• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

İki Las Vegaslı adam büyük, yasadışı akış siteleri yayınlamaktan suçlu bulundu

Shawn Knight

TECH HABERLER Personel
Personel

Başına ABD Adalet Bakanlığı, 36 yaşındaki Darryl Julius Polo, cezai telif hakkı ihlali, bir çoğaltma veya dağıtım nedeniyle bir telif hakkı ihlali, ticari dağıtım için hazırlanmış bir telif hakkı ihlali işini dağıtarak bir dizi cezai telif hakkı ihlali yapma suçunu reddetti kamusal performansa bağlı bir telif hakkı ihlali ve bir kez kara para aklama.

Plea anlaşmasına göre, Polo, Las Vegas'ta bulunan ve yayınlamak veya indirmek için telif hakkıyla korunan filmleri ve TV şovlarını sunan abonelik tabanlı bir çevrimiçi video akışı sitesi olan iStreamItAll adlı bir siteyi işletti. Özellikle Polo, hizmetinin Netflix, Hulu, Amazon Prime ve Vudu'dan yaklaşık 118.479 TV bölümü ve yaklaşık 11.000 film ile daha fazla içeriğe sahip olmasıyla övünüyordu.

Hizmet için yeni içerik bulmak, toplamak ve işlemek için otomatik bilgisayar komut dosyaları gün boyunca çalıştırıldı.

Bu arada eş sanık Luis Angel Villarino, telif hakkı ihlali yapmak için bir komplo suçundan suçlu bulundu. Yalvaç anlaşmasında, Villarino, Jetflicks için (Polo gibi) programcı olarak çalıştığını ve benzer bir hizmetin yetkisiz içeriği kullanıcılara sunmasını sağladığını söyledi.

Polo ve Villarino'nun cezası sırasıyla 13 Mart 2020 ve 20 Mart 2020 için planlanıyor. Davadaki diğer sanıklar 3 Şubat 2020'den itibaren mahkemeye çıkacak.

Çevrimiçi içerik koruma ajansı Muso'nun kurucu ortağı ve CEO'su Andy Chatterley, dedim televizyon, korsanlık için en popüler içeriktir. “İçeriğin birden fazla akış hizmetinde parçalanması göz önüne alındığında, bu belki de şaşırtıcı değil” diye ekledi.

Masthead kredisi: Talep üzerine video Proxima Studio tarafından. DoJ ShutterFlash tarafından

Kalıcı bağlantı.

Kalamar Sürprizi

TS Evangelist
Korsan IPTV dünyasının son birkaç ay içinde çok daha kullanıcı dostu olduğunu söylemeliyim ... "bir arkadaşım" bunu canlı sporlar için düzenli olarak kullanıyor ve kesinlikle ayrıcalık için ayda 100 dolardan fazla ödeme yapıyor. ..