• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • pencereler
  • Bugünün Mesajları

ASPI32.SYS ile sistem hatası

• Konuyu Başlatan Lugh
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
L

Lugh

\ SystemRoot \ SysWow64 \ Drivers \ ASPI32.SYS'nin bu sistemle uyumsuzluk nedeniyle yüklenmesi engellendi. Sürücünün uyumlu bir sürümü için lütfen yazılım satıcınıza başvurun.

Elbette Microsoft'un neler olduğuna dair hiçbir fikri yok. Bu sürücüyü ve / veya sürücüyü kullanan programın nasıl kaldırılacağı veya güncelleneceği (tercihen kaldırılacağı) hakkında herhangi bir fikriniz var mı?
K

kimsland

MS bilgisi (yanıt)
http://support.microsoft.com/kb/182542/en-us

Bu hatayı kaldırmak için, ASPI sürücülerini yüklemeye çalışan programı bulmanız gerekir (yani 32 bit - 64 Bit ile çalışmaz)

Veya, her şeyin yolunda olduğu zamana kadar bir Sistem Geri Yükleme işlemi yapabilirsiniz

ASPI sürücülerini güncellemek son seçenektir
L

Lugh

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkürler ... programı nasıl bulacağınız hakkında bir fikriniz var mı? Şimdiye kadar denemelerimde başarısız oldum.
K

kimsland

No

Ne yüklediğinizi hatırlamak size kalmıştır (bu, buna neden olan otomatik bir MS güncellemesi değildir)
Bu bir program yükleme (Yazma Yazılımı? Oyunu? Kim Bilir!?!?)
İlk ne zaman olduğunu hatırlıyor musun

Sistem geri yükleme hala iyi görünüyor (ancak bilinmeyen program yüklenmeden önce geri dönmelisiniz ??

Aslında lütfen Program Ekle / Kaldır'ı kontrol edin; tüm listeyi gözden geçirin ve en olası olanı seçin.

Aslında hangisinin de buna neden olduğunu bilmek istiyorum.
L

Lugh

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tamam olay görüntüleyicisinde sistem sekmesine gittim ve bu hatanın ilk örneği 1/24/2007 arasında.

Şimdi tam bir acemi gibi görünmemi affedin, ama hiçbir zaman sistem geri yüklemesi yapmak zorunda kalmadım. 23.03.207'ye dönersem ne kaybedeceğim?
K

kimsland

Hmm programı bulmak daha iyi, diyelim ki
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• A
    Bill Gates, Elon Musk'un Coronavirus yorumlarını kendisine saklaması gerektiğini düşünüyor
  • F
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • pencea
    Gabe Newell: Xbox X Serisi PS5'i geçiyor
  • B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Humza
    Alman elektrik şirketi, eBussy adında son derece modüler bir EV konseptini sergiliyor
  • gamerk2
    Amazon, Apple, Facebook ve Google CEO'ları savunmalarını önemli antitröstte hazırlıyorlar ...
  • AnirudhSingh
    Bilgisayarınızı Bir Programda Otomatik Olarak Açma
  • Kızgın
    Rite Aid, yüzlerce mağazasında yüz tanıma teknolojisini kullanıyor