• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Apple Mac ve iOS
  • Bugünün Mesajları

Mac OS X Lion Yükleme Başarısız

• Konuyu Başlatan Papalotl
  • Başlangıç ​​tarihi
Papalotl

Papalotl

Normalde, Mac'lerle bile uğraşmıyorum çünkü BT varlığımın sıkıntısı, ama sadece bilgisayarına geri ihtiyacı olan sadık bir müşterim var.

Her neyse, Lion'u her yüklemeye çalıştığımda neden bu hatayı almaya devam ediyorum "Mac OS X'i yüklemek için gereken ek bileşenleri indiremiyorum"
Ayrıca, birileri bana Disk İzlencesi'ne her girmeye çalıştığımda 10 dakikalık İnternet Kurtarma ekranını nasıl atlayacağımı söyleyebilirse yardımcı olacaktır.
  • Sevmek
Tepkiler: CharmsD
CharmsD

CharmsD

Apple işletim sistemini zaman aşımına uğramış gibi görünüyor. Yükleyici süresi dolmuş bir sertifika, geçici bir çözüm görür buraya gönderildi tarihi geri ayarladığını söyler ve yüklenir. Kablosuz bağlantıyı da kapatmanız gerekebilir.

Disk hataları veya bozuk dosyalar varsa Mac'ler otomatik olarak internet kurtarma işlemine giriyor, yeniden yüklemek için bir resim indirmeye çalışıyor.
  • Sevmek
Tepkiler: jobeard
Papalotl

Papalotl

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
CharmsD dedi:
Apple işletim sistemini zaman aşımına uğramış gibi görünüyor. Yükleyici süresi dolmuş bir sertifika, geçici bir çözüm görür buraya gönderildi tarihi geri ayarladığını söyler ve yüklenir. Kablosuz bağlantıyı da kapatmanız gerekebilir.

Disk hataları veya bozuk dosyalar varsa Mac'ler otomatik olarak internet kurtarma işlemine giriyor, yeniden yüklemek için bir resim indirmeye çalışıyor.
Bunu bir yerde okudum, ancak Tarih ve Saat'e nasıl gireceğimi bilmiyorum (Hayal ettiğim Disk İzlencesi içinden?)

Ayrıca, İnternet Kurtarma'yı geçemiyorum çünkü beni Wifi'ye bağlanmaya zorluyor

Son Gönderiler

• M
    Xfinity Mobile, 5G'ye hazır yeni veri planları sunuyor
  • ducbao113
    Grafik sürücüsünü PC'nin çalışan Windows 8.1 sürümüne yükleyemiyorum veya güncelleyemiyorum
  • G
    Doom Eternal, çekirdek modu hile önleme güncellemesinin ardından inceleme bombalanıyor
  • Axiarus
    FedEx ve Microsoft, paket teslimatını iyileştirmek için ortaklığı duyurdu
  • G
    Google'ın Pixel 5'teki Motion Sense özelliğini baltaladığı söyleniyor
  • Karlos95
    Akıllı telefonla çalışan sensör, üzerine nefes alarak Covid-19'u algılayabilir
  • G
    Teksas mahkemesi ilk sanal jüri duruşmasını yaptı
  • G
    Bu Samsung spin-off yapay güneş ışığı oluşturan sahte pencereler yapar