• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Uygulamalar ve Yazılımlar
  • Bugünün Mesajları

verimlilik AVGFree yazılımını kaldırma

• Konuyu Başlatan Vomacka
  • Başlangıç ​​tarihi
V

Vomacka

TS Güçlendirici
AVG FREE'yi daha eski bir sistemden (Win95) kaldıracağım. Ancak, "Visual Studio 2012 X86 Yeniden Dağıtılabilir" adlı bir programı da (AVG yüklüyse) kaldırmam gerektiğini okudum.

Bu iki programı daha önce kaldırmakta sorun yaşayan var mı? AVG'nin tüm izlerini kaldırmak için AVG program sökme aracını da kullanmam gerektiğini duydum.

Bu programları kaldırmaya başlamadan önce bir tavsiye var mı? Önce hangisini kaldırmalıyım?

Scott
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
IMO, Yeniden Dağıtılabilir herhangi bir olumsuz etkisi olmadan kalabilir.
holdum323

holdum323

yasaklı
Merhaba Ben çok "Her şey" adlı bir program tavsiye AVG kaldırma programını kullandıktan sonra kalan dosyaları bulacaksınız.
https://www.voidtools.com/
V

Vomacka

TS Güçlendirici
Visual Studio için herhangi bir kullanımım olmadığından kaldıracağım.
AVG'yi kaldırdıktan hemen sonra.
Scott
Son düzenleme:
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
kullanırım revo Kurtulduğum tüm programları kaldırmak için. Asla sorun yok :)
holdum323

holdum323

yasaklı
Selam! @learninmypc Bağlantı için teşekkürler. Her şey harika bir program. Harici sürücünüzdeki dosyaları da bulur. Mükemmel bir program olan REVO'dan sonra geride kalan dosyaları temizlemek için uzun zamandır kullandım. Ben temiz bir PC ucubesiyim. Bir programı kaldırdığımda, hepsinin kaldırıldığından emin olurum. Hatta regedit'e girip kalan tüm girdileri kaldırıyorum, ancak deneyimli bir Bilgisayar kullanıcısı değilseniz bunu önermiyorum. Her şeye bir göz atın. Gerçekten hoşuna gideceğinden eminim. İşte tüm CCleaner dosyalarını gösteren bir ekran görüntüsü.Capture25.JPG

Son Gönderiler

• M
    Microsoft, 2030 yılına kadar karbon negatif olmayı planlıyor, karbon emen teknolojiye 1 milyar döküyor ...
  • Kuantum fiziği
    Çin'in akıllı telefon gönderileri, koronavirüs bozulması nedeniyle% 50 düşebilir
  • B
    Tesla, satılan Model S'den otomatik pilot özelliklerini satıldıktan sonra uzaktan kaldırır
  • Kuantum fiziği
    Teknolojinin Geleceği: Oyun Konsolları, Yarının Xbox ve PlayStation'ı
  • captaincranky
    Kullanıcıların bilgisayarlarını kapatmasını engelleyen Windows 7 hatası
  • Sikloid Torus
    Metro Exodus, uzun süren Epic Games Store münhasırlığından sonra Steam'e geri dönüyor
  • Kalamar Sürprizi
    Sony ve Amazon koronavirüs korkuları üzerinden MWC'den çekilme konusunda başkalarına katılıyor
  • S
    Home Hub 3000 yapılandırma dosyası biçimi