• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • TECH HABERLER Haberler ve Yorumlar
  • Bugünün Mesajları

Microsoft, bir kerelik Office 2019 lisanslarını Evde Kullanım Programından kaldırır

• Konuyu Başlatan polycount
  • Başlangıç ​​tarihi
P

polycount

TS Evangelist
Personel

Computer World tarafından bildirildiği üzere Microsoft, bir kerelik Office 2019 lisansları Evde Kullanım Programından (HUP). Microsoft bu kararı biraz sessizce verdi ve kararını gözden geçirmeyi seçti HUP SSS büyük bir duyuru yerine güncellenen bilgiler ile.

HUP, farkında olmayanlar için, kullanıcıların "uygun bir şirkette" çalışmak şartıyla, evde kullanım için kullandıkları Office paketinin indirimli sürümünü satın almalarına olanak tanıyan bir programdır. Ne yazık ki, bu programdan yararlanan ve standart Office 2019 paketinin sunduğu çevrimdışı deneyimden zevk alan herkes için artık mümkün olmayacak.

İleride, HUP hayranları yalnızca Office 365 Ev ve Office 365 Bireysel'in indirimli sürümlerine erişebilecekler; her ikisi de bir kerelik lisans satın alımlarının aksine yıllık abonelik gerektirir.

Güncellenmiş HUP SSS, "Office Professional Plus 2019 ve Office Ev ve İş 2019 artık Ev Kullanımı Programı'nın sundukları olarak sunulmamaktadır."

Açıkçası, Microsoft henüz kimsenin satın almasını engellemedi Ofis 2019 normal yollarda ve yakın gelecekte bunu yapmaları pek olası değildir. Bununla birlikte, bir kerelik müşterileri tekrarlayan harcama yapanlara dönüştürmeyle elde edilecek belirgin ticari faydalar vardır, bu yüzden belki de bu rotayı birkaç yıl aşağı doğru takip edecekler - sadece zaman gösterecek.

Potansiyel müşteri kredisi: shutterstock

Kalıcı bağlantı.

tkabou

tkabou

TS Bağımlısı
Hala Office 2007'imden memnunum, muhtemelen en iyi sürüm.

Tüm MS Office revizyonları (bu günlerde pek çok şey gibi) Tron'dan bir hat hatırlatıyor: "bu yıl kutunun içine 12 tane koyduk"
  • Sevmek
Tepkiler: Theinsanegamer, cliffordcooley, jobeard ve 2 kişi daha
Al Amca

Al Amca

TS Evangelist
Yıllar önce LibreOffice'e geçti ve asla geriye bakmadı. Microsoft, yeni ve heyecan verici yazılımlar icat etmek yerine müşterilere vidalar koyarak gelir akışlarını geliştirmeyi tercih ediyor. Bu noktada ben linux hareket ve Microsoft tamamen damping için sadece bir adım uzakta ......
  • Sevmek
Tepkiler: bolski, Theinsanegamer, Evernessince ve 4 kişi daha
S

Sergey Novikov

TS Meraklısı
İlginç
gusticles41

gusticles41

TS Evangelist
Boo tıslama. Şirketimiz 2019'u kullanıyor. Yıllardır Evde Kullanım Programından faydalanıyorum ve meslektaşlarıma da aynısını yapmalarını tavsiye ettim.

Merak eden herkes için 2019 Professional Plus, değişiklikten önce 14.95 dolardı. Şimdi Office 365 Bireysel için harika bir abonelik 48,99 $ / yıl, 365 Ev $ 69,99 / yıl. Neredeyse iyi bir konaklama.
  • Sevmek
Tepkiler: Theinsanegamer ve Lionvibez
B

BSim500

TS Evangelist
Al Amca şöyle dedi:
Yıllar önce LibreOffice'e geçti ve asla geriye bakmadı. Microsoft, yeni ve heyecan verici yazılımlar icat etmek yerine müşterilere vidalar koyarak gelir akışlarını geliştirmeyi tercih ediyor. Bu noktada ben linux hareket ve Microsoft tamamen damping için sadece bir adım uzakta ......
MSO'yu LibreOffice için, sadece kişisel olarak değil, aynı zamanda küçük işletmelere sahip bir aile için de terk ettik. Yazdırılabilir belgeler, faturalar, vb., Başkalarıyla paylaşmamız gerekir PDF'dedir, bu nedenle DOCX v ODT uyumluluğu sorun değildir. Geri kalanı ise harika "Hizmet Olarak Yazılım" ın aşağı çekilmesinin ("Microsoft Works 95 için kullandığınız basit 1-6 sayfa harflerini yazmaya devam etmesine izin verilmesi için, yaşam için on yılda 1.000 $ kiralayın ...") LOL.

Microsoft Office'i boşaltmak, beklenenden çok daha az acı vericiydi ve hiç kullanmadığımız birkaç kayıp özellik (VBA veya eşzamanlı çevrimiçi işbirliği), sıçan yarışı koşu bandından çıkmada büyük bir kurtuluş hissinden daha ağır basıyor. "veya herhangi bir şeyi yeniden lisanslayın ve nesnel olarak daha iyi olan çeşitli özellikler, örneğin daha iyi PDF dışa aktarma özellikleri veya Libreoffice'in 6-50x daha az şişirilmiş HTML dışa aktarımı yapılırken MSO'nun HTML'ye dışa aktardığı DOCX sayfadan sonraki sayfa ile doldurulur" MsoListParagraph "web sayfalarına içe aktarma için neredeyse kullanılamayan mutlak anlamsızlık ...
  • Sevmek
Tepkiler: Theinsanegamer, bir adım ileri ve cliffordcooley
wiyosaya

wiyosaya

TS Evangelist
Mutlu bir WordPerfect kullanıcısı olarak kalıyorum. WordPerfect, Word'ün gibi görünmesini sağlar :bok, Kaka: ve bu abonelik saçmalıklarından hiçbiri yok.

Bu abonelik modeli fad'den gerçekten nefret ediyorum. Herkes cüzdanımda paramı yudumlayarak hortumlarını istiyor. Çoğu durumda, yalnızca abonelik modeli beni M $ gibi bir şirketten tamamen uzaklaştıracaktır.
  • Sevmek
Tepkiler: Vergi, Theinsanegamer, jobeard ve 2 kişi daha
L

libreoffice

TS Çaylak
Bir dakika bekle! İnsanlar aslında bu milyarlarca dolarlık açgözlü şirketlere, sahip olunacak ücretsiz bir alternatif olduğunda ürünleri için ödeme yaptılar.
  • Sevmek
Tepkiler: Theinsanegamer, Penn, wiyosaya ve 1 kişi daha
gusticles41

gusticles41

TS Evangelist
libreoffice dedi:
Bir dakika bekle! İnsanlar aslında bu milyarlarca dolarlık açgözlü şirketlere, sahip olunacak ücretsiz bir alternatif olduğunda ürünleri için ödeme yaptılar.
Office Pro Plus için $ 14.95? Evet.
  • Sevmek
Tepkiler: Lionvibez
I

utanmaz

TS Manyak
Tüm bu abonelikler sadece alternatiflere geçmemi sağladı ... Mümkün olduğunca Libre ofisi, Gimp ve hatta Linux.
  • Sevmek
Tepkiler: Theinsanegamer, jobeard, wiyosaya ve 1 kişi daha
M

McMurdeR

TS Bağımlısı
HUP'ta Office'i birkaç kez satın aldım, ancak 365'e abone olmak yerine bir alternatif bulmayı tercih ederim. Bu kötü bir hamle.
R

retsxel

Bu saçmalığı tahmin eden Gee ... Neyse ki, MS ofisini neredeyse yirmi yıldır kullanmadım. Kazanmak için Açık Ofis / Terazi Ofisi!
  • Sevmek
Tepkiler: wiyosaya
Penn

Penn

TS Manyak
Office 2000 ve Office XP'm olmasına rağmen, yıllar önce Libre Office'e geçtim.

Micro $ haft vidalayın.
  • Sevmek
Tepkiler: BSim500
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneck
Şu anda Office 2010 kullanıyorum. Bu hamle sayesinde son MS Office yazılımım olacak. Herhangi bir yazılım veya oyun için alt ödeme yapmıyorum.
  • Sevmek
Tepkiler: wiyosaya ve BSim500
dogofwars

dogofwars

TS Bağımlısı
Birkaç yılda bir yükseltme ve onunla iyi olabilir. Şimdi her yıl ödemek zorundasınız ve bu bağlı bir ürün, zaten yeterince bağlı bir şey yok mu?
  • Sevmek
Tepkiler: wiyosaya
T

Theinsanegamer

TS Evangelist
MS, bulut için itici bir şekilde çok fazla sağırdır ve üzücü olan şey, insanların buna inanmasıdır. İşyerindeki yazılım adamları fikri seviyor ve 3000'den fazla kullanıcı için ona geçmeyi tartışıyorlar ve her zaman dosya paylaşımı (şaşırtıcı bir ağa sahip olan herkes zaten buna sahip) gibi şaşırtıcı özellikleri konuşmaya çalışıyorlar.

Yardım edemem ama facepalm. Zaten ofis 2016 lisanslarına sahip İK ve bordro dışında, herkes temel e-tablolar ve kelime belgeleri yapar. Ofis abonelikleri olan siyah maw'a tonlarca nakit dökmemize gerek yok, özellikle açık ofis, libre ofisi, ece zaten var olduğunda. İnsanlar abonelik söz konusu olduğunda aptallaşırlar, uygun bir ofis lisansının maliyetini ve 10 yıl sonra ne kadar daha ucuz olacağını ve ücretsiz alternatifleri gösterene kadar inanılmaz bir anlaşma yaptığını düşünürler.

Sadece linux zaten Windows 7 seviyelerine oyun ve kullanıcı alanı rahatlığı alabilirdi .....
  • Sevmek
Tepkiler: dogofwars, cliffordcooley ve BSim500
A

arrowflash

TS Güçlendirici
Ben de yıllardır OpenOffice kullanıyorum ve Microsoft Office'i kaçırmamı sağladı. İhtiyacım olan tüm özelliklere ve işlevselliğe sahiptir. Ayrıca, çalıştığım şirketlerden birini başarıyla Microsoft Office'in lisanssız kopyalarından OpenOffice'e geçirmek için zorladı.

Bununla birlikte, OpenOffice / LibreOffice Calc, Microsoft Excel ile karşılaştırıldığında, büyük kurumsal elektronik tablolarla karmaşık işler yapan ileri düzey kullanıcılar için hala biraz sınırlıdır. 1024 sütun sınırı, VBA desteği eksikliği, sınırlı veritabanı bağlantısı ve Excel'de mevcut olan bazı yaşam kalitesi özelliklerinin olmaması, hem kişisel olarak hem de internette bazı elektronik tablo guruları tarafından gündeme getirildiğini gördüğüm sorunlardır. Birçok şirket ve ileri düzey kullanıcılar yalnızca Excel nedeniyle Microsoft Office'te kalır. Ancak ev kullanıcıları ve küçük şirketlerin OpenOffice / LibreOffice'e geçmemek için bir nedeni yok, aslında onları en son MS Office sürümlerinden daha kolay buluyorum.
  • Sevmek
Tepkiler: jobeard
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneck
arrowflash dedi:
Birçok şirket ve ileri düzey kullanıcılar yalnızca Excel nedeniyle Microsoft Office'te kalır.
Evet bu benim tutkularımdan biri. VBA'da biraz uğraştım, ama sadece bir hobi. Ve bir sub gerektiriyorsa olmadan yaşayabileceğim biri.
yeniden yaratma

yeniden yaratma

TS Bağımlısı
Ben kelime ve excel ile büyüdü rağmen, ceplerimizden para emmek için Micro $ lop ve onların ploys nefret etmeye geldim.

Şimdi ücretsiz ofis yazılımı kullanıyorum ve istediğimi güzel yapıyor. Dizüstü bilgisayarımda OpenOffice iyi ve tabletimde WPS kullanıyorum (Kingsoft idi). İstediğimi istiyorlar ve cebimi boşaltmıyorlar.

Onlara herkese tavsiye ederim. Orada başka ücretsiz ofis yazılımı var, ama kullandığım bu ...
captaincranky

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
Umarım bu bir abonelik modeli olarak Windows için bir test çalışması olduğunu anlıyorsunuz.

Yeni güncellemeleri ve "derleme sürümü" modelleriyle M $, her bir "derlemenin" kendi başına yeni bir işletim sistemi olduğunu meşru bir şekilde ortaya koyabilir .. Ve çok geçmeden, "Windows gibi" bir abone hizmet ", bir test çalıştırması.

Sanırım Windows'a daimi bir lisans olarak sunmaya devam etmek için yazılımlarının geri kalanından yeterli miktarda ek para toplayabilirlerse, bu da olabilir. Ancak, kazanılacak para olduğunda, açgözlülük genellikle kazanır.
Son düzenleme:
willhen50

willhen50

TS Çaylak
Bir program için yıllık ödeme yapmak istemiyorum, Office 2019 bir kerelik satın alma; Yıllık 99 $ bir RIPOFF.

Son Gönderiler

• S
    Elon Musk ilk EDM şarkısını SoundCloud'a bıraktı
  • S
    Intel Core i9-10900K, 3DMark veritabanında 5.1GHz güçlendirme saati ile görüntülendi
  • OutlawCecil
    SpaceX uydu tabanlı internet hizmeti 'Starlink' için dördüncü başarılı lansmanını tamamladı
  • Cal Jeffrey
    Disney'in animatronik Spider-Man'ı bu yaz Disneyland kalabalığının üzerinden geçecek
  • Al Amca
    Amazon hisse senedi, güçlü 4. çeyrek kazanç raporunu takiben yükseliyor
  • L
    Avast ekseni pazarlama iştiraki, üçüncü tarafa kullanıcı verilerini satma konusundaki kamuoyunun ardından ...
  • Al Amca
    NASA, Spitzer Uzay Teleskobu'na veda etti
  • L