• Bir soru sor
    Son Yazıları Gör
    TECH NEWS, bilgisayar meraklıları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • TECH NEWS Haberler ve Yorumlar
  • Bugünün Gönderileri

THQ Nordic, potansiyel bir Gotik yeniden yapımı için oynanabilir bir teaser yayınladı

• Konuyu Başlatan polycount
  • Başlangıç ​​tarihi
P

polycount

TS Evangelist
Personel

Bu devam filmleri kalite açısından oldukça farklıdır, ancak bu oyun tarzının Elex veya devam eden Risen franchise biçiminde kalmaya devam etmesinin bir nedeni var - diğer birkaç RPG'nin yaptığı kesin bir inkar edilemez çekiciliğe sahipler. Bu, unvanların yıllar içinde büyük bir kült kazanmasına neden oldu.

Öyleyse, THQ Nordic'in orijinal Gotik'i modern bir arayüz, görseller ve yeniden işlenmiş bir savaş sistemiyle (diğer şeylerin yanı sıra) yeniden yapmaya çalıştığını öğrenmek şaşırtıcı olmayabilir. Bununla birlikte, bir teaser fragmanı veya hatta bir duyuru için yazılı bir basın bülteni alan diğer birçok oyunun aksine, THQ Nordic, oyuncuların çok daha uygulamalı bir şekilde geliştirme sürecine katılmasına izin vermeyi seçti.

Yazarken, okuyucularımızın çoğu büyük olasılıkla "Gotik Oynanabilir Teaser"Steam kütüphanelerinde. Nereden geldiğini merak ediyorsanız, mevcut bir Piranha Bytes oyununa sahip olan herkes için ücretsiz (ve görünüşte zorunlu) bir ekstra. Tanıtım kısa, yaklaşık iki saatlik bir oyun süresine denk geliyor, ancak oyuncuları THQ Nordic'in Gotik yeniden yapımı için genel vizyonuyla tanıştırmak istiyor.

Teaser'ı kendim denedim ve fikirlerim - diğer birçok test edeninki gibi - oldukça karışık. Hikayeden savaş sistemine (For Honor's'a çok benzeyen) her şey orijinal Gotik'ten (ve devam filmlerinden) çılgınca farklıdır ve illa ki daha iyisi için değildir.

Ancak, bu bir inceleme değil ve yeniden yapılanmanın bir fincan çay olup olmadığına karar vermeyi okuyucularımıza bırakacağız. Kendiniz denemek istiyorsanız, çekinmeyin - Gothic saga'daki herhangi bir oyuna veya Piranha Bytes tarafından geliştirilen herhangi bir oyuna sahip olduğunuz sürece, teaser, olabildiğince (veya az) oynamanız için sizindir. istersin.

Bununla birlikte, bir uyarı: değil şu anda iyi optimize edilmiş. Unreal Engine 4 üzerinde çalışıyor ve bir i7 8700K ve 2080 Ti ile güçlendirilmiş sistemimi 1080p'de diz çöktü ve deneyimin çoğu için FPS'yi yaklaşık 40'a düşürdü. Bu pek oynanamaz, ancak daha mütevazı teçhizata sahip olanların tek başına girişten geçerken çok zorlanacağından şüpheleniyorum.

Oynanabilir Teaser'ı ele geçirirseniz, aşağıdaki yorumlarda bize ne düşündüğünüzü bildirin.

Hikayeye kalıcı bağlantı.

Rayneofpayne

Rayneofpayne

TS Çaylak
Dürüst olmak gerekirse, orijinal 3'ün buggy olduğunu söyleyeceğim ama yine de şaşırtıcı deneyimler, TBH, gerçek bir yeniden başlatma için uzun süredir aşırıya kaçıyorlar ve modern çağ için rafine edilmeleri gerekiyor.
Bu çağda, gotik olmayan oyunlar gibi karanlık ruhlara sahip olacağınızı cidden düşünmüyorum ve insanların şikayet ettiği bir zaman için zorlu dövüş tarzı. O zamanlar geveze olmasına rağmen, daha yavaş reaksiyona dayalı dövüş, meydan okuma için kutlanmaktan ziyade hantal olarak yönlendirildi.
Evernessince

Evernessince

Cehennem gibi insan hayvanat bahçesi
Rayneofpayne şunları söyledi:
Dürüst olmak gerekirse, orijinal 3'ün buggy olduğunu söyleyeceğim ama yine de şaşırtıcı deneyimler, TBH, gerçek bir yeniden başlatma için uzun süredir aşırıya kaçıyorlar ve modern çağ için rafine edilmeleri gerekiyor.
Bu çağda, gotik olmayan oyunlar gibi karanlık ruhlara sahip olacağınızı cidden düşünmüyorum ve insanların şikayet ettiği bir zaman için zorlu dövüş tarzı. O zamanlar geveze olmasına rağmen, daha yavaş reaksiyona dayalı dövüş, meydan okuma için kutlanmaktan ziyade hantal olarak yönlendirildi.
Bence o zamanlar insanlar oyunun gliches ve performansıyla daha çok ilgileniyorlardı. Sonra yine, kelimenin tam anlamıyla her şeyi öldürebileceğiniz ve her şeyi yapabileceğiniz ilk açık dünya RPG'lerinden biriydi. Görevleri takip etmenize bile gerek yoktu, tüm korumaları öldürerek tüm kasabaları özgürleştirebilirdiniz.
m4a4

m4a4

TS Evangelist
Kenarlarda biraz sert olsa da (zamanı için bile)
A bit Kaba? Demonun gün içinde çok dengesiz olduğunu hatırladığım birkaç oyundan biri. Çok fazla çökme oldu (ve tam oyun bile değildi) lol

Unutmayın, daha sonra yeniden başlatmak ve devam etmek de yeterince zevkliydi ...
P

pcnthuziast

TS Evangelist
UE'nin korkunç performansı yine çarpıcı.
Lord Poci

Lord Poci

TS Çaylak
Şimdiye kadarki en sevdiğim oyun. Gothic 2 & 3 için çok saat harcıyorum, umalım.
L

loading88

TS Üyesi
Sanırım hala Gotik oyun kutularım depoda duruyor. Kesinlikle sürükleyici bir savaş deneyimi değildi ama çekiciliği vardı. Deep Silver, pençelerini franchise'a kazdığında, hızla yokuş aşağı gitti.
C

At

TS Evangelist
Hiç Gotik oynamadım ama Risen oynadım. İkinci oyunumun yarısına kadar dövüş için iyi bir his almaya başlamıştım. Çatışmanın ne kadar zor olduğu ve ne kadar açık olduğu nedeniyle uzun zamandır en sevdiğim oyunlardan biriydi - Seviye 1'de herhangi bir yere gidebilir ve 18. Seviye bir düşman tarafından yok edilebilirdiniz. Heck, 1. Seviye bir kurt bile sizi kolayca öldürebilir.
Ancak tüm oyunları bu kadar hatalıysa, bence yeni bir sürümden daha iyi bir şey beklememeliyiz.
A

amoeba00

TS Üyesi
Platin
Grafikler kesinlikle güzel ve hiçbir sorun fark etmedim (2600X ve 2070S), ancak bu mücadele klavye / fare kombinasyonunu tercih edenler için biraz garip. Muhtemelen bir denetleyiciyle oyun oynayanlar için sorun yok, ancak cidden - bu günlerde özel anahtar bağlamalarını etkinleştirmek ne kadar zor - sadece oynanabilir bir demo için olsa bile.

Geri bildirim alma konusunda ciddiydiler - o zaman zorlanandan daha iyi bir kullanıcı arayüzü deneyimine ne dersiniz? Ya da belki de bütün mesele budur?

Aslında Gothic 1-3 ve Risen 1-3'ten hoşlandım. Zorlayıcı bir şey yok, sadece basit eğlence - bu yüzden ölümcül RPG oyuncuları muhtemelen uzak durmalı. Gothic 4 / Arcania'ya yeni başladım ve incelemelerin neden kötü olduğunu anlıyorum - ama en azından kontrollerimi özelleştirebilirim ve tekrar - basit eğlence.
Son düzenleme:

Son Gönderiler

• Cal Jeffrey
    Facebook, kendi işletim sistemini geliştirerek Android'e olan bağımlılığını ortadan kaldırmak istiyor
  • Q
    Puma, üç 'mod' ile gelen 105 dolarlık oyun çoraplarını piyasaya sürdü
  • Humza
    OnePlus, 7.000 $ 'a varan ödüllerle bir hata ödül programı başlattı
  • Azshadi
    En İyi Grafik Kartları: Bütçeniz için En İyi GPU Nedir?
  • L
    Seagate, gelecek yıl 18 TB ve 20 TB HDD sunacak
  • Dimitrios
    Epic'in Tatil İndirimi 10 $ 'lık' sonsuz 'kuponlar, 12 günlük ücretsiz oyunlar ve büyük indirimler sunuyor ...
  • Julio Franco
    En İyi 10 MMO
  • C
    Windows 10 çalıştıran Mac Mini'de OS X nasıl yeniden yüklenir