• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • pencereler
  • Bugünün Mesajları

Windows 7 Windows 7 Ultimate için Vista Ultimate ücretsiz

• Konuyu Başlatan LinkedKube
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
LinkedKube

LinkedKube

MS sitesine gitti, yükseltme bilgilerini doldurdu. Ücretsiz, 9.99 USD'nin yanı sıra nakliye için beni şarj ediyorlar.

Bu, vista'dan w7 btw'ye kadar olan diğer tüm sürümlerle eş zamanlı değildir.
Julio Franco

Julio Franco

Personel
Bu çok ilginç, Vista Ultimate lisansımı kullanarak yükseltme için başvuru yapan bu yolu takip etmeye çalışıyorum, ancak sitede görüntülenen bilgilerden çok açık değil.
Julio Franco

Julio Franco

Personel
"Bu siteyi kullanabilmek için tarayıcınızda Çerezlerin Etkinleştirilmiş olması gerekir."
LinkedKube

LinkedKube

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Julio şöyle dedi:
"Bu siteyi kullanabilmek için tarayıcınızda Çerezlerin Etkinleştirilmiş olması gerekir."
güldüm:p Neyse ki hala tarayıcımda vardı, MS şeyleri saklamakta iyi, onu bulmak için 15 dakika sürdü.
T

Toppler

linke tıkladığımda, çerezleri etkinleştirmem gerektiğini söylüyor, ki bunu yapıyorum ve sonra sayfayı bulamıyor diyor.
LinkedKube

LinkedKube

Firefox kullanıyorum ve benim için iyi çalışıyor.
Julio Franco

Julio Franco

Personel
Bu, yalnızca 26 Haziran ve sonrasında satın alınan lisanslar için geçerlidir, geçen yıl OS'nin kutulu kopyasını satın alan veya bu konuda lansman yapan Vista Ultimate kullanıcıları için geçerli değildir.
LinkedKube

LinkedKube

Şimdi bir Windows Vista yükseltmesi satın alın. Daha sonra bir Windows 7 yükseltmesi edinin.

Temel olarak, şimdi vista satın alırsanız, sürüm sırasında w7'ye yükseltebileceğinizi söylüyor.

Şimdi işletim sistemlerini yükseltmek isteyen ancak W7'nin yakında piyasaya sürülmesi nedeniyle para kaybetmek istemeyenleri desteklemek için bir manevra gibi görünüyor.

Vista nihai anahtarımı girdim ve sevkıyattan toplam 9.99'luk bir toplam aldım ve kopyamı bir süre Ocak ayında aldım.
Technochicken

Technochicken

Bunu aynı sonuçla doldurdum, ancak Vista Home premium'um var ve en son Aralık'tan satın aldım.
SNGX1275

SNGX1275

Benim de geçmeme izin veriyor gibi görünüyor ... Vista yayınlandığında (aynı $ 9.99 anlaşma) Windows XP MCE'den yükseltme olarak aldığım bir OEM sürümüm var (önceden paketlenmiş bir PC'den değil). Ama sonraki ekran bana hangi sürümü satın aldığımı soruyor, görünüşe göre Ultimate'ı tıklayabilirim ... Yaparsam ne olur acaba.

Tamam şey anlaşma alabilirsiniz ama tarihler arasında yaptığınızı söyledi sürümü satın kanıtlamak gerekir. Yani .. bir alıcıya ihtiyaçları var.
ChrisDown

ChrisDown

Bunun şu anda yalnızca ABD'de mevcut olduğunu gösteren gri kutulardan düşünüyor muyum?
red1776

red1776

Bir sorum var ve ben akıllı olmak değilim. Vista ev primi var, ancak birçok nihai sahibinin 7'nin kendilerine ağır bir şekilde indirgenmeyeceği için üzgünüm, çünkü Microsoft Vista nihai sahiplerine birçok ek özellik vaat etti ve teslim etmediler, sorum şu, bu neydi sahipleri almadılar gerekiyordu? tekrar im üzgün nihai sahiplerine alay değilim, gerçekten cevap bilmiyorum. Ben ev primi vs nihai baskı baktım ve 200 $ fark haklı değil. Bu yüzden Ultimate satın alan yolda daha iyi şeyler vaat edildiğini varsayalım.
LinkedKube

LinkedKube

Kırmızı, geldiği kutunun gerçekten harika siyah versiyonunu beğendim ...:)

Açıkçası, Premium'a sahip olmadığım için size farkı anlatamam, ama iyi bir noktaya sahipsiniz. Sana verebileceğim tek cevap, manzaraya ihtiyaç duyduğum anda kırılmadığım.
T

Toppler

evet ben makbuz üzerinde "yükseltme satın aldı" bu sipariş makbuzunun bir kopyasını yazdırmak ve daha sonra belirli devletler aylarda (şimdiye kadar vista os satın alma makbuzunun bir kopyasını göndermek gerektiğini belirtir Ocak veya benzeri) yükseltme.

I.E. daha önce satın aldıklarında inkar edecekler ve izin vermeyecekler ve yükseltmeyi% 50 indirimden almayacaksınız. :)
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• pencea
    Gabe Newell: Xbox X Serisi PS5'i geçiyor
  • Kızgın
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Humza
    Alman elektrik şirketi, eBussy adında son derece modüler bir EV konseptini sergiliyor
  • gamerk2
    Amazon, Apple, Facebook ve Google CEO'ları savunmalarını önemli antitröstte hazırlıyorlar ...
  • AnirudhSingh
    Bilgisayarınızı Bir Programda Otomatik Olarak Açma
  • Kızgın
    Rite Aid, yüzlerce mağazasında yüz tanıma teknolojisini kullanıyor
  • BECKER
    S8 + ağ kilidi açma