• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • Bir soru sor
  • Bugünün Mesajları

Oyun oynadığımda PC yeniden başlıyor mu?

• Konuyu Başlatan Cemil
  • Başlangıç ​​tarihi
J

Cemil

Hey TECH NEWS.com

Umarım birisi bana bir saat / 30 dakika sonra masaüstü bilgisayarımda bir oyun oynamam gerektiğinde bu çok şey olur. Beni delirtiyor! Gerçekten oyunlarımı oynamak istiyorum ama yapamıyorum :'(.. Sorunları olmayan bilgisayarımda çalışan oyunlar Red Alert 3, Team Fortress 2, Assassin's Creed Brotherhood, imparatorlukların yaşı 2 & 3 Ve diğerleri Ama Swat 4 ve yeni NCIS 2011 gibi oyunlar oynadığımda iyi çalışıyor sonra bam pc yeniden başlar ... Umarım birisi gerçekten bana burada yardımcı olabilir?

İşte benim pc Sepcs
Corsair 430W
Gigabyte GA-MA770T-UD3 AMD 770 Soket AM3 8 Kanallı Ses ATX Anakart
1 TB HDD toshiba
Inno3D GT220 1GB DDR2 DVI VGA HDMI Çıkışı PCI-E Grafik Kartı
Corsair 4GB DDR3 1333MHz ECC olmayan (9-9-9-24) 1.50V - Core I7, Core I5 ​​ve Core 2 / AMD Phenom Ii - Çift Kanal x2 8GB'ım var ama orada 2 4gb
AMD Phenom II X4 840 Soket AM3 3.2GHz 2MB Önbellek Perakende Kutulu İşlemci
Arctic Soğutma Dondurucu 7 Pro CPU Soğutucu
Evet pc özel inşa frist biri ^. ^

Pc Windows 7 64bit çalıştırıyor Evet PC / virüs / adware taraması yapıyorum AVG 2011'i çalıştırıyorum (Tüm yollar güncel)

Şimdi düşünebildiğim tek şey gerçekten umarım birisi bana yardım edebilir :) Oyunlarımın tadını çıkarmak isterim!

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bana bildirin.

Teşekkürler
-Jemil
Tmagic650

Tmagic650

GPU'nun aşırı ısınmasının klasik bir kasası gibi geliyor ... Ekran kartı fanının tozsuz olduğundan ve serbestçe döndüğünden emin olun ... Ayrıca, iç kasanın temiz olduğundan emin olun
J

Cemil

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tmagic650 şunları söyledi:
GPU'nun aşırı ısınmasının klasik bir kasası gibi geliyor ... Ekran kartı fanının tozsuz olduğundan ve serbestçe döndüğünden emin olun ... Ayrıca, iç kasanın temiz olduğundan emin olun
Cant be CPU'm yaklaşık 30C - 40C kalır Asla devir (SpeedFan)
Video kartı iyi çalışıyor, bu yüzden fan toz yok ... Ve bilgisayarım tozsuz 2 gün önce temizlendi ... Net / film oynayabilir / mavi ışın vb. sorun ne zaman başlıyor?
Devre

Devre

Isıtma sorunu olduğuna katılıyorum. Bir oyunu oynarken sistemi aşırı ısınmasına neden olacak şekilde vergilendiriyorsunuz. Temps'i görüntülemek için kullandığınız yazılımı sorun. Ama param ısıtma konusunda
Tmagic650

Tmagic650

... veya ölmekte olan ekran kartı. Otomatik olarak yeniden başlatmayı kapatın. Denetim Masası, Sistem, Gelişmiş SİSTEM Ayarları, Başlatma ve Kurtarma, Ayarlar'a girin ve Otomatik Olarak Yeniden Başlat'ın işaretini kaldırın
J

Cemil

@ Devre Gerçekten öyle sanmıyorum Bilgisayarım sıcak hissetmiyor ve bir oyun oynadıktan sonra CPU'm sadece 42C'ye (SpeedFan) kadar çıkıyor. Bunu düzeltmek için mi yapıyorum? Benim pc durumda bir NZXT M59 Siyah Orta Kule Kılıf

Hız Fanı:
Grafik işlemcisi: 35C
Sıcaklık1: 26C
Sıcaklık2: 24C
Temp3: 78C (Temp 3'ün ne olduğunu bilmiyorum ama her zaman böyle mi? Asla aşağı veya yukarı gitmez)
HDD: 26C
Çekirdek: 20c

Hmonitor:
Ana Kart 22.0C
CPU1 26.0C
CPU2 78.0c (temp3 ile aynı mı?)
CPU0 Çekirdek 20.0c
HDD Süresi 25.0c
Soğutma Fanları Şasi 1000 rpm CPU2 1293rpm

Gerilimler
+12 + 12.30v + 5V 5.16V Çekirdek + 1.39V + 3.3v + 3.31V
-12V Aux + 1.52V

Grafik Adaptörleri
GPU süresi 34.0C

@ Tmagic650
Gerçekten bunun olduğunu düşünemiyorum? Bilgisayarım henüz bir yaşında bile değil! + HDMI televizyonumu iyi çalışıyor :) Ve Dediğim gibi Team Fortress 2 gibi oyunlar hiç iyi çökmedi bana? .. "Otomatik olarak yeniden başlat kapat" Kapalı ama sadece bazı oyunlar BSOD hata görüntüler geri kalan sadece kendini yeniden başlatmak?

-Jemil
Devre

Devre

En çok çöken oyunda, tüm gfx ayarlarını düşük seviyeye getirmeyi deneyin ve normal olarak çöktüğü süre içinde veya yaklaşık olarak kilitlenip kilitlenmediğini görün. Ayrıca kasanın etrafındaki havalandırmayı kontrol edin, egzoz ısısını geri dönüştürmediğinden emin olun. En azından bu şekilde aşırı ısınmayı ekarte edebiliriz. Isı değilse, koçu kontrol edin.
Tmagic650

Tmagic650

Evet Devre, kendi kendine yeniden başlatılan oyunlarda Jemil, video ayarlarını düşürün ve sorunun kaybolup kaybolmadığına bakın. Ekran kartı yeterince iyi olmayabilir ...
terry5880

terry5880

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.

buraya gidin ve test edin ... teknik özelliklerinize karşı oynamaya çalıştığınız oyunu test edecek, ancak deffo gpu kılıfının üstünde olduğu gibi, bu oyun veya hatlar boyunca yeterince güçlü değil
J

Cemil

@ Devre, @ Tmagic650
Ayarları düşürdüm ve hala kendini yeniden başlatıyor :'(
Isı için benim pc etrafında yanak var ve hiçbir şey serin hissediyor ...

@ terry5880
Bağlantı için teşekkürler Ben tüm oyunlar Swat 4, NCIS vb .. kontrol ve hepsi bir Pass ile geri geliyor? Ama nasıl hala benim pc hala kendini yeniden başlar?
Geri aldığım tek hata SWAT 4 ile oldu: Stetchkov Sendikası diyor
Ne yazık ki bu ürün piyasaya sürüldüğünde Windows 7 mevcut değildi, bu nedenle RESMİ desteklenmiyor. Bazı durumlarda ürün Windows Vista üzerinde çalışıyorsa, Windows 7 üzerinde de çalışabilir. Daha fazla bilgi için lütfen yayıncının web sitesini inceleyin.

Ama Uyumluluk modunda mı çalıştırıyorum?
terry5880

terry5880

oyun u ile ilgili sorunlar yaşıyordu u u çalıştırabilir tht 1 denediniz mi
Tmagic650

Tmagic650

"Isı için bilgisayarımın etrafında yanak yaptım ve hiçbir şey harika hissetmiyor" ...

"Hiçbir şey sıcak hissetmez" demek istemiyor musun?
J

Cemil

Geri döndüm

@ Tmagic650's Ye benim kötü :kızarmak:

Son 2 günü bilgisayarımı tekrar tekrar kontrol edip geçirdim

1, benim bilgisayar üzerinde bir Memtest86_4.0a testi yaptım ve benim hata gayet sanırım bu yüzden hiçbir hata ile bir geçiş ile geri geliyor?

2, Grafik kartım iyi çalışıyor gibi görünüyor Ben toz var hatta benim tv (HDMI) var, bu yüzden iyi olmalı?

Tamam, dün bilgisayarıma daha iyi bir toz verdim ve daha fazla toz CPU'sundan, PowerBack fanından kurtuldum, Şimdi swat 4'ü çalıştırdığımda iyi çalışıyor :D orada sadece orada bazı bacaklar ama hiçbir hata ne kadar şimdiye kadar! Söylemekten nefret ediyorum ama sanırım bu sıcak bir şey mi?
Bazı yanaklar yaptım (SpeedFan)

Benim pc sadece 1 saat, 30 dakika = CPU 35-36C çalışan hiçbir şey yapmadan çalışan bıraktı
Film izleme 2 saat = CPU 38C
2 saat ish (Swat 4) = CPU 50-60C'yi kontrol etmek için bir oyunu çalıştırmak ve masaüstüne geri dönmek

Fark ettiğim şey, bir oyun oynadığımda CPU'mun 50 ila 60C'ye gittiğini, ancak oyundan masaya geri dönmeyi bıraktığımda CPU sıcaklığım 40 ila 38C'ye düşüyor .. Anlamadığım şey nasıl oluyor Team Fortress 2 oynadığımda Bilgisayarım asla ısınmıyor ve kapanıyor? ve bunu Eg Bio'yu kapatmanın bir yolu var mı? (Daha önce hiç biyografimde olmadım)

Bir ısı sorunu olduğunu tahmin etmek için bunu düzeltmek için ne yapabilirim? Herhangi bir fakir olduğunu düşünürsem çok param yok, bu yüzden bütçe olması gerekecek .. Bir arkadaşım bunu almamı söyledi
Scythe Nazik Typhoon 1850 RPM 120mm 12 cm sessiz kasa fanı (Ebay onları can can post linkler :'( ) ikisi ve benim durumumun üstüne (iç) yapışmasını benim durumum bir NZXT M59 ..

Teşekkürler
-Jemil
terry5880

terry5880

bazı oyunlar çok daha fazla güç / bellek vb kullanmanız gerektiğini düşünüyorum sadece thats sadece düşünebilirsiniz ama im sadece bir öğrenci lol düşünüyorum. ama en iyi adamlardan 1'i çözebilecek
Tmagic650

Tmagic650

Bilgisayarı yanları kapalı olarak çalıştırabilir ve yeniden başlatmanın ısıdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını görebilirsiniz ... ayrıca fanların temiz ve normal şekilde çalıştığından emin olun
J

Cemil

Tmagic650 şunları söyledi:
Bilgisayarı yanları kapalı olarak çalıştırabilir ve yeniden başlatmanın ısıdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını görebilirsiniz ... ayrıca fanların temiz ve normal şekilde çalıştığından emin olun
Fanlar temiz ve çalışıyor Sadece sahip olduğum hayranlar
Biri yanda
biri arkada
biri grafik kartında
Biri geri döndü

Asla benim pc tarafı kapalı çalıştırmak için denedim ama ben sadece bir şey ya da birisi: darth: alır ...

Fakat ısıyı düşürmek için ne yapabilirim?

Komik şey, ben sadece biraz daha fazla swat oynayacaktım :) 20 dakika içinde ve benim pc yeniden başlar? Ve başladığımda CPU'm 38C'deydi?
Bu Eg bio'yu devre dışı bırakabilir miyim?
Tmagic650

Tmagic650

Özellikle bazı anakartlarda geçici okumalara gerçekten güvenemezsiniz. Tarafı sonsuza kadar kapalı bırakmak zorunda değilsin : Rolleyes:
J

Cemil

Bilmiyorum? Yani sims 3'ü 4 saattir oynuyorum: O Ve tek bir çarpışma veya yeniden başlatma bile değil mi?

Belki de sadece Swat 4? Yani eski bir oyun ve x64 bit desteklemiyor mu?

-Jemil
GamerRekts

GamerRekts

@Jemil

Minecraft oynadığımda bana aynı şey hala yaklaşık 3-4 dakika çalışıyor ve yeniden başlayacak veya kapanacak, ancak diğer oyunlarda sadece bir saniyeliğine ya da 1-2 dakika oynatacak, yeniden başlayacak ya da kapanacak ve sizin cmos pil düşük anakartınız için doğru bir cmos pil satın almanız gerekir veya cpu aşırı ısınıyor çekirdek temp programlarını kontrol etmeyi deneyin çünkü bir oyun oynarken maksimumda gördüğümde hepsi açık ve sonra programlar olmadan * 56c'ye gider utorrent dışında açılan programlar * 50c ve 40c + 'ya kadar düşüyor ve * 53c'ye kadar gidiyor veya tozlu olmalı ve video kartınızın fanı dönmüyor ve video kartı tozla kaplanmış ve hatta tüm oyunlarımı oynayamıyorum bir saat gibi ama minecraft 3-4 dakika ve daha sonra sims 4 gibi diğer oyunlarımda seslerle oynadığımda ve tıkladığımda tıkladığımda veya silahlar ateş ediyor ve yeniden başlatıldığında pc ve onun oyundan
Syed Aurangzaib

Syed Aurangzaib

Bir anakart veya PSU sorunu olabilir mi?
K

jackson için

Merhaba çocuklar hep onu çevrelerinde lol etrafında gönderiyoruz, PC'niz iyi çalışıyorsa ve daha sonra oyunlarda her zaman sıfırlanıyorsa o zaman 1 şey demektir, daha yüksek bir voltaj güç kaynağına ihtiyacınız var veya kullanımınız hatalı / tozlu. PC'niz daha fazla (oyun oynarken) kullanıyor ve mobo ve donanıma giden enuff gücü sıfırlandığında sıfırlanacak.

PC'niz kapanırsa ve bot yoksa, başkalarının bahsettiği herhangi bir sorun olabilir, ancak bu güç kaynağınızdan eminiz, sorununuzu çözeceğinizi umuyoruz
holdum323

holdum323

Merhaba Takım çalışması iyi (y). Windows problemleri için nadiren bir gümüş mermi var. Ayrıca bu iş parçacığı çok eski ve OP hala etrafında asılı olup olmadığını şüpheliyim ve belki de zaten onların sorunu çözmüş.:DSon cevap Eki 8,2015;)

Son Gönderiler

• AnirudhSingh
    Bilgisayarınızı Bir Programda Otomatik Olarak Açma
  • Kızgın
    Rite Aid, yüzlerce mağazasında yüz tanıma teknolojisini kullanıyor
  • Kuantum fiziği
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Kızgın
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • Jaryn211
    Xbox X Serisi mi yoksa PS5 mi? Gabe Newell Microsoft'un makinesini tercih ediyor
  • BECKER
    S8 + ağ kilidi açma
  • Rhythmattic
    Intel 7nm gecikmeyle sınıf davasıyla karşı karşıya
  • N
    Bill Gates, Elon Musk'un Coronavirus yorumlarını kendisine saklaması gerektiğini düşünüyor