• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • Akıllı telefonlar
  • Bugünün Mesajları

iPhone Kablolu kulaklık kullanmak ve iPhone 7'nizi aynı anda şarj etmek ister misiniz? Ekstra bir dongle'a ihtiyacınız olacak

• Konuyu Başlatan Shawn Knight
  • Başlangıç ​​tarihi
Shawn Knight

Shawn Knight

TECH HABERLER Personel
Personel

Çarşamba günü Apple, “dinozor” u gerçekten ortadan kaldırdığını doğruladı (Apple’ın açıklaması, benim değil) 3.5mm kulaklık girişi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus. Geçişi kolaylaştırmak için Apple, Lightning fişli bir set kablolu EarPod'ların yanı sıra her yeni telefonla Lightning-3.5mm ses adaptörünü bir araya getiriyor.

Bu harika ve hepsi de, iPhone 7'nizi şarj ederken kablolu kulaklıklarla ses dinlemek istiyorsanız ne olacak? Bunun için ek bir aksesuara ihtiyacınız olacak.

Apple’ın bu soruna kendi çözümü Apple Yıldırım YuvasıLightning donanımlı iPhone'unuzu (Apple tasarımlı bir kasa kullanırken bile) şarj eden ve bir Lightning portu ve 3,5 mm ses jakı sağlayan standart bir yuva. Beş renkte farklı renklerde mevcuttur ve sizi 49 $ 'a düşürecektir.

3.5mm kulaklık kullanmayı planlıyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey budur, ancak kablolu Lightning kulaklıkları kullanmak ve aynı anda şarj etmek istiyorsanız, bu sizin için değildir. Belkin’in yeni Lightning Audio + Şarj RockStar'ı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için hile yapacak.

39,95 $ karşılığında, bu aksesuar aslında bir iPhone bağlantı noktası ayırıcısıdır ve yeni iPhone'unuzdaki tek Lightning bağlantı noktasını iki Lightning bağlantı noktasına dönüştürür. Bu, iPhone'unuzu şarj etmenizi ve aynı anda kablolu Lightning kulaklıklarla ses dinlemenizi sağlar.

Belkin’in donanım kilidinin 3,5 mm ses jakı olmaması dikkat çekicidir. Bununla birlikte, telefonu şarj etmek ve aynı zamanda 3,5 mm donanımlı kulaklıkları kullanmak için Apple'ın dahil olduğu Lightning-3,5mm ses jakı dongle'ı ve Belkin'in dongle'ı kullanmanız gerekeceğini söyledi. Ne kadar kablo karmaşası olacak.

Diğer çözüm, elbette, Bluetooth üzerinden veya Apple'ın AirPods gibi yeni W1 yongasını kullanan bir çözümle kablosuz bir kulaklık seti kullanmaktır.

Kalıcı bağlantı.

• Sevmek
Tepkiler: nicolas merhaba
Moejoe

Moejoe

yasaklı
Ne şaka ama.
  • Sevmek
Tepkiler: Reehahs, m4a4, ikesmasher ve 2 kişi daha
hahahanoobs

hahahanoobs

TS Evangelist
Sadece ne tür bir kişinin kulaklık ve şarj kablosu ile telefonlarına bağlandığını bilmek istiyorum.
Timonius

Timonius

TS Evangelist
Geçiş teknolojisi geçiş aygıtları verir. Herkes araba kaseti güverte stereoları için kaset adaptör kitleri satın alıyor, böylece disklerini arabada kullanabiliyorlar mı? Bu da geçecek. Daha uzun sürebilir, 3.55 mm jak her yerde, ancak sonunda kaybolacak. Büyük büyük torunlarım ebeveynlerine '3,55 mm'lik kriko nedir?'
  • Sevmek
lacisnot

lacisnot

TS Çaylak
hahahanoobs şöyle dedi:
Sadece ne tür bir kişinin kulaklık ve şarj kablosu ile telefonlarına bağlandığını bilmek istiyorum.
Masa başında çalışan ve müzik dinleyen insanlar
  • Sevmek
Tepkiler: wastedkill, mum, Reehahs ve 6 kişi daha
Julio Franco

Julio Franco

TECH HABER Editörü
Personel
En son iPhone'da kablosuz şarj yok ... bu sorunun bir kısmını çözebilirdi. Şahsen, bir telefondaki en uygun özelliklerden biridir.
  • Sevmek
Tepkiler: nicolas merhaba, wastedkill, Phr3d ve 4 kişi daha
m4a4

m4a4

TS Evangelist
Krikoyu başka bir bağlantı noktasıyla DEĞİŞTİRİRSE, boşluk geri tepme o kadar da kötü olmazdı. Şimdi sadece nakit kapmak gibi görünüyor ...
  • Sevmek
Tepkiler: nicolas merhaba ve BSim500
B

BSim500

TS Evangelist
Timonius şunları söyledi:
"Herkes araba kaseti güverte stereoları için kaset adaptör kitleri satın alıyor, böylece disklerini arabada kullanabiliyorlar mı?"
Artık kimse onları tam olarak satın almıyor çünkü gördüğüm hemen hemen her araba stereo'sunun güneş altındaki her mobil cihazla (telefonlar, MP3 çalarlar, tabletler, vb.) Çalışan bir 3.5mm "aux" girişi var. Göstermeye çalıştığınız şeyin tam tersini kanıtlayan bir şey varsa.

Büyük büyük torunlarım ebeveynlerine '3,55 mm'lik kriko nedir?'
Ve cevaplayacaklar "Kulaklığınızı taktığınız şey, uzun süredir kullanılmayan Apple iPhone'lar hariç dünyadaki her cihazda" ...
Son düzenleme:
  • Sevmek
Tepkiler: Müzisyen, Reehahs ve tuxbugy
A

Arris

TS Evangelist
lacisnot dedi:
hahahanoobs şöyle dedi:
Masa başında çalışan ve müzik dinleyen insanlar
Ve dışarıdayken ve müzik dinlerken şarj pili takan boktan pillere sahip olanlar.
  • Sevmek
Tepkiler: lacisnot
Puiu

Puiu

TS Evangelist
Geçiş teknolojisi geçiş aygıtları verir. Herkes araba kaseti güverte stereoları için kaset adaptör kitleri satın alıyor, böylece disklerini arabada kullanabiliyorlar mı? Bu da geçecek. Daha uzun sürebilir, 3.55 mm jak her yerde, ancak sonunda kaybolacak. Büyük büyük torunlarım ebeveynlerine '3,55 mm'lik kriko nedir?'
bana güvenin, iyi eski 3,5 mm jakın kaybolması için bir iki on yıl daha sürecek. şimdi kaldırmak sadece aptalca bir kablo ve dongle karmaşa oluşturmak olduğunu düşünüyor aptalca.
  • Sevmek
Tepkiler: nicolas merhaba ve Raoul Duke
T

Technosense

TS Üyesi
Kablosuz şarjı da yok, bu kadar aptalca bir karar olarak birçok yönden daha iyi ele alınabileceğine inanamıyorum. Onları yönlendiren açgözlülük, beceriksizlik veya kibir midir?
Puiu

Puiu

TS Evangelist
Technosense şunları söyledi:
Kablosuz şarjı da yok, bu kadar aptalca bir karar olarak birçok yönden daha iyi ele alınabileceğine inanamıyorum. Onları yönlendiren açgözlülük, beceriksizlik veya kibir midir?
bu para. kablo, dongle ve çevre birimlerinin aptalca yüksek fiyatlarını bile gördünüz mü?
S

seefizzle

TS Evangelist
Hataların komedisi.
S

seefizzle

TS Evangelist
Resimden net değil, ancak dongle sizi yıldırım konektörü yerine 3,5 mm kulaklık konektörü kullanmaya zorluyor mu? Yıldırım konnektörü sadece bu noktada güç için kullanılıyor değil mi?

Eğer dışarı çıkıp uyumlu bir hoparlör veya kulaklık seti satın alıp telefonunuzu aynı anda şarj etmek isteseydiniz ... SOL olur muydunuz? Yoksa başka bir dongle almak ister misiniz?
  • Sevmek
M

Müzisyen

TS Meraklısı
İPhone'u 3GS günlerinden beri kullanıyor. Yerel FLAC desteği, dosya depolama erişimi ve e-postalara dosya ekleme gibi basit şeyler için birçok geçici çözümle yaşadım (bu sadece iOS 9'da geldi!).

3.5mm jakının çıkarılmasıyla Apple, iyi bir Android telefon aramaya başlamamı sağladı. Yeterli geçici çözüm.
  • Sevmek
Tepkiler: Arris ve Phr3d
Kalamar Sürprizi

Kalamar Sürprizi

TS Evangelist
Tanrım, dünyanın sona erdiğini düşünürdünüz ... 3,5 mm bağlantı noktası gereksiz ve yıldırım kulaklıklarını DAHİL, böylece insanların büyük çoğunluğu umursamıyor.

Telefonlarında gördüğünüz insanlar sokakta etrafa bakın .... çoğu ya

A) Telefonlarıyla birlikte verilen kulaklıkları / kulaklıkları kullanma
B) Bluetooth kulaklıkları / kulak içi kulaklıkları kullanma
C) Tam bir pislik olmak ve hoparlörden dinlemek (Bu insanlardan nefret ediyorum - yanlarında yürürken konuşmalarını / müziklerini duymak istemiyorum !!).

Bu insanların HİÇBİRİ 3,5 mm'lik bir limanın olmaması nedeniyle herhangi bir şekilde etkilenmeyecektir ...

Dinlerken şarj etmeniz gerekiyorsa, bu kesinlikle kesinlikle mobil olmadığınız anlamına gelir (evet, şarj paketleri vardır, ancak müzik dinlerken çok sık kullanılmazlar, çünkü sıkmaya çalışırken kullanılırlar Telefonunuz için ekstra hayat) ama bir masada oturmak - bu yüzden birkaç ekstra inç kablo gerçekten sizi rahatsız etmemeli ...

Apple'ın çok fazla pazar araştırması yaptığını ve aynı sonuçları bulduğunu sanıyorum ... İnsanları ürünlerinden uzaklaştırmaya çalışacak gibi değil!

"Çoğu otomobilin AUX portu var" ... yeni bir otomobil satın almayı deneyin ... AUX geçmişte kaldı ... Birçok otomobil hala onunla birlikte satılırken, USB (ve / veya Bluetooth) Günümüzde arabalarda bulundu - ve akıllı telefonunuzu buna bağlayabilirsiniz!
Puiu

Puiu

TS Evangelist
Kalamar Sürprizi:
Tanrım, dünyanın sona erdiğini düşünürdünüz ... 3,5 mm bağlantı noktası gereksiz ve yıldırım kulaklıklarını DAHİL, böylece insanların büyük çoğunluğu umursamıyor.

C) Tam bir pislik olmak ve hoparlörden dinlemek (Bu insanlardan nefret ediyorum - yanlarında yürürken konuşmalarını / müziklerini duymak istemiyorum !!).

Bu insanların HİÇBİRİ 3,5 mm'lik bir limanın olmaması nedeniyle herhangi bir şekilde etkilenmeyecektir ...

Dinlerken şarj etmeniz gerekiyorsa, bu kesinlikle kesinlikle mobil olmadığınız anlamına gelir (evet, şarj paketleri vardır, ancak müzik dinlerken çok sık kullanılmazlar, çünkü sıkmaya çalışırken kullanılırlar Telefonunuz için ekstra hayat) ama bir masada oturmak - bu yüzden birkaç ekstra inç kablo gerçekten sizi rahatsız etmemeli ...

Apple'ın çok fazla pazar araştırması yaptığını ve aynı sonuçları bulduğunu sanıyorum ... İnsanları ürünlerinden uzaklaştırmaya çalışacak gibi değil!

"Çoğu otomobilin AUX portu var" ... yeni bir otomobil satın almayı deneyin ... AUX geçmişte kaldı ... Birçok otomobil hala onunla birlikte satılırken, USB (ve / veya Bluetooth) Günümüzde arabalarda bulundu - ve akıllı telefonunuzu buna bağlayabilirsiniz!
Baktım ve çoğu insan 3,5 mm jaklı kablolu kulaklık kullanıyordu. Muhtemelen hafta sonu bir parkı veya rastgele bir caddeden daha fazlasını ziyaret etmelisiniz.
FYI insanların çoğu hiçbir şey kullanmıyor. Yine de 3,5 mm jakı daha az aptalca çıkarma kararı vermiyor. Apple'ın sadık fanatik takipçilerinden para almasının başka bir yolu.
M

Müzisyen

TS Meraklısı
Kalamar Sürprizi:

Tüketiciler kolaylık sağlamak için prim öderler. Apple'ın 3,5 mm jakının birkaç mm daha fazla yer kaplamasına karar vermesi nedeniyle başka bir geçici çözüm için ödeme yapmıyorum.

Meslektaşlarımın da EarPod'ları kullandığını görüyorum çünkü telefonda ve dizüstü bilgisayarlarında çalışıyorlar. Şimdi yeni çiftin bir Lightning konektörü var, bahse girerim 2 çift kulaklık kullanmaya zorlanacaklar (veya eski EarPod'ları ile 3,5 mm jakı olmayan parlak yeni iPhone'ları için adaptörü kullanacaklar).

Herkesin bir seçeneği var. İstediğiniz şeyin bedelini ödemek veya bir markayı takip etmek.

Edit: Vasat çalma ve şarj etmek için başka bir cihaz (omg ...) sakıncası yoksa Bluetooth yoluna gidebilirsiniz. iPhone'da ne Aptx ne de FLAC desteği yok.
Son düzenleme:
  • Sevmek
Tepkiler: Phr3d
Kalamar Sürprizi

Kalamar Sürprizi

TS Evangelist
İPhone'u beğenip beğenmediğinizi tartışıyorsanız, 3.5mm ilgisizdir ... Aptx veya FLAC'ı desteklemek, bir telefonun sahip olduğu (veya sahip olmadığı) bağlantı noktalarına bağlı değildir ...

3,5 mm - yıldırım adaptörü (dahil) aslında herhangi bir şekilde kullanmak için uygun değildir (bir göz atın, temelde sadece mevcut kablonuza birkaç inç ekler ...

Sadece biraz "dağınık" hale gelen kablolu kulaklıkları şarj etmeniz VE dinlemeniz gerekiyorsa - ancak bunu yaparken neredeyse kesinlikle mobil olmayacağınız için, ekstra bir dongle veya 2 gerçekten çok önemli olmamalıdır.

Ah ... Bluetooth'un "düşük ses" olduğu gibi .... iPhone'unuzda müzik dinliyorsanız, o zaman bir farkın çoğunu ayırt edemezsiniz ... Bluetooth'un ses arızaları sadece iPhone'un zaten sunmadığı "uber kalitesinde" sesi dinliyorsunuz ...

Puiu'ya gelince - gördüğünüz kablolu kulaklıklar genellikle söz konusu cihazla birlikte verilenler - bu yüzden bir iPhone 7 satın alırsanız, birlikte gelenleri kullanın!
Son düzenleme:
  • Sevmek
Phr3d

Phr3d

TS Guru
Aydınlatma kablosunun böyle bir premium cihazda çok güçlü olacağına inanıyorum, çünkü adaptör kablosu ve konektörü, bir kulaklık kablosu bir dirseğe veya çocuğunuzun ellerine takıldığında ona çok fazla büküm kuvveti aktarabilecektir. .
'Birlikte verilen' kulaklıklardaki Lightning konektörünün dolaşma meydana geldiğinde telefondan kolayca çekilecek şekilde tasarlanacağını tahmin etmek (yani: Çıkma sürecinde dişiye zarar vermemek).

Yeni bir BT müzik çipi geliştirme çabasını takdir ettiğim kadar, kötü şöhretli kısa bir ömre sahip özel çözümler, BT standardı (NEXUS 6, iki yıllık ömür, Decker) üzerinde herhangi bir gerçek iyileştirmeyi destekleyecektir.

Bluetooth müzik, beslemeden bağımsız olarak sadece kötüdür. Bir telefondan iyi bir kulaklık seti ile çalınan FLAC'ler, gününüze giderken kolayca yanınızda taşınırken, çok fazla umursamayan veya bozulma ve çıkıntıya yakalanan insanlara bile şaşırtıcı derecede çok daha iyi kalitede bu ortak bilginin mutlak ifadeleri acıyla sınırlı hayal gücüne ve deneyime dayandırmasını bekliyorum).
M

Müzisyen

TS Meraklısı
Genel olarak bir telefon olarak düşünün.

Kablolu olursam, neden 3,5 mm jaklı kulaklıklarım için bir adaptör kullanmalıyım? Kendi amaçları için farklı çiftlerim var. Kulaklıklarımı iPhone'da kullanabilmem için her zaman yanımda bir adaptör bulundurmam gerekiyor mu? Onu kaybettiysem veya adaptörü evde farklı bir kulaklık setinde bırakırsam ne olur? Sonra sadece bir Lightning portu var (aynı anda şarj edip dinleyemiyorum).

Bluetooth üzerinden kablosuz bağlantıya geçersem SBC profiline takılı kaldım. Tamam, farklı insanların farklı işitmelerine sahip olduğunu kabul edeceğim, ancak farkı duyabiliyorum. Bir arama yapın ve yapabileceğiniz çok daha fazla kişi bulacaksınız. Uzun süre dayanmayan başka bir cihazı şarj etme zorluğunu da ekleyin. Sonys'im 7 saat iddia ediyor, ancak gerçek yaşam performansı yaklaşık 3-4 saat sürüyor.

3,5 mm orada olsaydı (yerleşik DAC'nin sınırlamalarıyla bile), kullanıcılara büyük bir kolaylık olarak kendini gösterebilirdi.

Gördüğüm gibi, kitle pazarındaki en pahalı (en pahalı olmasa da) bir telefon için ödeme yaparsak, tüketicilerin neden zorunda olmadığını göremediğim iPhone 7 için tavizler yapmalıyım.
Puiu

Puiu

TS Evangelist
Kalamar Sürprizi:
İPhone'u beğenip beğenmediğinizi tartışıyorsanız, 3.5mm ilgisizdir ... Aptx veya FLAC'ı desteklemek, bir telefonun sahip olduğu (veya sahip olmadığı) bağlantı noktalarına bağlı değildir ...

3,5 mm - yıldırım adaptörü (dahil) aslında herhangi bir şekilde kullanmak için uygun değildir (bir göz atın, temelde sadece mevcut kablonuza birkaç inç ekler ...

Sadece biraz "dağınık" hale gelen kablolu kulaklıkları şarj etmeniz VE dinlemeniz gerekiyorsa - ancak bunu yaparken neredeyse kesinlikle mobil olmayacağınız için, ekstra bir dongle veya 2 gerçekten çok önemli olmamalıdır.

Ah ... Bluetooth'un "düşük ses" olduğu gibi .... iPhone'unuzda müzik dinliyorsanız, o zaman bir farkın çoğunu ayırt edemezsiniz ... Bluetooth'un ses arızaları sadece iPhone'un zaten sunmadığı "uber kalitesinde" sesi dinliyorsunuz ...

Puiu'ya gelince - gördüğünüz kablolu kulaklıklar genellikle söz konusu cihazla birlikte verilenler - bu yüzden bir iPhone 7 satın alırsanız, birlikte gelenleri kullanın!
1. sadece bu şeyi taşımak zorunda kalarak rahatsız edici yapar.
2. Hayatınızda bir gün bir masada hiç çalışmadınız. Sadece telefonumu şarj etmekle kalmıyorum, aynı zamanda belge ve diğer dosyaları taşımak için de kullanıyorum, bu yüzden neredeyse 7/24 bilgisayarıma bağlı kalıyorum
3. bluetooth ses kalitesi bile düzenli kullanım için inanılmaz derecede kötü. ortalama kalitede ses bile sağlamaz ve 1 şeyi daha şarj etmeniz gerekir.
4. daha iyi bir çifti olduğunu bildiğinizde ucuz kulaklıklardan birini dinlemesini istemek inanılmaz derecede aptalca.
elmanın sana verdiğinden daha fazlasına ihtiyacın yok mu? bu hayatımda duyduğum en engelli şey. sadece kör bir fanboy bunu söyleyebilir.
Üzgünüm, ama bütün söylediğin cehalet kokuyor. Hiç iyi bir çift kulaklığınız olmadı ve MTV'nin size veya araba radyosuna verdiklerinin ötesinde müzik dinlemiyorsunuz. İnanılmaz derecede üzgün bulduğum bir şey, çok yazık.
  • Sevmek
Tepkiler: darkzelda ve lacisnot
H

Hadakajime

TS Çaylak
hahahanoobs şöyle dedi:
hahahanoobs şöyle dedi:
Umm telefonu olan birinin pili zayıf ...?

Aşağıdaki durumlarda video izleme veya podcast / müzik dinleme dahil:

Yatakta, telefon duvar şarj cihazına takılı.
Kanepede, telefonu şarj etmek için dizüstü bilgisayar kullanarak.
Bir trende, bir güç paketi ile şarj.
İş yerinde, akış ve çalışma sırasında masanızda şarj.
  • Sevmek
Tepkiler: nicolas merhaba, Jon William, Puiu ve 1 kişi daha
Kalamar Sürprizi

Kalamar Sürprizi

TS Evangelist
Puiu dedi ki:
1. sadece bu şeyi taşımak zorunda kalarak rahatsız edici yapar.
2. Hayatınızda bir gün bir masada hiç çalışmadınız. Sadece telefonumu şarj etmekle kalmıyorum, aynı zamanda belge ve diğer dosyaları taşımak için de kullanıyorum, bu yüzden neredeyse 7/24 bilgisayarıma bağlı kalıyorum
3. bluetooth ses kalitesi bile düzenli kullanım için inanılmaz derecede kötü. ortalama kalitede ses bile sağlamaz ve 1 şeyi daha şarj etmeniz gerekir.
4. daha iyi bir çifti olduğunu bildiğinizde ucuz kulaklıklardan birini dinlemesini istemek inanılmaz derecede aptalca.
elmanın sana verdiğinden daha fazlasına ihtiyacın yok mu? bu hayatımda duyduğum en engelli şey. sadece kör bir fanboy bunu söyleyebilir.
Üzgünüm, ama bütün söylediğin cehalet kokuyor. Hiç iyi bir çift kulaklığınız olmadı ve MTV'nin size veya araba radyosuna verdiklerinin ötesinde müzik dinlemiyorsunuz. İnanılmaz derecede üzgün bulduğum bir şey, çok yazık.
1:) Kulaklık kablosuna bağlı - hiçbir şeyin yanındadır ve sadece birkaç inç uzunluğundadır .... Bu rahatsız edici değil ...
2:) evet, aslında bir ton masa başında çalıştım ... BT'de neredeyse bütün gün masamda oturduğum yerde çalışıyordum (bu yüzden şu an öğretmenim, dayanamadım). Masanızdayken bir akıllı telefon dinlemek, takılı bir dock / adaptörle daha zor değil ...
3:) hayır değil - daha yeni Bluetooth standartlarını kullanmak, çoğu kullanıcı için neredeyse ayırt edilemez hale getirir ... Ve bir farkı ayırt edemiyorsanız - sizi adaptöre geri yönlendiririm!
4:) Değilim - iPhone 7 ile istediğiniz HERHANGİ bir kulaklık kullanabilirsiniz - Sizi adaptöre geri yönlendiriyorum ... Ama çoğu insan muhtemelen birlikte verilen ücretsiz kulaklıkları kullanacak ... Ve bunların bir adaptöre ihtiyacı yok veya şarj oluyor ...

Apple'ın size verdiğinden daha fazlasına "ihtiyacınız yok" ... Ancak daha fazlasını İSTERSENİZ, sahip olabilirsiniz ... Nefrete gerek yok, sadece sağduyunuzu kullanın ... En yüksek kalitede müzik olamaz Yine de bir iPhone'dan çalındı ​​- bağlantı noktası, adaptör vb. olursa olsun ... Yüksek kaliteli müzik istiyorsunuz, kendinize stereo alın ...
Puiu

Puiu

TS Evangelist
Kalamar Sürprizi:
1:) Kulaklık kablosuna bağlı - hiçbir şeyin yanındadır ve sadece birkaç inç uzunluğundadır .... Bu rahatsız edici değil ...
2:) evet, aslında bir ton masa başında çalıştım ... BT'de neredeyse bütün gün masamda oturduğum yerde çalışıyordum (bu yüzden şu an öğretmenim, dayanamadım). Masanızdayken bir akıllı telefon dinlemek, takılı bir dock / adaptörle daha zor değil ...
3:) hayır değil - daha yeni Bluetooth standartlarını kullanmak, çoğu kullanıcı için neredeyse ayırt edilemez hale getirir ... Ve bir farkı ayırt edemiyorsanız - sizi adaptöre geri yönlendiririm!
4:) Değilim - iPhone 7 ile istediğiniz HERHANGİ bir kulaklık kullanabilirsiniz - Sizi adaptöre geri yönlendiriyorum ... Ama çoğu insan muhtemelen birlikte verilen ücretsiz kulaklıkları kullanacak ... Ve bunların bir adaptöre ihtiyacı yok veya şarj oluyor ...

Apple'ın size verdiğinden daha fazlasına "ihtiyacınız yok" ... Ancak daha fazlasını İSTERSENİZ, sahip olabilirsiniz ... Nefrete gerek yok, sadece sağduyunuzu kullanın ... En yüksek kalitede müzik olamaz Yine de bir iPhone'dan çalındı ​​- bağlantı noktası, adaptör vb. olursa olsun ... Yüksek kaliteli müzik istiyorsunuz, kendinize stereo alın ...
açıkça hiçbir şey anlamadın.
öyleyse söyle bana, her zaman yanınızda ekstra kablo ve dongle taşıyacak mısınız? beni güldürmeyin, 1 ya da 2 kez sonra onları bir yere atarsınız ve böyle şeyleri yanınızda taşımanın ne kadar zahmetli olduğu için bir daha asla kullanmazsınız. cebinize koymanız gerektiğinde dongle küçük bir kablo değildir.
ve açıkça müzik dinlemiyorsunuz. "neredeyse ayırt edilemez" mi? Üzgünüm ama yıllarınızı hastanede test etmenizi içtenlikle öneririm, kulaklarınızla ilgili bir sorun olabilir. bu tür sorunları erken tespit etmek size çok yardımcı olabilir.

ve tanrı aşkına kutuda bulunanları kullanmam gerektiğini söylemeyi bırakabilir misin? bunlar bir çift boktan 2 $ kulaklık. Bunu söyleyerek üzgünüm ama ... sadece onlardan söz ederek aptal görünüyorsun. sağduyudan yoksun dostum.

müzik dinlemeyen insanlara kimin umurunda, burada bahsettiğimiz şey bu değil mi? 3,5 mm'nin çıkarılması onları etkilemez. sadece kullanmamanız bizim için **** anlamına gelmez.

Son Gönderiler

• dpj620
    En iyi şifre yöneticileri
  • marceltr
    Arabalar için GPS güçlendirici?
  • marceltr
    Olması gereken en iyi PC oyunlarınız nelerdir?
  • marceltr
    Microsoft 101 hatası
  • marceltr
    Kültür İnternet nereden geliyor?
  • K
    Boston Dynamics, köpek benzeri 'Spot' robotu için bir kamu geliştirici SDK'sı yayınladı
  • ChickyBoom
    Özgür Yazılım Vakfı Windows 7'yi özgür yazılım olarak 'talep ediyor'
  • Ypsylon
    Apple, AB'nin evrensel mobil şarj cihazı çağrısına karşı olduğunu savunuyor, yeniliği engelleyeceğini söyledi