• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • TECH HABERLER Haberler ve Yorumlar
  • Bugünün Mesajları

Microsoft müteahhitleri Xbox konuşmalarınızı dinliyor

• Konuyu Başlatan Shawn Knight
  • Başlangıç ​​tarihi
Shawn Knight

Shawn Knight

TECH HABERLER Personel
Personel

Vahiy, sesle aktive edilen cihazlar tarafından yakalanan özel kayıtların tartışmalı bir şekilde ele alındığı son dizidir. Son zamanlarda öğrendik ki Microsoft yüklenicileri kalite kontrol amacıyla Skype çağrılarını dinliyor. Ayrıca Microsoft’un dijital ses asistanı Cortana'dan da ses geliyorlar.

Yükleniciler tarafından duyulan bazı şeyler telefon cinsiyeti olarak tanımlanırken, diğerleri kilo kaybı ve ilişki sorunları gibi konuları tartıştı.

Xbox ile ilgili olarak, çalışmaları için saatte 10 dolar ödenen eski bir müteahhit, buradaki seslerin çoğunun çocuk olduğunu söyledi. “Xbox, aslında dürüst olmak gerekirse biraz hoş bir mühletti. Sıklıkla aynı oyunlardı. Aynı DLC'ler. Aynı tür komutlar, ”diye ekledi kişi.

Eski bir müteahhit, zaman geçtikçe ve özellik ilerledikçe, daha az kazara malzeme aldıklarını söyledi.

Apple, Siri sorgularını ve yanlışlıkla yapılan aktiviteleri takip eden konuşmaları dinleyen müteahhitleri kullanmasıyla kendini sıcak suda buldu. Apple o zamandan beri not verme programını askıya aldı. Facebook ayrıca yakın zamanda müteahhitlerin Messenger ses kayıtlarını kopyalama. Hatta Amazon çalışanlar Alexa konuşmalarınızı dinlerken yakalandı.

Masthead kredisi: Xbox One S ile Jeramey Lende

Kalıcı bağlantı.

Kuantum fiziği

Kuantum fiziği

TS Evangelist
Şaşırırsan ellerini kaldır?

ASLA bu "hoparlörlerden" birini yatak odamda, oturma odamda veya yemek odamda koyacağım.

Çocuğunuzun yatağının önünde bir kamera ve mikrofon bulundurma düşüncesi, ihtiyatlı bir ebeveynin de bunu yapmasını engellemelidir.
  • Sevmek
Tepkiler: ShagnWagn
L

Lew Zelanda

TS Guru
Bu yüklenicilerden herhangi biri ABD'de bulunuyorsa, bu karmaşa sadece ABD ekonomisine daha fazla işe mal oluyor. Teknoloji şirketleri istihdamı artırmaya çalışıyor, birkaç paranoyak bu konuda tümüyle üzülüyor ve bir sonraki bilirsiniz, durgunluk. / sn
N

noel24

TS Evangelist
"Siri, cesedi nereye saklamalı?"
tepelerinin

tepelerinin

TS Evangelist
Evet, benim Xbox One'ım seçeneklerde kapattıktan sonra o kamera sensörü şeyi her zaman geri çevirirdi. Yıllar önce fişini çekmiştim. Burnumu kaşırdım ve Netflix'i kapatırdı ....
hahahanoobs

hahahanoobs

TS Evangelist
"Eski bir müteahhit, zaman geçtikçe ve özellik geliştikçe, daha az tesadüf eseri aldıklarını söyledi."

Mükemmel.
hahahanoobs

hahahanoobs

TS Evangelist
QuantumFhysics şunları söyledi:
Çocuğunuzun yatağının önünde bir kamera ve mikrofon bulundurma düşüncesi, ihtiyatlı bir ebeveynin de bunu yapmasını engellemelidir.
Bu beni lol yaptı.
Bence bebek monitörleri bunu zaten kapsıyor.
ckm88

ckm88

TS Manyak
Biraz şaşırmadım. Devam et, Canavarımı dinle ve Doritos yakıtlı öfke trollerimi.
  • Sevmek
Tepkiler: amstech
JaredTheDragon

JaredTheDragon

TS Guru
Demek istediğim, Cortana dinleme personelinin aslında yapacak bir şeyi yoktu.

Son Gönderiler

• exooo
    Windows 10 kısıtlama ethernet hızı
  • matts
    Kablolama sorguları
  • CharmsD
    AMD, 2020'de TSMC'nin en büyük 7nm müşterisi olacak
  • I
    Sony, PlayStation 5'in logosunu açıkladı ve internet onunla dalga geçti
  • B
    Tansiyon okuma kulaklıkları 2020'de gerçek olabilir
  • B
    Bluetooth sesin yeni ve geliştirilmiş bir sürümü geliyor
  • netman
    Samsung 980 Pro PCIe 4.0 SSD, CES'te görüntülendi
  • OptimumSlinky
    ABD'li düzenleyiciler ISP'lerin haksız yönlendirici kiralama ücretlerini ödemelerini engelleyecek