• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • Genel Tartışma
  • Bugünün Mesajları

Pandora One to Pandora Plus ... Artı Değil

• Konuyu Başlatan Brock Kane
  • Başlangıç ​​tarihi
B

Brock Kane

5 yılı aşkın süredir Pandora One kullanıyorum. Hizmetten çok memnun kaldım. Reklam yok, DJ yok, sadece tüm müzikler ve Türler ayda sadece 4 $!

Şimdi, hizmeti ve adı Pandora Plus olarak güncellediler. Sınırsız atlama, milyonlarca yeni şarkı eklendi, şarkıları istediğiniz kadar tekrar çalın diyorlar. Kulağa hoş geliyor değil mi? Her şey göründüğü gibi değil ... açıklayayım.

Bu yükseltmenin geldiğini görünce heyecanlandım, en son sürüme güncellemek için sabırsızlanıyordum. Şimdi keşke yapmasaydım.

Sınırsız atlama ve milyonlarca yeni şarkı talep ediyorlar. Bunu bir saniyeliğine düşün. Şimdi, elbette, daha fazla şarkı atlayacak veya Thumb Down yapacaksınız, çünkü en sevdiğiniz çalma listelerine daha berbat şarkıları atıyorlar. Ve, sınırsız atlama gerçekten sınırsız atlama değildir ... atlamaya çalıştığınız birçok şarkı, aşağıdaki mesajı alırsınız .... "Lisans kısıtlamaları nedeniyle, bu şarkı şu anda atlanamıyor". Bu hiç olmamasından daha fazlasıdır. Yani sınırsız iddia, aşağı doğru bir yalan!

Kablosuz operatörünüzle sınırsız veriyi anlatan satırlar. Bunun gerçekten doğru olmadığını biliyorsun!

Yani sınırsız atlama benim için bir yükseltme değil. Ayıklanacak daha kötü şarkılar var ve tüm şarkılar atlanamıyor.

Yeni Pandora'nın Artı tarafında, şarkıları tekrar edersiniz. En sevdiğiniz şarkı açıksa ve hemen tekrar dinlemek istiyorsanız, kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kadar tekrarlayın.

Bir başka harika özellik, en sevdiğiniz "Station" ı indirip çevrimdışı dinleyebilirsiniz. Tabletler gibi yalnızca bir Ev Ağı'nda veya WiFi erişim noktasında çevrimiçi olan cihazlar için bu harika. Veya sinyal veya WiFi bulunmayan bir alanda. Hepimiz bu durumdaydık, istediğimizden daha fazla.

Pandora Aboneliğinizi güncellemeyi düşünüyorsanız, size tavsiyem, yapma! Bu benim için bir yükseltme değil! Yeni özelliklerin ikincisi süslü olmadıkça. Henüz ikisini de kullanmadım.

Son Gönderiler

• N
    Eski OtherSide geliştiricisi, System Shock 3 ekibinin "artık kullanılmadığını" söyledi
  • Halid Hameed
    EA, Criterion Games'e Need For Speed ​​serisini iade etti
  • cliffordcooley
    Petrol devi BP 2050 yılına kadar 'net sıfır' emisyonuna ulaşmayı taahhüt ediyor
  • N
    Mobile World Congress 2020 iptal edildi
  • DeclanMitchell
    Açık Forum: 2017 Yılı Oyununuz mu?
  • Danny101
    Yaramaz Köpek Son Bölüm II'ye son rötuşlar yapıyor
  • EClyde
  • Danny101
    Microsoft, Office 365 kullanıcılarını Bing'e geçmeye zorlamayacak