• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • Akıllı telefonlar
  • Bugünün Mesajları

Konum izleme

• Konuyu Başlatan learninmypc
  • Başlangıç ​​tarihi
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
Ben bir iphone mümkün olduğunu düşünüyorum, ama bu iphone hiçbir telefon numarası olduğunda ?? 2. bir ipad izlenebilir?
Sikloid Torus

Sikloid Torus

Taş Devri Hesaplama - Aşağıdaki kayaya tıklayın ..
Bu yanlış olabilir, ancak izleme veya coğrafi konum sunan herhangi bir şeyin izlenebileceğini düşünüyorum.
  • Sevmek
Tepkiler: MaikuTech
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
Tamam, sadece merak ediyorum :)
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
IMO, izleme bağlantıya bağlıdır.

Çevir sesi olan bir cep telefonunun kuleye ve servis sağlayıcıya bağlantısı vardır, bu nedenle bu durumda YES. SIM kapalı veya SIM yok, HAYIR

iPad'lerin iki çeşidi vardır; Hücre ile ve olmadan. Her ikisi de WiFi erişimi ve çevrimiçi olduğunda, oh evet.
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
Tamam, benim iphone hiçbir numarası (evden sonra hiçbir wifi) var ama google haritalar için konum var. Ipad konumu açık ama bir mağaza / iş ücretsiz wifi olmadığı sürece evden ayrılırken wifi yok, teşekkür ederim :)
Sikloid Torus

Sikloid Torus

Taş Devri Hesaplama - Aşağıdaki kayaya tıklayın ..
Seni bulmak için kullanılabileceğinden oldukça eminiz.
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
:) Saklanmıyorum :)
MaikuTech

MaikuTech

TS Evangelist
Cycloid Torus şunları söyledi:
Bu yanlış olabilir, ancak izleme veya coğrafi konum sunan herhangi bir şeyin izlenebileceğini düşünüyorum.
Hizmetlerin bulunduğunuz yeri bulmasına izin verirseniz, çoğu mobil cihaz bunu yapar.
Bu sabah bir doktor ofisi aramak için koşuyordum, yeni telefonum tam olarak nerede olduğumu bildiğinde İsa'yı korkuttu.
Sahip olduğum resimleri tarayacak ve veritabanında bulunan herhangi bir yere eşleştirecek, gerçekten sevmediğim bir kısım ama sam amca için iyi.
Hangi uygulamaların veya hizmetlerin bunu yapacağına dikkat ederim, Windows telefonumda ms ve lg android'imde google beni takip ettim.
Gidilen yerlere gidip gelirken ya da insanları bulurken kaybolan mavi anlardan bazılarını izlemem gerekiyorsa.
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
Konum İzleme yapılandırılabilir (iPhone'larda). Sadece GPS eşleme gibi gerekli gördükleriniz hariç her uygulamada devre dışı bırakın. Yakınımdaki XYZ Google sorgusunu kullanırsanız, tarayıcının da etkinleştirilmiş olması gerekir.
  • Sevmek
Tepkiler: learninmypc
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
BTW: Herhangi bir hücre hizmetiniz varsa, cep telefonları için normal işlemin, cep kulelerinden üçgenleme ile konum izlemeye izin verdiği açık olmalıdır - kullanıcı tarafından erişilebilir veya kontrol edilemez. Aslında, bu PITA ve sadece kolluk kuvvetleri ve / veya mahkeme kararları ile gerçekleştirilir.
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
Tamam, her iki iPhone'umda da telefon numarası ve hücre kapalı değil.

Son Gönderiler

• Cal Jeffrey
    Facebook, kendi işletim sistemini geliştirerek Android'e olan bağımlılığını ortadan kaldırmak istiyor
  • Q
    Puma, üç 'mod' ile gelen 105 $ oyun çoraplarını piyasaya sürdü
  • Humza
    OnePlus, 7.000 dolara kadar ödülle bir hata ödül programı başlattı
  • Azshadi
    En İyi Ekran Kartları: Bütçeniz için En İyi GPU Nedir?
  • L
    Seagate gelecek yıl 18 TB ve 20 TB HDD'ler sunacak
  • Dimitrios
    Epic'in Tatil İndirimi 'sonsuz' 10 $ kupon, 12 günlük ücretsiz oyun ve dik indirimler sunuyor ...
  • Julio Franco
    En İyi 10 MMO
  • C
    Windows 10 çalıştıran Mac Mini'de OS X nasıl yeniden yüklenir