• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

Sizi ilk olarak hangi oyuna bağladınız?

Dawn1113

TS Güçlendirici
Sizi ilk olarak hangi oyuna gerçekten bağladığınızı hatırlıyor musunuz?

Mine "Deerhunter" adlı bir PC oyunuydu: bir av oyunu. Babam hevesli bir avcıydı ve bu oyunu çok sevdi. İlk oynadığımda 12 ya da on üç yaşındaydım ve hemen bağlandım. Okulda olurdum ve oyunu düşünürdüm. Eve gelmek için sabırsızlanıyordum. Yeni oyunlar denediğimde hala aradığım bu mutlu beklenti olduğunu hatırlıyorum.

Hangi oyun ilk döndü sen bir oyuncuya?

Marnomancer

TS Güçlendirici
Güzel iplik, Dawn. :)
Aynı anda oynadığım çoklu oyunlar: viz.
MDK
WarCraft III: RoC
WarCraft III: TFT
Savaş Motoru Aquila
ve en önemlisi,
en ikonik,
en etkili,
Halo: Savaş Gelişti.
7 yıl sonra bile oynamayı, oynamayı ve tekrar oynamayı bırakamıyorum.

Zen

TECH HABERLER Paladin
"Kancalı oyunum" geri dönüyor, ilk önce Atari 2600 için Pitfall Harry oynadığımda video oyunlarına bağımlı olduğumu biliyordum, bu yüzden Pitfall ile başladım ve Call of Duty 4 "modern Warfare" ile video oyun kariyerimi bitirdim. Kendimi ciddi oyunlardan koparmak çok zordu, ama bunun için daha iyi bir insan olduğumu düşünmek istiyorum.

Benny26

TECH HABERLER Paladin
Mine, Playstation için orijinal Grand Theft Auto'ydu.

Her şanslı hafta sonu teyzemin evini ziyaret edip kuzenimin konsoluna bir göz atarım. Bu oyunu kesinlikle sevdim, cehennem kadar komik olduğunu düşündüm.

Arris

TS Evangelist
  • Sevmek
Tepkiler: cliffordcooley

kalıntı

TECH HABERLER Şansölye
İlk kez bir video oyunu oynadım bağladım ve ilk Super Mario ya da 3 olduğuna inanıyorum. Tam olarak hatırlamıyorum, sadece bir komşu evindeydim ve harika oyunlara hayran kaldım.

Özellikle PC için 90'lı yılların başlarında, Populous, Lemmings, Settlers, Dune 2, SimCity 2k'de birkaç oyun oynadım, ancak hangisinin başladığını hatırlamıyorum. Ama ilk Command & Conquer'e (Tiberium Dawn) beni platforma bağlayan PC oyunu olarak vermeyi seviyorum.

SNGX1275

TS Kuvvetleri Özel
PC Gaming, muhtemelen Warcraft II. Shufflepuck'tan zevk almama rağmen? Mac'imde ve ailemin Performa 550 ile gelen bir Maraton demosunu aldım.

Genel olarak oyun, NES için Super Mario Bros (1).

Dawn1113

TS Güçlendirici
Ah evet. Süper Mario. Bir süre Nintendo'da oyunu oynadığımı hatırlıyorum. Tema müziğinin garip ve sinir bozucu olduğunu düşünmüştüm. Ama melodiyi mırıldanmayı durdurabilmek uzun sürmedi.:D

SNGX1275

TS Kuvvetleri Özel
Hala ara sıra oynuyorum. Hala her iki şekilde de yenebilir (çözgü ve çözgü yok). Her ne kadar küçük olmadan 8-3'e ulaşabilirseniz çok yardımcı olur.

monrayl

TS Üyesi
Vay canına, mario bros oynadığımı hatırlıyorum. Bir çocuk olarak. Contra ve Street Fighter'ı da çok sevdim.

funguseater

TS Çaylak
İlk bağımlılık yapıcı oyun muhtemelen Atari 2600 için Maze Craze'ydi, saatlerce yanıp sönen ekrana baktım.

İlk bilgisayar oyunları kesinlikle KAHRAMAN QUEST 1 idi. Öyleyse Kahraman olmak ister misin? Ve tabi ki, HALA oynadığım NetHack ve EGATrek muhteşem oyunlar ...

Mantarlar