• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme
  • Bugünün Mesajları

PnkBstrA.exe

• Konuyu Başlatan wallabing
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
W

wallabing

TS Çaylak
Battlefield 2'yi ilk kez yükledim, daha sonra bir oyuna katılırken bir yere, oyun destopuna en aza indiriyor ve AVG anti virüsü enfeksiyon olduğunu söylüyor. Tüm casus yazılım önleme programlarım ve güvenlik duvarım bunu ciddi olarak algılıyor, ayakkabı sistemim tam alarmdaymış gibi yanıyor. Aynı zamanda süreçlerimde de ortaya çıkıyor. Bu tarama bir kaçırma görünmez.

Ne yapmalıyım?

Bunlara daha fazla bakacağım.
H

howard_hopkinso

TS Çaylak
PnkBstrA.exe normalde yasal bir dosyadır. Ancak, sorunlara da neden olabilir.

Aşağıdakileri yapın ve yardımcı olup olmadığını görün.

Aşağıdaki programı indirin:

http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

Yukarıdaki programı açın ve "Kaldır" düğmesini tıklayın. Bu işlem PnkBstrA.exe ve PnkBstrB.exe hizmetlerini kaldıracaktır.

Bazılarının kayıt defteri girdilerini kaldırması gerekebilir.

BAŞLAT -> ÇALIŞTIR'a gidin. Regedit yazın

bu bölümlerde ara

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Controlset001 \ Sevices PnkBstrA PnkBstrB ​​ve PnkBstrK'yı arar. Sadece solda listelenen klasörü sağ tıklayın ve silin.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Controlset003 \ Services PnkBstrA PnkBstrB ​​ve PnkBstrK .. 'yı arayın. Solda listelenen klasörü sağ tıklayın ve silin.

Ayrıca C: \ windows \ system32 \ drivers PnkBstrK.sys .. silmek güvenli.

Saygılarımızla Howard :)
W

wallabing

TS Çaylak
Teşekkürler! Sen en iyisin.
N

Nhomad

TS Çaylak
Sana Oyun mu?

Sadece merak ediyorum ..... kendimi aynı nedenlerle kullanmadan önce ... BF2142'yi etkiler mi? PB gitmişse beni gerektiren sunuculardan alıkoyacak mı?
NHOMAD

howard_hopkinso dedi:
PnkBstrA.exe normalde yasal bir dosyadır. Ancak, sorunlara da neden olabilir.

Aşağıdakileri yapın ve yardımcı olup olmadığını görün.

Aşağıdaki programı indirin:

http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

Yukarıdaki programı açın ve "Kaldır" düğmesini tıklayın. Bu işlem PnkBstrA.exe ve PnkBstrB.exe hizmetlerini kaldıracaktır.

Bazılarının kayıt defteri girdilerini kaldırması gerekebilir.

BAŞLAT -> ÇALIŞTIR'a gidin. Regedit yazın

bu bölümlerde ara

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Controlset001 \ Sevices PnkBstrA PnkBstrB ​​ve PnkBstrK'yı arar. Sadece solda listelenen klasörü sağ tıklayın ve silin.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ Controlset003 \ Services PnkBstrA PnkBstrB ​​ve PnkBstrK .. 'yı arayın. Solda listelenen klasörü sağ tıklayın ve silin.

Ayrıca C: \ windows \ system32 \ drivers PnkBstrK.sys .. silmek güvenli.

H

howard_hopkinso

TS Çaylak
Deneyin ve görün. Sorun yaşarsanız, yeniden yükleyin.

siiix

siiix

TS Çaylak
Hayır şu anda kaldıramıyorum, bu yüzden son derece psd duyuyorum, bf2 veya 2142 günlerce oynamasam bile sistemimde 24/7 çalışan 2 görev istemiyorum

pb sitesinden yapıştır:
Çarşamba 04.18.2007 [17:00]

Dün yayınlanan v1.701 PB İstemcisi güncellemesinden sonra ffff0001 veya ffff0002 hata koduyla Anahtar Paketlerini Kaybeden tekme atan oyuncuların farkındayız. PnkBstrA ve PnkBstrB ​​adlı yeni PunkBuster hizmetlerine referans olarak çeşitli web sitelerinde ve forumlarda bazı yanlış bilgiler yayınlanıyor gibi görünüyor. Bunlar isteğe bağlı DEĞİLDİR. Bunlar kullanıcı veya antivirüs veya Internet güvenlik yazılımı tarafından devre dışı bırakılır veya durdurulur veya engellenirse, güncellenmiş PunkBuster sunucuları sizi Anahtar Paketlerini Kaybetmek için oyundan kaldıracaktır. McAfee Güvenlik Merkezi'nin bazı sürümlerinin kullanıcıları, bu PB bileşenlerinin otomatik olarak "engelleme" listesine eklendiğini bildiriyor. Makinenizde bu olursa, PunkBuster'ı kullanmaya devam etmek için bunları listeden kaldırmanız gerekir. Başka bir web sitesindeki talimatlara göre PnkBstrA'yı manuel olarak devre dışı bırakmış veya durdurmuş olan oyuncuların, PB özellikli sunucularda oynamaya devam etmek için PBSVC programımızı kaldırması ve yeniden yüklemesi gerekebilir.

-----------------
ve şunu teyit edebilirim: PnkBstrA ve PnkBstrB ​​2142'yi devre dışı bıraktıktan sonra birkaç saniye sonra her turda tam olarak bu hatayla beni tekmeledi
W

wallabing

TS Çaylak
Doğru, biraz araştırma yaptıktan ve etrafa baktıktan sonra, punkbuster servisinin zorunlu olduğunu öğrendim ...

PnkBstrA.exe'yi kaldırırsanız (yukarıda listelenen işlem gibi), şu anda hemen hemen her savaş alanı oyun sunucusu olan Punkbuster etkin bir sunucuya katıldıktan 15-30 saniye sonra tekme alacaksınız.

Yani sanırım bu onların yolu ya da karayolu .... ya da artık hizmet istemiyorsanız oyunu tamamen kaldırın.
Güney Amerika akbabası

Güney Amerika akbabası

TS Manyak
Evet, sanırım düşman oyuncu isimlerini duvarın arkasında bile kırmızıdan uzaktan görebileceğiniz model adı hilesini kullanarak dolandırıcıyı önlemek için agresif olacaklar. yalnızca oyuncular)

ve bu bilgi için thz siiix =]
siiix

siiix

TS Çaylak
Condor dedi:
Evet, sanırım düşman oyuncu isimlerini duvarın arkasında bile kırmızıdan uzaktan görebileceğiniz model adı hilesini kullanarak dolandırıcıyı önlemek için agresif olacaklar. yalnızca oyuncular)

ve bu bilgi için thz siiix =]
Ben saldırılara karşı agresif gitmek ile ilgili hiçbir sorunum yok, ama bu yanlış gidiş yoludur

Oyun başladığında PB yüklenmeli ve oyunu kapattığımda YÜKLENMELİ
bir hizmet yürütmek PB'nin 1'in yüklenmesini sağlar - ama ciddiye bu profesyonel (para için satılır) hack'lerdir, bu da tek yapmaları gereken hack hizmetinin PB hizmetinden önce yüklenmesini sağlamaktır - şimdi bu hack ne kadar sürecek -yapıcı güncellemek için (azami birkaç gün diyorum) - hack yapımcısı ve istemcinin pencereleri ve sistemi özelleştirme konusunda daha fazla yolu / özgürlüğü var, eğer PB bu kısa yolu denerse savaşı kötü bir şekilde kaybedecek, bilgisayar korsanlarının daha iyi silahlara sahip olduğu bir alana savaşın (avantaj)

pencerelerle yüklenen böyle hizmetler yapmak, hacklerle savaşmaya çalışmak için gerçekten ucuz ve yeteneksiz bir yoldur,
Bu yüzden bunu PB'den çaresizlik olarak görüyorum ve kaliteli iş değil, kodlayıcılardan oluşan bir ekibimiz var, oyun veri akışına tam erişim var, en son hack'leri almak için müşterilere para verildi << ve BU gelebilecekleri tek şey ile ?! Bundan önce her zaman PB'yi savunduğum halde, son derece hayal kırıklığına uğradım

PB PB'nin bundan sonra ne yapacağını kastediyorum? zorunlu bios yükseltmeleri? veya "bu oyun windows vista punkbuster sürümü gerektirir"?

şimdi bu hizmet SADECE yönetici ayrıcalıkları olmayan makinelerde yüklü / çalıştırmak gerekiyordu duydum ama bu doğru değil, ben bile bir yönetici hesabı, ayrıca hiçbir güvenlik duvarı, hiçbir adware veya virüs taraması (hatta yüklü değil) - Sistemimi mutlak maksimum değere ayarladım (güvenlik öncesi performans, + ne yaptığımı biliyorum) YET 2 BP servisi var!

PB'ye geri bildirimimi zaten gönderdim
T

t0ssup0mm

TS Çaylak
sorun

Warrock ile aynı sorunu var, ama "kaldırma seçeneği" kullanamazsınız. Ne yapmalıyım??
siiix

siiix

TS Çaylak
Çözüm

çözüm:

hizmetin nasıl olduğunu bırakın = msconfig veya benzeri ile ÇIKARMAYIN!

# 1 bir bat dosyası oluşturun ve stop.bat olarak adlandırın:

Net Durak PnkBstrA
Net Durak PnkBstrB

# 2 bir bat dosyası oluşturun ve buna game-start.bat deyin

Net Başlatma PnkBstrA
Net Başlatma PnkBstrB
DURAKLAT
Net Durak PnkBstrA
Net Durak PnkBstrB

# 3 stop.bat dosyanızı başlangıç ​​menüsü STARTUP klasörüne taşıyın

# 4 YAPILDI!

şimdi pencereleri başlattığınızda otomatik olarak durur ve hizmeti kaldırır ve PB korumalı oyunu çalıştırmak istediğinizde 1. start oyunu-start.bat sonra normal oyun kısayolundan hemen sonra ve bitmiş ve kapalı oyununuz doswindow'da basın Cadı tekrar hizmeti kaldıracak ve dos penceresini kapatacak

alternatif olarak, kısayolla entegre edilmiş / a game-start.bat dosyasını oluşturabilir, böylece 1 tıklama özelliği vardır:

Net Başlatma PnkBstrA
Net Başlatma PnkBstrB
"C: \ Program Dosyaları \ Electronic Arts \ Battlefield 2142 \ BF2142Launcher.exe" + menü 1 + tam ekran 1
Net Durak PnkBstrA
Net Durak PnkBstrB

Burada, game.exe dosyasının konumunun sabit sürücünüzdeki konumlarınızla uyuşması gerektiğini unutmayın

---------------
yarasa dosyasının ne olduğunu bilmiyorsanız: yarasa dosyası, dosya uzantısının .txt'den .bat'a yeniden adlandırıldığı normal bir .txt metin dosyasıdır
S

shuey707

TS Çaylak
diğer Oyunlar?

Starcraft veya DiabloII pnkbstrA veya pnkbstrB kullanıyor mu?

Bunlardan biri olup olmadığını bilmem gerekiyor, bu yüzden hangisinin .bat dosyasını iliştireceğini biliyorum.
siiix

siiix

TS Çaylak
shuey707 dedi:
Starcraft veya DiabloII pnkbstrA veya pnkbstrB kullanıyor mu?

Bunlardan biri olup olmadığını bilmem gerekiyor, bu yüzden hangisinin .bat dosyasını iliştireceğini biliyorum.
pb kullandıkları şüphe, onlar eski, sadece pb devre dışı ile deneyin ve çok oyunculu oynarken bir pb hata mesajı alırsanız ihtiyacınız olduğunu biliyorum

btw hala çevrimiçi olanlar oynayabileceğini bilmiyordum, onlar çok eski hiçbir sunucu kaldığını düşünürdüm
S

shuey707

TS Çaylak
siiix dedi:
pb kullandıkları şüphe, onlar eski, sadece pb devre dışı ile deneyin ve çok oyunculu oynarken bir pb hata mesajı alırsanız ihtiyacınız olduğunu biliyorum

btw hala çevrimiçi olanlar oynayabileceğini bilmiyordum, onlar çok eski hiçbir sunucu kaldığını düşünürdüm
Bilgisayarımda pb var, bu yüzden bu oyunlardan biri olmalı. Her iki oyun da hala çok popüler ve binlerce kişi her gün oynuyor.
J

john3456

TS Çaylak
warrock

Ben sadece warrock yüklü ve comunication faliur plz helpconfused diyor: :( (-_-)
J

john3456

TS Çaylak
lütfen bana yardım etmek için akıllı birine ihtiyacım var:Şaşkın:
J

john3456

TS Çaylak
kim şimdi bilgisayar plz yardım hakkında bir şey john3456:deli:
J

john3456

TS Çaylak
plz yardım plz yardım
eleştiri

eleştiri

TS Guru
Bu senin ipliğin değil.

Güvenlik içerisindesiniz ve Web forumuna gidin BURAYA ve kendi ipliğinizi yapın,

ÜÇden sonra size cevap vermeyen biri için üzülmeyin! dakika.
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• F
    Bu DIY uçuş simülatörü kokpit 3g dikey kuvvete kadar çoğaltabilir
  • midian182
    Amazon mühendisi Ring'in kalıcı olarak kapatılmasını istiyor
  • Nobina
    Apple, güçlü iPhone 11 satışlarının desteklediği üç aylık rekor rekor kırdı
  • David Matthews
    Facebook 'Geçmişi Temizle' özelliğini tüm kullanıcılara açar
  • tepelerinin
    Galaxy S20 ve Galaxy Flip Z potansiyel lansman tarihleri ​​sızdı
  • tepelerinin
    Bitcoin'in Mayıs ayında bir sonraki yarıya indirmesi para birimini tüm zamanların en yüksek seviyesine gönderebilir
  • quadibloc
    İngiltere hükümeti Huawei'ye 5G ağında bir rol veriyor
  • Humza
    Apple, konum izleme, Screen Time, Mail uygulaması ve daha fazlası için düzeltmelerle iOS 13.3.1'i yayınladı