?
Son düzenleme:
K

keyhero

Bir dakika bekle! Home Depot kendi sunucusunu bile yönetemiyorlar ve şimdi evinizin anahtarını yönetmek istiyorlardı ...
  • Sevmek
Tepkiler: Godel
Danny101

Danny101

Bulut anahtardır.
Danny101

Danny101

Buna ne dersin? İstediğiniz zaman değiştirilebilen bir kilit ve anahtar seti yapalım. Kilit, mekanik olarak farklı bir tuş takımına yeniden programlanabilir ve bu bilgiler bir anahtar kesiciye beslenebilir ve şimdi kilitleri değiştirdiniz. Hepsi kilitleri çekmeden, şifrenizi değiştirmek gibi, fiziksel hariç. Elbette şifreli kilitlerimiz var, ama kolayca çatlayabilirler.
captaincranky

captaincranky

Home Depot en kötü, bar hiçbiri işe yarayacak bir anahtar kesim almak için Walmart için tasarruf ..

Hem eski Suzuki Sidekick'imin hem de 750 Honda'mın iyi bir eski moda anahtar torna ile iyi bir eski moda donanım adamı tarafından kesilmiş olmalıydım. Ve yemin ederim, bisiklet çatal kilidinin yeni anahtarları eskisinden daha iyi çalıştı! (Yalan söylemiyorum. Anahtarın her iki tarafı da tam olarak aynı hizadaysa, orijinalinde iyileştirmek mümkündür).

Her durumda, Home Depot tarafından çift taraflı bir anahtar kesmeye çalıştığımda, bir sonraki durak geri ödeme için müşteri hizmetleriydi.

Home Depot tarafından iki bisiklet ve bir araba ile çalışan bir anahtar kesemedim. Daha önce hiç bulunmadığım Home Depots'ta denememe rağmen. (Birisi daha önce anahtar adamla tanıştığımı düşünürse ve kişiliğim bir sorundu).
Son düzenleme:
X

xxLCxx

Çoğu tuş için tek gereken bir akıllı telefon ile iki resim; her iki taraftan biri yanlarında bir cetvel var.
Meraktan, bir zamanlar alüminyumdan bir anahtar kopyası yaptım (dosyalanması kolay). Herkes, hatta yarı yetenekli, amatör, bunu yapabilir.
captaincranky

captaincranky

xxLCxx dedi ki:
Çoğu tuş için tek gereken bir akıllı telefon ile iki resim; her iki taraftan biri yanlarında bir cetvel var.
Meraktan, bir zamanlar alüminyumdan bir anahtar kopyası yaptım (dosyalanması kolay). Herkes, hatta yarı yetenekli, amatör, bunu yapabilir.
Home Depot'un donanım departmanında bir iş bulmalısınız. Uygun olmayan kesme anahtarlarından büyük bir üretim yaparlar
mailpup

mailpup

TS Özel Kuvvetler
xxLCxx dedi ki:
Babamın eski 1980 Mercury Cougar'ının orijinal anahtarları normal pirinç yerine alüminyumdan yapılmıştı. Hala arabam ve o anahtarlar var.
X

xxLCxx

dedi kaptancranky:
Home Depot'un donanım departmanında bir iş bulmalısınız. Uygun olmayan kesme anahtarlarından büyük bir üretim yaparlar
Bu süreci zaten otomatikleştiriyorlar. Sen resimler göndermek, bir makine birkaç dakika içinde anahtarları oluşturur. Sadece "Bu App ile Ev Anahtar Fotoğraf, sonra Bir Kopya Yazdır" arayın. ;-)
Söylemeye gerek yok, bu başka birinin anahtarları için de işe yarıyor. İyi bir kameranız varsa, bu tür fotoğrafları uzaktan çekebilirsiniz. Ama bu tür şeylere giriyorsanız, muhtemelen hemen hemen her kilidi açan küçük bir makine alacaksınız (titreşen anahtar bitleri) ...

Son Gönderiler

• T
    Alexandria Ocasio-Cortez ABD Ordusunun tartışmalı Twitch kanalını sona erdirmek istiyor
  • Mithan
    Intel Core i3'e karşı Core i5'e karşı Core i7'ye karşı Core i9
  • A
    Crysis çalıştırabilir mi? 13 Yaşındaki Bir Oyunun Neden Neden Konuşulduğuna İlişkin Bir Analiz
  • MaxSmarties
    Kapsamlı çalışma, video oyunları oynamanın sizi şiddetlendirmediğini gösteriyor
  • E
    Windows 10X, 2021 yılına kadar ertelenebilir ve Win32 desteği olmadan ilk kez gösterilebilir
  • MaxSmarties
    LG, 1ms GTG tepki süresine sahip dünyanın ilk 4K IPS oyun monitörünü piyasaya sürdü
  • L
    Herman Miller ve Logitech 1.500 $ 'lık oyun sandalyesi başlattı
  • Shawn Knight
    Twitter ikinci çeyrekte rekor bir büyüme kaydetti