• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • İnternet ve Web Kültürü
  • Bugünün Mesajları

Güvenlik Geçersiz güvenlik kimliğini varsayılan güvenlik kimliği sorunuyla değiştirme

• Konuyu Başlatan Willster
  • Başlangıç ​​tarihi
W

Willster

TS Çaylak
Hey Millet. Seni rahatsız ettiğim için üzgünüm ama yardımına ihtiyacım var.

Bugün bilgisayarımı yeniden başlattım ve ona geri döndüm ve bir Chkdsk taraması yapıyordu ve yaklaşık bir saat boyunca çeşitli dosyalar için 'Geçersiz güvenlik kimliğini varsayılan güvenlik kimliğiyle değiştirme' diyordu.

Şimdi giriş yaptığımda hiçbir müzik dosyasını çalamıyorum, herhangi bir dosyayı kopyalayıp yapıştıramıyorum, herhangi bir dosyayı sürükleyemiyorum, bilgisayar wifi kullanarak internete bağlanmayacak.

Windows XP kullanıyorum, bunu düzeltmek için gerçekten yardımına ihtiyacım var, ATM'nin bir yolunu göremiyorum.

Teşekkürler.
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
İlk olarak, ilgili dosyaların yolunu belgeleyin. Muhtemelen
(TO) \Belgeler ve Ayarlar\Kullanıcı girişin\benim dökümanlarım.

Sistemde hangi kullanıcı kimliğinin bulunduğunu bulun: cd \ belgeler ve ayarlar \
ve (B) her alt dizin sisteminizdeki bir hesaptır.

Şimdi F8'i kullanarak Kaydetme Moduna önyükleme yapın ve bir Yönetici hesabına giriş yapın

Hesabınız için% userprofile% öğesine yönlendirin, örneğin \ Documents and Settings \Kullanıcı girişin\
Belgelerim'i kullanarak
  1. Belgelerim-> Özellikler-> Güvenlik öğelerini sağ tıklayın
  2. alt taraftaki Gelişmiş Düğmesini tıklayın
  3. İzinler sekmesini tıklayın ve
    • girişinizin gösterildiğini doğrulayın VEYA
    • EKLE'yi tıklayın ve giriş bilgilerinizi ekleyin ve İSİMLERİ KONTROL EDİN'i tıklayın (girişinizi döndürmesi gerekir veya bir yazım hatası var)
  4. DÜZENLE'yi tıklayın ve Tam Denetim için işaretleyin
  5. SAHİBİ sekmesini tıklayın ve başladığınız ADMIN girişini seçin
  6. [x] sahipliği değiştirin ve başvurun (Yöneticiye tüm dosyalarınızı verin)
  7. Uygula'yı tıklayın
adım (4), 5-6. adımlara bakılmaksızın tüm içeriği yönetebilmenizi sağlar

Bu dizinin TÜM NTFS ayarları yeniden oluşturulacak
W

Willster

TS Çaylak
Hızlı cevabınız için teşekkür ederim, önerdiğiniz şeylerden geçtim ve sorunlar hala orada.

Bilgisayardaki her dosya, bir USB çubuğu veya sabit sürücü taksam bile sorundan etkileniyor, dosyaları kopyalayıp yapıştıramıyorum veya dosyaları sürükleyemiyorum vb.
W

Willster

TS Çaylak
Aslında bu son gönderiyi görmezden gelin, tekrar adımlardan geçti ve düzeltildi gibi görünüyor (parmaklar geçti).

Çok teşekkür ederim :)
Alexsoltani

Alexsoltani

TS Çaylak
OMG Aynı sorunu yaşıyorum, bu dizüstü bilgisayarı işime geri veriyorum, bu yüzden tüm kişisel bilgilerimi sabit diskten aktardım ve yeniden başlatmaya çalıştığımda bana invalidsecurityid hatasını verdi ve şimdi silindi gibi görünüyor orada tutmak için gereken şirketin dosyaları! Bu dizüstü bilgisayar çalışır durumda geri dönmek veya kıdem tazminatından vazgeçmek zorundayım, üzgünüm lütfen bana yardım et !! Yardım için paypal yapacağım ..
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
Yukarıdaki talimatları yazdırın ve her adımı uygulayın
Alexsoltani

Alexsoltani

TS Çaylak
Jobeard, ilk cevabınız için teşekkürler, minnettarım. Ben yönetici ile birlikte sahibi olarak ve tam kontrol gösteriyor. Bana şimdiki sahibi olarak gösteriyor. Şimdi sahibi Yönetici / AlexSoltani olarak değiştirdim, değişiklikleri uyguladım ve şimdi yeniden başlatıyorum.
Alexsoltani

Alexsoltani

TS Çaylak
Beni tekrar aynı noktaya götürdü, görünüşe göre giriş yaptım ama dosyalarıma erişemiyorum veya dosyalarımı göremiyorum.
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
Etkili izinlerin Bu Dizine ve tüm Alt Dizinlere uygulandığını görmüş olmalısınız - -
pls tekrar doğrulayın.
Alexsoltani

Alexsoltani

TS Çaylak
Alt kapsayıcılar ve nesnelerdeki sahibi değiştirmeli miyim?
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
Kesinlikle!
Alexsoltani

Alexsoltani

TS Çaylak
Bunu yapmadan önce son soru !!

Şu anki sahibini yönetici olarak gösteriyorum (alexsoltani-pc .. \ adminstrators.

Sahibini (??) olarak değiştir
yöneticiler (alex soltani)
alex soltani (alex soltani)

hangisini seçerim ve sonra "alt kapsayıcılar ve nesnelerdeki sahibi değiştiririm)
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
Alexsoltani şunları söyledi:
Bunu yapmadan önce son soru !!

Şu anki sahibini yönetici olarak gösteriyorum (alexsoltani-pc .. \ adminstrators.

1. Sahibini (??) olarak değiştir
  2. yöneticiler (alex soltani)
  3. alex soltani (alex soltani)

hangisini seçerim ve sonra "alt kapsayıcılar ve nesnelerdeki sahibi değiştiririm)
İlk olarak, PROFİL dizininizi değil C: veya \ Windows \ * - - rapor ediyorsanız, o zaman:

Görünüşe göre alex soltani'nin yönetici hakları var ve sorun değil ama yöneticiyi anlayıns TÜM yöneticilerin de erişime sahip olacağı anlamına gelir. Bundan memnunsanız, # 2 aksi takdirde # 3
Alexsoltani

Alexsoltani

TS Çaylak
Tamam kendimi sahibi (admin / alexsoltani) yaptı ve şu anda gibi görünüyor birden fazla dosya sahibi değiştiriyorum. Kafa karıştırıcı olduğum için üzgünüm, bunu yıllardır yapmadım. Sen bir dahisin. Bundan sonra yeniden başlayacağım ve nerede olduğumu göreceğim.

Ve evet, sorun, kök dizin C: \ yerine "belgelerim" de yapıyordu. Yol tariflerini daha iyi okumalıyım :)
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
Grrr; MY DOCS veya% userprofile% olmalıdır.
C: yöneticiye tam denetim sağlarken, Windows \ *, SYSTEM'e ait olmalıdır.

Olmanız gereken yere ulaşırsanız - - PUNT ve BT departmanının onunla uğraşmasına izin verin - - sadece silmeli ve
yine de yeniden şekillendir: sırıtış:

Son Gönderiler

• S
    Gizliliğiniz
  • wiyosaya
    Yüksek çözünürlüklü güneş teleskopu Güneş'in ilk çarpıcı görüntülerini üretiyor
  • wiyosaya
    Elon Musk ilk EDM şarkısını SoundCloud'a bıraktı
  • ManuelV
    Final Fantasy VII Remake tema şarkı fragman çapraz giyinme Bulut özellikleri
  • Darth Shiv
    AB, belirleyici oylamadan sonra ortak bir ücretlendirme standardı için itici güçle ilerliyor
  • cliffordcooley
    Iowa, adliye sızma testi nedeniyle tutuklanan güvenlik profesyonellerine yönelik suçlamaları düşürdü
  • Danny101
    New California yasası devletin serbest çalışanlarını işten çıkarmakla tehdit ediyor
  • Danny101
    Microsoft, Xbox Live'da güvenlik açıkları bulmak için 20 bin dolara kadar ödül verecek