• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Uygulamalar ve Yazılımlar
  • Bugünün Mesajları

SKU011.cab bulunamadı?

• Konuyu Başlatan key21
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
K

key21

Hey Millet

bir problemim var

Tamam bir gün ben excel 2003 başladı ve sonra SKU011.cab bulunamadı diyerek bir kutu ortaya çıktı.

Sonra bu dosyayı aradım ve C: \ Program Files \ Microsoft Office \ OFFICE11 \ 1033 \ 011 içinde buldum

Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.

Herkes bana yardımcı olabilir excel yapmak şeyler bir sürü var!

Teşekkür ederim.
G

gurav

Merhaba arkadaşlar,
Bir işletim sisteminde 2'den fazla kullanıcı hesabımız varsa bu skuo11.cab hatasını buluruz. Örneğin WINDOWS XP. Oluşturduysanız, 2 BİLGİSAYAR YÖNETİCİSİ HESABI ve 1 SINIRLI HESAP deyin. Hatayı her iki BİLGİSAYAR YÖNETİCİSİ GİRİŞLERİNDE bulamazsınız, ancak SINIRLI HESAP GİRİŞİ'nde bulabilirsiniz. Bazı durumlarda yalnızca bir YÖNETİCİ HESABI hatasızdır.
Bunlar sisteminizde hataya neden olan belirtiler ise, lütfen işletim sisteminizin daha fazla çözüm için size yardımcı olması gereken giriş sayısını belirtin.
G

gurav

Merhaba arkadaşlar,
Bir işletim sisteminde 2'den fazla kullanıcı hesabımız varsa bu skuo11.cab hatasını buluruz. Örneğin WINDOWS XP. Oluşturduysanız, 2 BİLGİSAYAR YÖNETİCİSİ HESABI ve 1 SINIRLI HESAP deyin. Hatayı her iki BİLGİSAYAR YÖNETİCİSİ GİRİŞLERİNDE bulamazsınız, ancak SINIRLI HESAP GİRİŞİ'nde bulabilirsiniz. Bazı durumlarda yalnızca bir YÖNETİCİ HESABI hatasızdır.
Bunlar sisteminizde hataya neden olan belirtiler ise, lütfen işletim sisteminizin daha fazla çözüm için size yardımcı olması gereken giriş sayısını belirtin.
Q

quotepro

SKU011.cab

Ben rota [start> run> regdit .....] takip sku011.cab kurtarmaya çalıştım ama bu noktada hata mesajı (regedit hiçbir geçerli Win32 uygulaması) aldı
Bildiğim her şeyi denedim, ki bu çok az ve sonra [programlar> aksesuarlar> sistem araçları> sistem geri yükleme.] 'De SİSTEMİ GERİ YÜKLE ile karşılaştım ve sistemimi son geri yükleme tarihine ve WALLAH'a geri yükledim !!! sku011.cab geri döndü ve tekrar çalışıyor.
Umarım bu, aynı şekilde karşı karşıya olan herkese yardımcı olur.
B

bbaxley09

Müthiş cevap !!!

Hey, ben excel ile aynı sorunu vardı ve bu çocuklar posta aslında çalıştı !! Ben sadece işe yarayan yazı paylaşmak için katıldı !!! Marcio'dan aldığı kılavuzu takip et.

Teşekkürler Peddant !!!!! BB OUT !!!

Peddant02-16-2006, 01:39 PM

POST 22:
SKU011.CAB sorunu
setup.ini dosyasını değiştir
CDCACHE = 0

POST 69:
22 yaşındaki Marcio benim için işe yarayan bir çözüme sahipti. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ne gidin (Başlat, Çalıştır, "regedit"). HKEY_LOCAL_MACHINE, Yazılım, Microsoft, Office, 11.0, Delivery'ye gidin. Teslimat altında, DownloadCode'unuz olan sadece 1 dizin olmalıdır (benimki 90000409-6000-11D3-8CFE-0150048383C9). Bu dizini seçin. Ekranın sağ tarafında, CDCache'ye sağ tıklayın. Değeri 0 olarak değiştirin. Bu benim için çalıştı, ancak sistem kayıt defterini düzenlediğinizde çok dikkatli olun. Bu tahtadaki harika tavsiyeler için teşekkürler.
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • VitalyT
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • Humza
    Alman elektrik şirketi, eBussy adında son derece modüler bir EV konseptini sergiliyor
  • gamerk2
    Amazon, Apple, Facebook ve Google CEO'ları savunmalarını önemli antitröstte hazırlıyorlar ...
  • AnirudhSingh
    Bilgisayarınızı Bir Programda Otomatik Olarak Açma
  • Kızgın
    Rite Aid, yüzlerce mağazasında yüz tanıma teknolojisini kullanıyor
  • Jaryn211
    Xbox X Serisi mi yoksa PS5 mi? Gabe Newell Microsoft'un makinesini tercih ediyor
  • BECKER
    S8 + ağ kilidi açma