• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

Microsoft, Windows logosunu ve 100'den fazla diğer uygulama simgesini yeniden tasarlıyor

polycount

TS Evangelist
Personel

Bu simgeler Microsoft'un çeşitli hizmetlerine, araçlarına ve uygulamalarına aittir ve yeniden tasarım hepsini teknoloji devinin "Akıcı Tasarım" felsefesine uygun hale getirmeyi amaçlıyor. Akıcı Tasarım Microsoft'un kendi ifadesiyle, çok çeşitli cihazlarda "sezgisel," güçlü, esnek ve uyumludur. Bu size saçmalık pazarlama gibi geliyorsa, muhtemelen yalnız değilsiniz.

Daha sıradan terimlerle, Akıcı Tasarım, geçmiş tasarım sistemlerinden daha düz, basit ve anlaşılması kolay olma eğilimindedir. Microsoft'un yazılım simgelerinin birkaçının Fluent revizyonlarını aldığını zaten gördük, ancak şimdi şirket logolarının geri kalanını biraz daha tutarlı hale getirmek istiyor.

Outlook, Paint, Windows 10'un Posta uygulaması ve diğer onlarca kişi artık gerçekte bir şirkete aitmiş gibi görünecek. Birçok değişiklik önemli değil - bazen basit renk değişimleri olabilir - ancak küçük değişiklikler bile uzun bir yol kat edebilir.

Bir revizyon alan en önemli ikonlardan biri Windows logosunun kendisidir. Geçerli Windows simgesi basit, düz bir aqua (veya arka plana bağlı olarak beyaz) renk olsa da, yeni sürümünün pencere "bölmelerinin" her biri biraz farklı bir mavi tonu olacaktır. Bununla birlikte, logonun açısı ve genel şekli değişmeden kalır.

Açık olmak gerekirse, şu an için yeniden tasarlanan uygulama simgeleri. Microsoft, Fluent Design odaklı uygulama kullanıcı arayüzü revizyonlarıyla da ilerlemeye devam ediyor, ancak bunların geliştirilmesi çok daha uzun sürüyor.

Microsoft'un bu simgeleri çeşitli hizmet ve uygulamalarında ne zaman sunmayı planladığını bilmiyoruz, ancak öğrenirsek size bildireceğiz. Şimdilik, şirket kullanıcı geri bildirimi arıyor, bu yüzden çekinmeyin onlara bir satır bırak resmi duyuru blog yazısı üzerinden. Siz oradayken, aşağıdaki yorumlar bölümümüzde düşüncelerinizi bize bildirin.

Kalıcı bağlantı.

m4a4

TS Evangelist
Bunun yapılması gerekiyor. Windows'un genel görünümü ve hissi çok eskidir. Ne yazık ki, yine de, “Ruj, domuzla tanış” olacak.
Yani, pencereleri kullanan herkes gerçekten umursarsa, kullanmak için başka bir simge paketi bulurlardı.

Ben şeylerin sanat tarafını önemseyen biri değilim, bu yüzden beni en ufak bir şekilde rahatsız etmiyor ...
  • Sevmek
Tepkiler: bir adım ileri

ZedRM

TS Meraklısı
Microsoft daha tüketici dostu olmaya çalışıyor gibi görünüyor. İşlerin buradan nereye gittiğini görmek ilginç olacak.

ZedRM

TS Meraklısı
Bence tüketici dostu olmadan önce daha uzun bir yol var. Simgenin yeniden tasarlanmasıyla bile, herkes bunun hala altında Windohs olduğunu bilecek.
Bence onlar daha ilerideler o zaman onlara kredi veriyorsunuz. Gizlilik işgali saçmalıklarını büyük ölçüde hafiflettiler, Windows 10'u güvenliğini olduğundan daha kolay hale getirdiler ve güncellemelerin yıllar içinde yapılan titiz testlere ihtiyaç duyduğunu fark etmeye başladılar. Ayrıca, Windows Etkinleştirme işlemi son zamanlarda çok daha bağışlayıcı hale geldi. Onları iyi yapmadıklarını bildikleri için bunu ortadan kaldırabileceklerini tahmin ediyorum.

Bullwinkle M

TS Bağımlısı
Bu iyi. Zaman gösterecek.
Zaman çoktan söyledi ama dinlemiyorsun

https://www.gnu.org/proprietary/malware-microsoft.html

Microsoft'un bu hafta Apple ve Facebook ile birlikte Windows veya Bitlocker'ı arka kapıya kapatmasının istenmemesinin çok iyi bir nedeni var.

https://arstechnica.com/tech-policy/2019/12/senate-judiciary-committee-interrogates-apple-facebook-about-crypto/

Windows ve Bitlocker çoktan kapandı!

FBI basında sürekli olarak iPhone'lara girememe konusunda çığlık atıyor, ancak "HERHANGİ" Microsoft ürünlerine giremediğinden hiç şikayet etmediler

Tesadüf?

Ya da belki sadece dikkat etmiyorsun

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
Ayrıca, Windows Etkinleştirme işlemi son zamanlarda çok daha bağışlayıcı hale geldi. Onları iyi yapmadıklarını bildikleri için bunu ortadan kaldırabileceklerini tahmin ediyorum .... [] ...
Evet, Windows tam teşekküllü bir "hizmet" haline geldikten hemen sonra M $ etkinleştirme işlemini ortadan kaldıracak ve aylık olarak ödeme yapacaksınız.

Tanrı aşkına XP'yi hala aktif hale getirmeliyiz.
Son düzenleme:
  • Sevmek
Tepkiler: psycros ve Yynxs

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
Zaman çoktan söyledi ama dinlemiyorsun

https://www.gnu.org/proprietary/malware-microsoft.html

Microsoft'un bu hafta Apple ve Facebook ile birlikte Windows veya Bitlocker'ı arka kapıya kapatmasının istenmemesinin çok iyi bir nedeni var.

https://arstechnica.com/tech-policy/2019/12/senate-judiciary-committee-interrogates-apple-facebook-about-crypto/

Windows ve Bitlocker çoktan kapandı!

FBI basında sürekli olarak iPhone'lara girememe konusunda çığlık atıyor, ancak "HERHANGİ" Microsoft ürünlerine giremediğinden hiç şikayet etmediler

Tesadüf?

Ya da belki sadece dikkat etmiyorsun
Hiç arızalı ve yalnızca çıkışı olan ancak girişe izin vermeyen bir G / Ç cihazına rastladınız mı?

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
@IAMTHESTIC Windows 7'den beri, M $ ipek bir çantadan bir kulak ekmeye çalışıyor. Sanırım bunu gözlemlemek ve yorum yapmak bir çeşit gerekli.

My Win 7 kurulumunda Aero'nun slayt gösterisi masaüstü işlevi kullanılır. Fantastik manzaralardan Japon Yarışı Kraliçelerine, iç çamaşırı modellerine ve her 10 saniyede bir geçen kendi fotoğrafçılığımdan görüntülenen her şeyle masaüstümde tamamen rahatım.

Win 7'nin simgeleri benimle züppe. Kafanın mağarasının monitörlerinden farklı bir şey istemiyorum.

Bir paradoks gibi görünse de, cep telefonlarındaki tüm dokunmatik çöplerin tutuklanan bir gelişme vakasını hedeflediğini düşünüyorum. Yine de, sahip olmayacağım ve bir akıllı telefonun nasıl çalışacağını bile bilmiyorum.

Eğer bir cep telefonunu ilk kez çalışırken gördüğümde eski eşimin eski sevgilisinin elindeydi. Yeni karısı onu her 5 dakikada bir nerede olduğunu ve ne zaman eve geldiğini soruyordu. "Bu saçmalık bir elektronik tasmadan başka bir şey değil" diye düşündüm.

Yani M $, "yeni görünüm", "yeni simgeler" ve yeni "canlı fayans", tam olarak ait oldukları yere, kadar Satya Nadella's a **! :deli:

IAMTHESTIC

TS Evangelist
@IAMTHESTIC Windows 7'den beri, M $ ipek bir çantadan bir kulak ekmeye çalışıyor. Sanırım bunu gözlemlemek ve yorum yapmak bir çeşit gerekli.

My Win 7 kurulumunda Aero'nun slayt gösterisi masaüstü işlevi kullanılır. Fantastik manzaralardan Japon Yarışı Kraliçelerine, iç çamaşırı modellerine ve her 10 saniyede bir geçen kendi fotoğrafçılığımdan görüntülenen her şeyle masaüstümde tamamen rahatım.

Win 7'nin simgeleri benimle züppe. Kafanın mağarasının monitörlerinden farklı bir şey istemiyorum.

Bir paradoks gibi görünse de, cep telefonlarındaki tüm dokunmatik çöplerin tutuklanan bir gelişme vakasını hedeflediğini düşünüyorum. Yine de, sahip olmayacağım ve bir akıllı telefonun nasıl çalışacağını bile bilmiyorum.

Eğer bir cep telefonunu ilk kez çalışırken gördüğümde eski eşimin eski sevgilisinin elindeydi. Yeni karısı onu her 5 dakikada bir nerede olduğunu ve ne zaman eve geldiğini soruyordu. "Bu saçmalık bir elektronik tasmadan başka bir şey değil" diye düşündüm.

M $, "yeni görünüm", "yeni simgeler" ve yeni "canlı fayans", tam olarak ait oldukları yere, kadar Satya Nadella's a ** sopa! :deli:
Evde işler yolunda mı?

netman

TS Evangelist
MSF'nin mevcut simgeleri hakkında yanlış bir şey yok ... Bir uygulama simgesini değiştirmek istediğinizde Microsoft'un yapması gereken simge grubunu güncellemektir ... Bu simgeler antika düşük çözünürlüklerdir ve onlarca yıldır oradalar. .. !!!

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
Evde işler yolunda mı? ... [] ....
İnce ve züppe. Muhtemelen ne söyleyebileceğime dair hiçbir fikrim yok, aksi takdirde şüpheli olmanız için herhangi bir neden verebilir. Misantropi, kötümserlik ve insan türünün sosyal yapısına çok loş bir bakış, garip bir şekilde bana en fazla güvence ve rahatlığı getiren şeyler. Güven bana, bir başkasının beni hayal kırıklığına uğratması gerçekten zor. Daha kötüsünü bekliyorum ve çoğu zaman tahmin edilemezlikle tam olarak kutsandım

Aslında, standartlara göre, görevimin oldukça iyimser ve neşeli olduğunu düşündüm.

Kendim, kedilerim ve sokağımdaki çatlak satıcıları da size "mutlu tatiller" diler. ;) : Gülme:
Son düzenleme:

red1776

Evrenin Her Şeye Gücü Hükümdarı

Yani M $, "yeni görünüm", "yeni simgeler" ve yeni "canlı fayans", tam olarak ait oldukları yere, kadar Satya Nadella's a **! :deli:
Evde işler yolunda mı?
Bence Cap sadece ne düşündüğümüzü söylüyor.

Bullwinkle M

TS Bağımlısı
"Bence Cap sadece ne düşündüğümüzü söylüyor."
----------------------------------------------------------------

Kendim, kedilerim ve sokağımdaki çatlak satıcıları da size "mutlu tatiller" diler. [İlgi ;)] [Gülüyor : Gülme:]

Yynxs

TS Bağımlısı
Bence onlar daha ilerideler o zaman onlara kredi veriyorsunuz. Gizlilik işgali saçmalıklarını büyük ölçüde hafiflettiler, Windows 10'u güvenliğini olduğundan daha kolay hale getirdiler ve güncellemelerin yıllar içinde yapılan titiz testlere ihtiyaç duyduğunu fark etmeye başladılar. Ayrıca, Windows Etkinleştirme işlemi son zamanlarda çok daha bağışlayıcı hale geldi. Onları iyi yapmadıklarını bildikleri için bunu ortadan kaldırabileceklerini tahmin ediyorum.
Bunu dünyanın neresinden alıyorsun? Karısı yeni bir Ryzen ve AMD MB üzerinde W7'den doğrudan MS'den (hesabından) W10 Pro'ya yükselttim. 32G RAM. PCIe SSD ve zaten doldurduğu birkaç 4T iplikçi. Tabii ki normal kaldırma bloatware koştu ve raporlama devre dışı bırakmak için kontrol listelerini geçerek biraz zaman geçirdim.

İşim bittikten sonra, sırıtışlar ve kıkırdamalar için, kayıt defterindeki IPV6'yı devre dışı bıraktım ve tüm IPV4'ü Peerblock üzerinden MS, Amazon, Akaimai, Cloudflare ve diğer IP aralıkları engellendi.

Saatte yüzlerce bağlantı denemesinin kaydırma günlüğü, muhtemelen 4T iplikçilerinden birinde hala sincapla ayrılmıştır. Win10 derhal kendisini 'kayıtsız yazılım' olarak sıfırlar ve .personalize 'e izin verilmez. Yaklaşık 3 gün önce MS'den aldım. Peerblock'u kapatma ve yeniden başlatma ve düzeltme kontrol listesinde gezinme, kaydı yeniden kaydettirdi. Peerblock'u tekrar açın, şimdi yeniden başlatıldığında 'kayıt dışı yazılım'.

Bir PC'nin sadece büyük bir telefon olduğuna ve "telefon şirketinin ne yaptığınızı bildiğine dair bir inancınız yoksa, Çin Sosyal Gözetleme Sistemi diliminin" ... rahatladı ... "olduğunu nasıl düşünebileceğinizi bilmiyorum. neyse "gizliliğe doğru cevaptır.

tipstir

TS Büyükelçisi
Yeni logo

M I C R O S O F T
hediyeler
Windows 365
- abonelik hizmeti yükleniyor ...
Ofis 365
- abonelik hizmeti yükleniyor ...
Son kontrol sisteminin temizlenmesi gerekiyor ....
İşleniyor .. Lütfen bekleyin...
Sistem temizliği ...
Merhaba ben Cortana bugün size nasıl yardımcı olabilirim "tipstir"
TECH HABERLERİ'ni açın ....
  • Sevmek
Tepkiler: CharmsD ve Yynxs