• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • Dizüstü ve Tabletler
  • Bugünün Mesajları

Dizüstü bilgisayar dokunmatik yüzeyim düzgün çalışmıyor

• Konuyu Başlatan antfortimstony
  • Başlangıç ​​tarihi
A

antfortimstony

TS Çaylak
Dizüstü bilgisayarımın dokunmatik yüzeyi düzgün çalışmıyor; yani düzgün kaydırma yapamıyorum ve dokunma hassasiyeti ile ilgili problemlerim var. Synaptic touchpad sürücüsünü indirdim ve yükledim, ancak hala çok iyi çalışmıyor. Lütfen birisi bana bir çözüm konusunda yardımcı olabilir.
Dizüstü bilgisayarımın adı; Compac Presario CQ50-115NR Dizüstü Bilgisayar
Teşekkür ederim.
Mark56

Mark56

TECH HABERLER Paladin
Başlat -> kontrol paneli -> Donanım ve Ses'e gidin.

Orada bir yerde hassasiyet için ayarlamalar bulmalısınız.

Bu işe yaramazsa, lütfen daha fazla yardım için işletim sisteminizi belirtin ve bir USB fare ile deneyin.
A

antfortimstony

TS Çaylak
işletim sistemi

Merhaba Mark 56,
Kullandığım işletim sistemi pencere 7
C

CAMusing

TS Meraklısı
Kontrol Paneli> Fare
Tekerlek sekmesini tıklayın ve aşağıdakilerden birini yapın:

Ekranın fare tekerleği hareketinin her bir çentiği için kaydırılacağı satır sayısını ayarlamak için Dikey Kaydırma altında, Bir seferde aşağıdaki satır sayısı'nı seçin ve ardından kutuya kaydırmak istediğiniz satır sayısını girin.

Fare tekerleğinin her çentiği için bir metin ekranının tamamını kaydırmak için Dikey Kaydırma altında, bir seferde bir ekran'ı seçin.

Farenizde yatay kaydırmayı destekleyen bir tekerlek varsa, Yatay Kaydırma altında, bir seferde aşağıdaki karakter sayısını kaydırmak için Tekerleği eğin kutusunda, tekerleği sola eğdiğinizde yatay olarak kaydırmak istediğiniz karakter sayısını girin veya doğru.

Tamam'ı tıklayın.
Mark56

Mark56

TECH HABERLER Paladin
Camusing, bu bir fare değil sorunu olan bir dokunmatik yüzey:)

Ancak, ayarların konumu hakkında haklısınız.

Antfortimstony, ayarlamaları denediniz mi, ne olduğunu bana bildirin.
C

CAMusing

TS Meraklısı
Mark56, konunun Touchpad olduğunu çok iyi biliyorum. Açıkçası, bir dizüstü bilgisayar Denetim Masası Görünümüne aşina değilsiniz: Büyük Simgeler veya Küçük simgeler.
Mark56

Mark56

TECH HABERLER Paladin
CAMusing dedi:
Mark56, konunun Touchpad olduğunu çok iyi biliyorum. Açıkçası, bir dizüstü bilgisayar Denetim Masası Görünümüne aşina değilsiniz: Büyük Simgeler veya Küçük simgeler.
Hata, benim hatam, bunun için üzgünüm. Ben kontrol etmeden önce yorum geçmek gerekir, başka bir ders öğrendim, lol.

Son Gönderiler

• captaincranky
    Elon Musk ilk EDM şarkısını SoundCloud'a bıraktı
  • H3llion
    ESA araştırmacıları aydan oksijen çıkarabilecek bir bitki inşa ettiler
  • neeyik
    Intel Xe Graphics Preview v2.0: Intel'in yaklaşan GPU'su hakkında bildiklerimiz
  • VitalyT
    AB, belirleyici oylamadan sonra ortak bir ücretlendirme standardı için itici güçle ilerliyor
  • U
    NASA, Spitzer Uzay Teleskobu'na veda etti
  • U
    Samsung'dan Microsoft'a: Xbox Series X, ultra geniş monitörleri desteklemelidir
  • U
    Japon milyarder SpaceX gezisinde kız arkadaşı aramayı iptal etti
  • KG363
    Amazon hisse senedi, güçlü Ç4 kazanç raporunu takiben yükseliyor