• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Uygulamalar ve Yazılımlar
  • Bugünün Mesajları

Limewire bağlantı sorunu

• Konuyu Başlatan 1981camman
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
1

1981camman

Kireç telini her başlattığımda, koneksiyon için sadece 1 bar alıyorum ve bu jack yapmıyor, disconecting ve sonra reconecting denedim ve işe yaramaz, bilgisayarımda en son norton anti virüs sistemini çalıştırıyorum ve bütününe gittim yangın duvar thingy ve izin verilen kireç teli ve hala bok olsun, bunu nasıl düzeltebilirim ???
Bobbye

Bobbye

Güvenlik duvarınızdan Limewire'a izin vererek bilgisayarınızı riske atmış olursunuz. Virüs bulaşmış olan dosya ne olursa olsun, artık güvenlik duvarınızın direnci olmadan sisteminize girebilir. Hiç akıllı değil.
1

1981camman

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tamam yangın duvarını tekrar özel olarak değiştirdim ve virüs bulaşmış dosyaları hev olduğundan emin olmak için tam bir sistem taraması yaptım, ama şimdi geri başladığım yerde im ........
Bobbye

Bobbye

"Bir bar" ın ne için olduğunu bilmiyorum. Bu, daha çok kablosuz bir bağlantı için görüntülenene benziyor. Ne demek istiyorsun?

Limewire bağlantısının kendisi yavaşsa, o zaman olabilir, sunucular çok meşgul ve yavaş olacaktır.
1

10010100

Bu sorunu yaşayan bir sürü insan var ve teknik desteğin sunduğu çözümler bunu düzeltmiyor. Güvenlik duvarını kaldırın, ... bu işe yaramaz. Bilgisayarınızın Virüs koruyucusunda limewire'a izin verin, bu da çalışmaz. İlk başta bunun limewire'ın insanları limewire pro'yu indirmeye zorlama girişimi olduğunu düşündüm ... ama sahip olan insanlar bunun bir şeyi iyileştirmediğini söylüyor. Tahmin edeyim, bağlanmaya çalışıyorsunuz, çubuklar hareket etmiyor. Teknik desteğin söylediği her şeyi yapsanız bile çubuklar hareket etmiyor. Zamanını boşa harcama.
Medya indirmenin yasal ancak tartışmalı bir yolu olduğundan, R.I.A.A. ile aynı hoşnutsuzluğu yaratır. ve yasal olarak yasal kabul edilmiş olsa bile, limewire'ı durdurma araçlarına sahip olduklarını hatırlamanız gerekir. Morpheus, KaZaA ve WinMX'i düşünün ... her biri tam olarak limewire gibi başlamıştı ve bir süre sonra işlevleri buggy davranmaya başladı.
Limewire'ın şimdi olduğu gibi davranmaya başlaması tesadüf değil ve korkarım ki sadece BİR çözüm var ....

Bir sonrakinin gelmesini bekleyin ve geri kalanının yaptığı gibi limewire kaybolsun.
İyi çalışan bir torrent indirme sitesi var, ancak bundan bahsetmekten çekinmeyin, çünkü buggy hareket etmeye başlamadan önce en az birkaç ay daha istiyorum ...
K

kimsland

Teşekkürler 10010100
Oh o 2007 iş parçacığı tekrarlanan (kelime için kelime) sonrası cevap kaldırıldı (biri herkes için yeterli ;) )
Bu arada, Limewire (veya bilinen herhangi bir Torrent programı) yüklenirken kişisel olarak kötü amaçlı yazılım bulaşmasına neden olan kimseye yardım etmiyorum.
Bu programın net olarak birçok Malwares dağıtımının nedeni olduğundan eminim
Bobbye

Bobbye

Güvenlik duvarını kapatmayı ve / veya antivirüs programını devre dışı bırakmayı bile belirttiğiniz için endişe verici. hiç dosya paylaşım sitesi! Bunu yapan insanlar sunduğumuz Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizliğine ihtiyaç duyacaklardır, çünkü ARE anlayacaksın!
1

10010100

Dedi Bobbye:
Güvenlik duvarını kapatmayı ve / veya antivirüs programını devre dışı bırakmayı bile belirttiğiniz için endişe verici. hiç dosya paylaşım sitesi! Bunu yapan insanlar sunduğumuz Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizliğine ihtiyaç duyacaklardır, çünkü ARE anlayacaksın!
Asla önermedim. Diğerleri de var. (bu yüzden "işe yaramaz" bölümünü ekledim)
Limewire.com'daki teknik destek, bu aptalca fikir önerir.

Ayrıca yüklemeyi kaldırmayı ve sonra tekrar yüklemeyi deneyin. Bunun bir süredir işe yaradığını duydum.

Kimsland dedi:
Teşekkürler 10010100
Oh o 2007 iş parçacığı tekrarlanan (kelime için kelime) sonrası cevap kaldırıldı (biri herkes için yeterli ;) )
Bu arada, Limewire (veya bilinen herhangi bir Torrent programı) yüklenirken kişisel olarak kötü amaçlı yazılım bulaşmasına neden olan kimseye yardım etmiyorum.
Senden hiç yardım istemedim. Asla istemezdim.

Kimsland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler 10010100
Oh o 2007 iş parçacığına tekrarlanan (kelime için) yazı cevabınızı kaldırdım (biri herkes için yeterlidir)

Not; "Sizi nasıl etkiler?" İfadesini ekledikten sonra yanıtı sildiniz ... haha ​​.... word kelimesi ha? Seni biraz rahatsız ettiğini görüyorum.
K

kimsland

10010100:
...
Senden hiç yardım istemedim. Asla istemezdim.
...
Not; "Sizi nasıl etkiler?" İfadesini ekledikten sonra yanıtı sildiniz ... haha ​​.... word kelimesi ha? Seni biraz rahatsız ettiğini görüyorum.
Bu arada, gelecekte kendinize yardım etmek isteyebilirsiniz ve arka arkaya 3 cevap göndermeyin; tırnak işaretleriyle yanıtlamak yerine bir iletiyi birden fazla alıntı yapabilirsiniz, ancak bence bu konuda yardıma ihtiyacınız yok ;) garip sadece bunu yapmadın: suspiciou

İşte sonuncun eksik 2007 başlığına verilen yanıtın bir kısmı
10010100:
...
Ve ona suç diyenlere, ... nasıl ..... yapar ..... etkiler ... etkiler ................ ...sen?
Şarkılarınızı indiren bir sanatçı veya bir programcı değilseniz
indirilen programlar, bize bir iyilik yapın ve haçlılar gibi davranmayı bırakın.
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• pencea
    Gabe Newell: Xbox X Serisi PS5'i geçiyor
  • Kızgın
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar
  • Humza
    Alman elektrik şirketi, eBussy adında son derece modüler bir EV konseptini sergiliyor
  • gamerk2
    Amazon, Apple, Facebook ve Google CEO'ları savunmalarını önemli antitröstte hazırlıyorlar ...
  • AnirudhSingh
    Bilgisayarınızı Bir Programda Otomatik Olarak Açma
  • Kızgın
    Rite Aid, yüzlerce mağazasında yüz tanıma teknolojisini kullanıyor
  • BECKER
    S8 + ağ kilidi açma