• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

PC'deki En İyi Strateji Oyunları

Evernessince

Cehennem gibi insan hayvanat bahçesi
Xcom 2 üzerinden herhangi bir gün ilahi orijinal günah alırdım. En azından bir tanesiyle,% 100 vurma şansı söylediğinde bunun anlamına geldiğini biliyorum. Xcom'un bu kadar uzun süre kırılmış bir hit şans jeneratörüne sahip olması tamamen utanç verici. 3 av tüfeğinizin boş olduğunu ve düşmandan uzak durup ateş ettikleri anın bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz. İlk oyunda sadece ilk kez komikti. Sadece bu noktada insanları kızdırıyor. Bok optimizasyonu da yardımcı olmuyor.
  • Sevmek
Tepkiler: Godel ve Reehahs

Reehahs

TS Öğretmeni
Dune 2000'im nerede? :D
Dune 2000'i özlüyorum, neticesini asla yakalayamadı. Red Alert 2, CnC serisinin en iyilerinden biriydi. Yüce Komutan, büyüklük ve birim ve büyüklük açısından büyük olabilir, ancak tempo o kadar yavaştır ki, oyunu römorklarda sergilemek için 24 saatlik zaman aşımına başvurmuşlardır.

Benim için en iyi RTS düpedüz Populous oldu: Başlangıç; Kara köprüsünden düzinelerce ilerleyen kabileyi ateşlemek ve savaşın gidişatını değiştirmek gibi bir şey yok.
  • Sevmek
Tepkiler: Puiu ve Steve

Duckeenie

TS Güçlendirici
Liste benim için biraz yeni bir oyun gibi görünüyor, ancak yeni oyunlar her zaman daha iyi olmalı, genellikle değiller. Örneğin Starcraft'a bakın, bu oyun ikinci oyunun içeriğinin 3 katına sahip, ancak Starcraft burada görülecek bir yer değil. Sakat adam, sadece sakat.

Ben de ana listede aşağıdaki olurdu:
Ulusların yükselişi
HOMMIII
Warcraft 3
Red Alert 2
Yıldız Gemisi

robb213

TS Evangelist
Bunun öznel bir liste olacağını biliyordum, ancak herhangi bir Westwoods oyunu için tek bir liste görmekten şaşırdım. Aslında merak ediyorum ve bir kişinin en çok hoşlandığı bir anket yapabilir. Tiberian Sun benim favorimdi, ancak EA Westwood'ları tamamen çözmeden önce hepsi Dune serisi de dahil olmak üzere harikaydı.
  • Sevmek
Tepkiler: Steve

antiproduct

TS Bağımlısı
Avcı 2'nin efendisi yok mu? Ya da Dune 2'ye ne dersin? Pekala, ben yaşlıyım ... ama süslü grafikler her zaman iyi bir oyun yaratmaz. Bu klasikleri harikaydı.
  • Sevmek
Tepkiler: atlar

Adhmus

TECH HABERLER Paladin
Orijinal Starcraft her zaman kalbimde özel bir yer tutacak, hala SC'den daha fazla oynadığım tek bir oyun düşünemiyorum. Devam filmi iyiydi ama aynı şeyi hiç hissetmedi, çok hızlı bir şekilde çok rekabetçi oldu ve bu yüzden içine giremiyorum, büyük bir topluluk olabilir ama bu çevirmenin o günleri ile asla aynı olmayacak Klanlar ve botlar ile Battle.net ve hiç bitmeyen gibi görünen tüm çılgın özel harita ayarları oyunlarını ne yazık ki yaptı.

Listede gerçekten oynamaktan zevk aldığımı söyleyebileceğim tek oyun Civ 5, ancak kendi başına Starcraft formülünden çok farklı, çünkü esas olarak gerçek zamanlı değil. AoE'nin en azından listeyi hazırladığına sevindim, lisede bir sürü oynadığım başka bir harika RTS oyunu. Heros Şirketi de listede iyi bir başlık, ama kendimi geri dönmek istemediğimi hiç bulamadım, disklerle bir yere kutum var, ama aramaya gitmek istemiyorum.

Son olarak, Haçlı Kralları II için Gif ne? Bunun oyunla ne ilgisi olduğunu bilmek ister miyim?
  • Sevmek
Tepkiler: tomkaten ve Steve

Kralnor

TS Meraklısı
"Sahada bir titan, sadece en iyi Civilizationgame olarak değil"

Evet, hayır. Civ IV daha derin ve karmaşıktı. Civ V, kötü bir oyun değil, daha az mantıklı seçimler var.

Blizzard başlıklarının hiçbir göçümü, bunun ciddi bir liste olup olmadığını merak etmiyor.

cogenmaster

TS Meraklısı
Ciddi anlamda!!!! TA'dan veya Yüce Komutan'dan nasıl bahsedemezsiniz. Babam ve ben hala FA aracılığıyla sonsuza dek yüksek komutan oynuyoruz. İkisinden de bahsetmediğinize inanmak zor.

madboyv1

TECH HABERLER Paladin
Bu oyunları seviyorum. Küller bile benzerdir. Belki de dahil edilmezler çünkü daha çok kitle ve saldırılara güveniyorlar.
Oyunun sonunda, oyuncular birbirlerini çok uzun süre yalnız bırakırlarsa genellikle sürüler savaşlar olurlar, ancak genellikle istihbarat toplama, kaynak bozulması ve alan reddi konusunda çok fazla strateji vardır. Bazı haritaların ölçeği göz önüne alındığında hepsi daha da zor.

Gerçekten Ashes almalıyım ya da FA oynamaya başlamalıyım ha ha ha ...

portföy

TS Evangelist
Bu liste nedeniyle Shogun 2'yi alabilirim, asla dürüst olma şansı vermedim. Yine de SupCom FA'yı atladığınız için çok şok oldum. Kolayca oynadığım en iyi RTS.

Jonny5isalivetm

TS Çaylak
Ben iyi ole 97 'ilk Demo beri TA oynadı ve hala ya da daha fazla SpringRTS aracılığıyla Ölene kadar gün bugüne Spekülasyon.

Duvarımdaki Kutu şunları söylüyor: - Total Annihaltion oldukça basit, Red Elert'ı hafızanızdan silecek.

Evet o kadar iyi ki duvara koydum :)

Amin.
  • Sevmek
Tepkiler: Bishop dökün