• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • PC oluşturun
  • Bugünün Mesajları

Ses Ses çıkışını mikrofon girişi olarak ayarla

• Konuyu Başlatan hellokitty [HK]
  • Başlangıç ​​tarihi
hellokitty [HK]

hellokitty [HK]

Merhaba,
Bir dizüstü bilgisayarım var ve sadece bir ses çıkışı 3.5mm jakı var. Harici bir 3,5 mm mikrofon kullanabilmek istiyorum, ancak 3,5 mm ses çıkış jakını sıradaki mikrofon olarak nasıl ayarlayacağınızı veya ayarlayabileceğinizi bilmiyorum.
Bunu yapmak için herhangi bir donanım kullanmak istemem.
Okuduğunuz için teşekkürler.
cliffordcooley

cliffordcooley

Ses jakı bu özelliğe sahip olsaydı, kullanım kılavuzunda ayrıntılı olarak açıklanacaktır.
hellokitty [HK]

hellokitty [HK]

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu donanım ile sınırlı bir yetenek mi?
Bir vizio CT14.
Her neyse, hızlı başlangıç ​​kılavuzunda mikrofonlu kulaklıklarla çalıştığını ve veri sayfasında 3,5 mm Kulaklık / Mikrofon bağlantı noktası olduğunu söylüyor.
Tam bir kılavuz bulamıyorum ve bir el kitabı ile gelmedi.
cliffordcooley

cliffordcooley

hellokitty [hk] dedi:
Bu donanım ile sınırlı bir yetenek mi?
Evet, donanım yazılımla değiştirilse bile giriş ve çıkışı desteklemelidir.
hellokitty [hk] dedi:
Her neyse, hızlı başlangıç ​​kılavuzunda mikrofonlu kulaklıklarla çalıştığını ve veri sayfasında 3,5 mm Kulaklık / Mikrofon bağlantı noktası olduğunu söylüyor.
Bu durumda portunuz hem giriş hem de çıkışı destekliyor görünmektedir. Kulaklıkların bu bağlantı noktası bağlantısıyla tasarlandığını düşünüyorum. Sadece Vizio CT14 portunuzun pin-out'unu bilmeniz gerekir.

Sonra böyle bir ayırıcı alabilirsin.

hellokitty [hk] dedi:
Tam bir kılavuz bulamıyorum ve bir el kitabı ile gelmedi.
Etrafa bakacağım ve "Vizio CT14" için bir kılavuz bulabileceğimi göreceğim.

Düzenle: 6 tane var CT14 Yardımcısı, özellikle hangisine sahipsiniz?
hellokitty [HK]

hellokitty [HK]

Çok teşekkürler, A0 (i3 W7) sürümüne sahibim, ancak AFAIK donanım, işlemci ve SSD hariç hepsi aynı, hepsinin aynı kılavuza sahip olmasını beklerdim. Hızlı başlangıç ​​kılavuzum tüm CT 14 ve CT 15 için evrenseldir.

Ahh anlıyorum, pim yerleşimi mikrofonum ve dizüstü bilgisayarımla aynı değilse, bunu yazılımla değiştirmenin bir yolu yok ha?
cliffordcooley

cliffordcooley

hellokitty [hk] dedi:
Ahh anlıyorum, pim yerleşimi mikrofonum ve dizüstü bilgisayarımla aynı değilse, bunu yazılımla değiştirmenin bir yolu yok ha?
Çoğunlukla hayır diyebilirim ama bu, donanımın her iki yapılandırmaya da uyarlanacak şekilde tasarlanmasına bağlıdır. İlk düşüncem sadece bir yapılandırma olurdu, ama asla bilemezsin.
hellokitty [HK]

hellokitty [HK]

Tamam, bir pinout yapılandırması veya e-posta desteği arayacağım, ancak "standart" bir şey bulamazsam muhtemelen işe yarayacağını tahmin ediyorum.
F

fred2

Yukarıdaki pin out tablo hakkında merak ediyorum. Büyük olasılıkla mikrofon bir "elektret" tipidir. Yani, 3 terminalli bir cihaz olduğuna inanıyorum: (güç girişi), (çıkış +) ve (çıkış - veya toprak). Mikrofon, tabloya göre 3 ve 4 pinleri arasında bağlanır, böylece 3. elektret mike terminali nerede olur?
[SIZE = 17px] bağlantı / kablo bağlantı şemasını görmek mümkün müdür?ayırıcı[/ SIZE] kablo mu?

Son Gönderiler

• gamerk2
    Amazon, Apple, Facebook ve Google CEO'ları savunmalarını önemli antitröstte hazırlıyorlar ...
  • AnirudhSingh
    Bilgisayarınızı Bir Programda Otomatik Olarak Açma
  • Kızgın
    Rite Aid, yüzlerce mağazasında yüz tanıma teknolojisini kullanıyor
  • Kuantum fiziği
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Kızgın
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • Jaryn211
    Xbox X Serisi mi yoksa PS5 mi? Gabe Newell Microsoft'un makinesini tercih ediyor
  • BECKER
    S8 + ağ kilidi açma
  • Rhythmattic
    Intel 7nm gecikmeyle sınıf davasıyla karşı karşıya