• TEKNİK HABERLER bilgisayar meraklıları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

Samuel L. Jackson'ın sesi artık Alexa cihazlarında mevcut

midian182

TEKNİK HABERLER Editör
Personel

Amazon, Celebrity Voice Programını Eylül ayında açıkladı ve şimdi Pulp Fiction aktörüyle başladı. Jackson'ın Alexa'yı ele geçirdiğini duymak istiyorsanız, "Alexa, beni Samuel L. Jackson ile tanıştırın" deyin. Beceriyi manuel olarak da indirebilirsiniz buraya. 0,99 sent maliyeti var, ama bu bütün gün Nick Fury dinlemek için küçük bir fiyat gibi görünüyor. Ancak en iyi hamle - tanıtım dönemini takiben 4,99 dolara kadar çıkıyor.

Jackson, elbette, rollerinde NSFW dilini kullandığını iyi biliyor ve Alexa'dan devralırken küfür kullanıp kullanamayacağını seçebiliyorsunuz.

Sistem önceden kaydedilmiş ifadelere tamamen güvenmez; bunun yerine, Amazon’un, gerektiğinde Jackson’ın sesini taklit eden sinirsel metin-konuşma modelini kullanır.

Jackson hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için şu soruları sorabilirsiniz: bu listeYıldız Savaşları yapmanın nasıl bir şey olduğunu, onun büyük molalarını ve en sevdiği tatil yerini içerir.

Jackson'ın yapamayacağı bazı şeyler var. Ünlülerin ses özelliği listeleri, hatırlatıcıları (“Sana söyleyeceğim şeyleri hatırlatmıyorum!”), Becerileri veya Alexa'yı Amazon eşyalarını satın almak için kullanmayı desteklemiyor.

Alexa, ünlü seslerini kullanan ilk dijital asistan değil. Google Asistan kullanıcıları AI'larını John Legend ve aktris Issa Rae tarafından dile getirebilir.

Hikayeye kalıcı bağlantı.

captaincranky

TEKNİK HABERLER
Belki insanlar biri Alexa, diğeri Samuel L ile iki tane almalı. Sonra ikisini garaja doldurmalı ve birbirlerine emir vermelerine izin vermeliler.

Biri hırlıyor, biri nag, bu cennette yapılmış bir evlilik. (Ya da belki cehennem. Sanırım kimin için kök saltığına bağlı).
Son düzenleme:

ZackL04

TS Öğretmeni
Belirli cevaplara sadece hazır cevaplar mı?

Hatırlatıcılarınızı ve hava durumunuzu söylemesini sağlamak ne kadar zor olurdu?

Sesini ödemek ve arkanıza yaslanıp hanımlarımın günlük emirlerine tepkisini görmeyi umuyordum ...

ZedRM

TS Meraklısı
Kimin sesi kullandıkları önemli değil, internet bağlantısı olan dijital asistanlar her zaman kabul edilemez bir güvenlik ve gizlilik riski olacaktır.

Hayır Teşekkürler Amazon!
  • Sevmek
Tepkiler: Markoni35