• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • İnternet ve Web Kültürü
  • Bugünün Mesajları

Güvenlik Avast ücretsiz sürümü ile ilgili sorun

• Konuyu Başlatan circusboy01
  • Başlangıç ​​tarihi
C

circusboy01

Üç kez denedim. İki kez dolu ve hızlı. Ama Avast taramayı bitirdiğinde, bunu alıyorum 'Bazı dosyalar taranamadı ".. Sonuçları göster'e tıkladığımda," Hata Arşivleri şifre korumalı "oluyor.
Herhangi bir işlem yapamıyorum Göğsüne sil veya başka bir şey gönder.
Arşivlerim için bir şifre belirlemedim. En azından bilgime göre değil. Revo kullanarak da kaldırdım, ancak tekrar yüklediğimde yeni sürümde aynı sorun vardı.
Herhangi bir yardım için şimdiden teşekkür ederim.

Dün bu gönderiyi ekledim. Fakat. Sanırım kaydetme değişikliklerini vurmayı unuttum. Yukarıdaki kelimeyi taranacak şekilde değiştirdim, sanırım orada kurtarmıştım. Yani aslında "taranamadı. Umarım bu hatayı düzeltmek birinin bana yardım etmesini kolaylaştıracaktır."
Tekrar kaldırdım ve dün yeni bir tane yükledim. Hala "Bazı dosyalar taranamadı"
İlk başta Avast'ta farkında olmadan bir şeyi açtığımı ya da kapattığımı düşünüyordum. Ancak, sanırım bu bir anlam ifade etmiyor, çünkü kaldırdığımda ve yeni bir kopya indirdiğimde her ne olursa olsun düzeltilmiş olurdu.
Bu akşam geç saatlere kadar bekleyeceğim. Kimse bana yardım edemezse, başka bir AV'yi kaldıracağım ve indireceğim. Herhangi bir öneriniz AVG veya Avira?

Yine ben. En son söz veriyorum. Çocuk ben aptalım. Hemen yeni bir AV yüklemem gerekiyor. Tarama yapamadığım için makinemde ne tür bir bok olabileceğini kim bilebilir.
C

circusboy01

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Birisi bana yukarıdaki postama neden kimse yanıt vermediğini söyleyebilir mi? İlk kez 65 görünüşüm ve yorumum yoktu .. Yayımım taşındı mı? Bu yüzden yazı tipi diğerlerinden daha kalındır.
Şimdi Avira kullanıyorum, ama avast'ımı gerçekten geri almak istiyorum.
Cobalt006

Cobalt006

Eminim buradaki biri biliyor olabilir. Üzgünüm Avast kullanmıyorum. Onun hafta sonu insanlar evde olmayabilir.
C

circusboy01

Kobalt006 şunları söyledi:
Eminim buradaki biri biliyor olabilir. Üzgünüm Avast kullanmıyorum. Onun hafta sonu insanlar evde olmayabilir.

Bu daha sabırlı olmalıyım. Teşekkürler.
Cobalt006

Cobalt006

İşte Avast için bir kaldırıcı, http://www.avast.com/uninstall-utility

Başka bir anti virüs programı yüklediyseniz, bunların kaldırıcılarını aramak isteyebilirsiniz.

Revo dozu her zaman tam anti virüsü silmez.
B

bazz2004

Kimsenin cevap vermek için acele etmesinin nedeni, bu tür yayınların genellikle hangi ücretsiz AV programının en iyi olduğu hakkında ısıtmalı ama anlamsız bir argümana yol açması olabilir. Cevap, kendinize hangi programın uygun olduğunu bulmaktır. Pencereleri berbat eden kötü bir enfeksiyonla karşılaşırsanız, durumun değişmesi elbette durumu daha karmaşık hale getirecektir.
learninmypc

learninmypc

circusboy01 dedi ki:
Üç kez denedim. İki kez dolu ve hızlı. Ama Avast taramayı bitirdiğinde, bunu alıyorum 'Bazı dosyalar taranamadı ".. Sonuçları göster'e tıkladığımda," Hata Arşivleri şifre korumalı "oluyor.
Herhangi bir işlem yapamıyorum Göğsüne sil veya başka bir şey gönder.
Arşivlerim için bir şifre belirlemedim. En azından bilgime göre değil. Revo kullanarak da kaldırdım, ancak tekrar yüklediğimde yeni sürümde aynı sorun vardı.
Herhangi bir yardım için şimdiden teşekkür ederim.

Dün bu gönderiyi ekledim. Fakat. Sanırım kaydetme değişikliklerini vurmayı unuttum. Yukarıdaki kelimeyi taranacak şekilde değiştirdim, sanırım orada kurtarmıştım. Yani aslında "taranamadı. Umarım bu hatayı düzeltmek birinin bana yardım etmesini kolaylaştıracaktır."
Tekrar kaldırdım ve dün yeni bir tane yükledim. Hala "Bazı dosyalar taranamadı"
İlk başta Avast'ta farkında olmadan bir şeyi açtığımı ya da kapattığımı düşünüyordum. Ancak, sanırım bu bir anlam ifade etmiyor, çünkü kaldırdığımda ve yeni bir kopya indirdiğimde her ne olursa olsun düzeltilmiş olurdu.
Bu akşam geç saatlere kadar bekleyeceğim. Kimse bana yardım edemezse, başka bir AV'yi kaldıracağım ve indireceğim. Herhangi bir öneriniz AVG veya Avira?

Yine ben. En son söz veriyorum. Çocuk ben aptalım. Hemen yeni bir AV yüklemem gerekiyor. Tarama yapamadığım için makinemde ne tür bir bok olabileceğini kim bilebilir.
Aynı sorunu yaşadım ve bir süredir Avast'ı terk ettim. Konuumu henüz burada bulamıyorum ama bunu yaptığımda size haber vereceğim. O zamana kadar, sadece görmezden gelin ve devam edin. :)
İşte bu konu
/community/topics/error-archive-is-password-protected.178661/
Cobalt006

Cobalt006

bazz2004 dedi ki:
Kimsenin cevap vermek için acele etmesinin nedeni, bu tür yayınların genellikle hangi ücretsiz AV programının en iyi olduğu hakkında ısıtmalı ama anlamsız bir argümana yol açması olabilir. Cevap, kendinize hangi programın uygun olduğunu bulmaktır. Pencereleri berbat eden kötü bir enfeksiyonla karşılaşırsanız, durumun değişmesi elbette durumu daha karmaşık hale getirecektir.
En iyi AntVirus'u istemiyordu. Buraya Avast'la olan sorunun cevabı için geldi.
  • Sevmek
Tepkiler: learninmypc
B

bazz2004

Bu konuya yazmanın bir hata olduğunu biliyordum. İlk etapta soruyu sormamalı. Lütfen beni bunun dışında bırak.
Route44

Route44

Avast Forumlarından: Birçok dosya şifre korumalıdır. Özellikle güvenlik yazılımı; avast, MalwareBytes, vb. Bunun nedenleri açıktır. Diğerleri, metin yazarlığı malzemelerini korumak için yazarları tarafından parola korumalıdır. Bu nedenle avast'ın şifrelerini bilmenin veya bilmenin herhangi bir nedeni yoktur. Bu "arşiv" dosyaları doğası gereği etkisizdir ve sorun oluşturmaz. Sorunlu olabilecek veya olmayabilecek yürütülebilir dosyalardır. İşte o zaman avast en iyi işini yapıyor.

Ben şahsen büyük bir yazılım olan ESET'in NOD32'sini çalıştırıyorum ve hatta belirli dosyaların taranamayacağını bildirecek. Bir enfeksiyonum oldu ve hepsi bu.

* Hala endişeleriniz varsa Avast forumlarında arama yapmanızı öneririm. Ayrıca, Avast ücretsiz çalışan iki dizüstü bilgisayar ve bir $ sürümü ile bir tane var.
Son düzenleme:
C

circusboy01

Başka bir anti virüs programı yüklediyseniz, bunların kaldırıcılarını aramak isteyebilirsiniz.

Teşekkürler bu bağlantıyı deneyeceğim. Bana göre, Avast'ın yeni sürümlerini yüklediğimde aynı sorunu yaşamanın nedeni tamamen kaldırmamamın nedeni olabilir.
learninmypc

learninmypc

circusboy01 dedi ki:
Teşekkürler bu bağlantıyı deneyeceğim. Bana göre, Avast'ın yeni sürümlerini yüklediğimde aynı sorunu yaşamanın nedeni tamamen kaldırmamamın nedeni olabilir.
Bağlandığım konu başlığından bahsetmeyi unuttum, MSE'yi bir süre kullandım ama sonunda Avast'a geri döndüm.
Belki de tam bir kaldırma / yeniden yükleme yardımcı olacaktır. Umarım iyisindir. :)
C

circusboy01

bazz2004 dedi ki:
Bu konuya yazmanın bir hata olduğunu biliyordum. İlk etapta soruyu sormamalı. Lütfen beni bunun dışında bırak.
Artık burada yayın göndermek istemiyorsanız. Sorun yok. Ben nedenini anlamama rağmen. Burada ateşli bir tartışma yok.

Route44 dedi ki:
Avast Forumlarından: Birçok dosya şifre korumalıdır. Özellikle güvenlik yazılımı; avast, MalwareBytes, vb. Bunun nedenleri açıktır. Diğerleri, metin yazarlığı malzemelerini korumak için yazarları tarafından parola korumalıdır. Bu nedenle avast'ın şifrelerini bilmenin veya bilmenin herhangi bir nedeni yoktur. Bu "arşiv" dosyaları doğası gereği etkisizdir ve sorun oluşturmaz. Sorunlu olabilecek veya olmayabilecek yürütülebilir dosyalardır. İşte o zaman avast en iyi işini yapıyor.

Ben şahsen büyük bir yazılım olan ESET'in NOD32'sini çalıştırıyorum ve hatta belirli dosyaların taranamayacağını bildirecek. Hiç enfeksiyon geçirmedim.

* Hala endişeleriniz varsa Avast forumlarında arama yapmanızı öneririm. Ayrıca, Avast ücretsiz çalışan iki dizüstü bilgisayar ve bir $ sürümü ile bir tane var.
Learningmypc'in bağlantısı sorunu çözmezse, Avast forumuna bakacağım ..
Avast'ı yaklaşık 3 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde nasıl kullanabileceğimi anlayamıyorum, aniden, bir şey şifre korumalı .. Özellikle herhangi bir şifre belirlemediğimde.

Teşekkürler. Bunu hatırlayacağım.
C

circusboy01

Tamam. Herkes. Tüm gönderilerinizden öğrendiğim bilgileri kullanacağım ve avast'ımı düzeltebileceğimi göreceğim. Bana şans Dile.
learninmypc

learninmypc

circusboy01 dedi ki:
Tamam. Herkes. Tüm gönderilerinizden öğrendiğim bilgileri kullanacağım ve avast'ımı düzeltebileceğimi göreceğim. Bana şans Dile.
Muhtemelen kaldırmak için revo kullanmalı ve daha sonra ccleaner & reboot kullanmalısınız. Sonra yeniden yükleyin buraya
İyi şanslar..
C

circusboy01

learninmypc dedi ki:
Muhtemelen kaldırmak için revo kullanmalı ve daha sonra ccleaner & reboot kullanmalısınız. Sonra yeniden yükleyin buraya
İyi şanslar..
Şimdi AVG 2014 kullanıyorum. Avast'ı tekrar kurmaya çalışmadan önce bir gün daha bekleyeceğim. Onun için sinirliyim. bir süre için..

Herkese bir yazı göndereceğim. Lütfen bak. Bazı iyi şeyler olabilir.
C

circusboy01

Yardımcı TS arkadaşlarım.
Avast ile neyin yanlış olduğunu bulana kadar AVG kullanıyorum.
Bir sorum var. AVG, tam bir tarama yapmak için Avast'ın yaklaşık 1 / 8'inde tam bir tarama yapar. Sizce AVG Avast'tan çok daha hızlı mı yoksa Avast kadar kapsamlı bir iş yapmadığını mı düşünüyorsunuz?
learninmypc

learninmypc

Avast ile ilgili her şeyin yanlış olduğundan şüpheliyim. Bence bu sadece bir tuhaflıktı.
Her iki makinemi de (Vista & W7) Avast ile taradım ve hiç problem yaşamadım.
Yaşadığınız sorun tekrar ortaya çıkmadı. Avast ile kalacağım ama bir şey olursa MSE.
Cobalt006

Cobalt006

Avast kullanmıyorum. Eset'in Başını 32 kullanıyorum. Route 44'ün gönderdiği gibi. Yıllardır kullandım. İyi bir anti virüs programı. Belirli Dosyaları taramaması için doz gönderir. Avast hakkında okuduğumdan gerçekten işe yaradığını düşünüyorum. Başka bir deyişle, Route 44 ile aynı fikirdeyim dedi.

AVG kadarıyla, Bu konuda da fazla bir şey bilmiyorum. Ama kaldırmaya gidip gitmediğini biliyorum. Kaldırıcılarını kullandığınızdan emin olun. Revo için yapmak onu pencerelerden çıkarmaz. Birkaç antivirüs programından çıkın.
learninmypc

learninmypc

Değeri ne olursa olsun, Avast programlarını güncelledi.
mike1959

mike1959

Herkese selam, daha önce anti-virüs programlarını kaldırmaya çalışırken sorun yaşadım, ancak her durumda programın üreticisi tarafından sağlanan kaldırma programı çalışıyor .... ama bulmak her zaman kolay değil! (Neden olduğunu düşünemiyorum.)
MS Defender ve eski PC Tools 'Threatfire' yükledim ve bilgisayarımda meydana gelen sorunları hatırlayamıyorum.
Threatfire'ın şu anda kullanılabilir olduğunu düşünmüyorum, ancak güncellemeler haftada yaklaşık iki kez kuruluyor, bu yüzden yüklü tutuyorum.
learninmypc

learninmypc

mike1959 dedi:
Herkese selam, daha önce anti-virüs programlarını kaldırmaya çalışırken sorun yaşadım, ancak her durumda programın üreticisi tarafından sağlanan kaldırma programı çalışıyor .... ama bulmak her zaman kolay değil! (Neden olduğunu düşünemiyorum.)
MS Defender ve eski PC Tools 'Threatfire' yükledim ve bilgisayarımda meydana gelen sorunları hatırlayamıyorum.
Threatfire'ın şu anda kullanılabilir olduğunu düşünmüyorum, ancak güncellemeler haftada yaklaşık iki kez kuruluyor, bu yüzden yüklü tutuyorum.
MS Defender, diğer adıyla Windows Defender? Ben bir pos duydum ve kalıcı olarak kapatılmalıdır.
C

circusboy01

learninmypc dedi ki:
Değeri ne olursa olsun, Avast programlarını güncelledi.
Yeni sürümü indirdim ve çok beğendim. Hala "bazı dosyalar taranamadı" bok alıyorum hariç.
Ancak. Taranamayan gerçek dosyaları bulduğumu düşünüyorum. Yeni sürümdeki her şeye bakıyordum, bir şey buldum, ya uyarı ya da hata dedi. Hangisini hatırlamıyorum ve hangisinin doğru olduğunu bulmak için başka bir tarama beklemek istemiyorum. Neyse. Bu c: \ Windows \ Winstart.bat Hatası gösterdi. Dosya çevrimdışı şu anda kullanılamıyor (42006) Sanırım mevcut değilse taranamıyor. Bu benden başka kimseye mantıklı geliyor mu?

learninmypc dedi ki:
Avast ile ilgili her şeyin yanlış olduğundan şüpheliyim. Bence bu sadece bir tuhaflıktı.
Her iki makinemi de (Vista & W7) Avast ile taradım ve hiç problem yaşamadım.
Yaşadığınız sorun tekrar ortaya çıkmadı. Avast ile kalacağım ama bir şey olursa MSE.
Bu yazı için teşekkürler.Her zaman yardım etmeye çalışan ilk kişilerden birisin .. Aynı sorunu yaşadığımızı söylüyorsun.
Aslında, "bazı dosyalar kaldırıldıktan ve en az 3 kez yeni bir sürüm indirdikten sonra bile taranamadı" yazan tekrarlanan taramalarınız oldu mu? Ama 'oldu' benim için çalışmıyor. Benimki hala tuhaf.; 0)
Ancak bu yazıdan hemen önce yayınladım, sorunu bulmuş olabilirim. Bunun üstündeki yazı. Muhtemelen zaten okumuştunuz.
Not; Quirking'in gerçek bir kelime olduğunu sanmıyorum. Ama hoşuma gidiyor. Yani benim kelime haznesime gidiyor. : Eek:)
mike1959

mike1959

Merhabalar, Windows 8 Pro ve beraberindeki Defender kullanıyorum.
(Vista ile olan sürüm değil.)
Sadece 'Avast AV ile taranamayan dosyalar' için bir arama yaptım ve aynı şey hakkında birçok forumda çok sayıda yazı var.
Ancak bazı dosyaların taranamamasına şaşırmadım ... Windows buna izin vermiyor, güvenlik nedenleriyle düşünürdüm.
Ancak burada kimse daha iyi bilirse yanılıyor olabilirim, ancak Windows O / S'deki bazı dosyalara A / V tarayıcılarından ve işletim sistemlerimizi yok etmeye çalışan diğer programlardan erişilemez olmalıdır.

Son Gönderiler

• pencea
    Gabe Newell: Xbox X Serisi PS5'i geçiyor
  • B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Humza
    Alman elektrik şirketi, eBussy adında son derece modüler bir EV konseptini sergiliyor
  • gamerk2
    Amazon, Apple, Facebook ve Google CEO'ları savunmalarını önemli antitröstte hazırlıyorlar ...
  • AnirudhSingh
    Bilgisayarınızı Bir Programda Otomatik Olarak Açma
  • Kızgın
    Rite Aid, yüzlerce mağazasında yüz tanıma teknolojisini kullanıyor
  • BECKER
    S8 + ağ kilidi açma
  • Kızgın
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık