• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • PC oluşturun
  • Bugünün Mesajları

Klavye fare Logitech kablosuz fareye sol tıklanması çalışmayı durdurdu (Çözüldü)

• Konuyu Başlatan LookinAround
  • Başlangıç ​​tarihi
LookinAround

LookinAround

Ex Tech Gözcü
Ben bu sorunu sadece fyi bu sorunu başka kimseye yardımcı olmalıyım oluşturuyorum. İşte ne denedim ve en azından benim durumumda, bir "fare sol tıklama çalışmıyor" sorunu nasıl çözdüm

Logitech kablosuz lazer farem var ve şarj edilebilir AA piller kullanıyorum. Geçen sabah bilgisayarımda her zamanki gibi çalıştım ve Logitech kablosuz faremi kullanmayı denedim ama ayrıldı tıklama işe yaramadı (rt tıklama ve fare hareketi iyi çalışmaya devam etmesine rağmen)

İlk denediğim şeyler yardımcı olmadı:
> Logitech Setpoint ve fare sürücülerini yeniden kurma
> Logitech USB alıcı-verici ürün yazılımını yeniden yükleme
> Alıcı-vericiyi kablosuz fareye yeniden bağlamak için USB alıcı-vericideki "yeniden bağlan" düğmesine basma
> Fare pillerini birkaç kez değiştirdi ve son zamanlarda şarj edilmiş pilleri de denedi

Sonra bir önsezi vardı (iyi, gerçekten son bir hendek umutlu tahmin oldu - ama işe yaramış gibi görünüyor!)
Pilleri çıkardım ve fareyi bir gece bekletin pilsiz içinde. Ben ertesi sabah pilleri geri koymak zaman, fare o zamandan beri tekrar iyi çalışıyor. Git şekil: stickout:
Route44

Route44

TECH HABERLER Büyükelçi
Orada iyi şeyler J. Kablosuz fareler hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama "kendini" sıfırlama merak ediyorum. Sadece bir düşünce ve küçük bir düşünce. :)
LookinAround

LookinAround

Ex Tech Gözcü
Merhaba Route44: dalga:

Ben de bilmiyorum: stickout: ama meydana geldi, tüm güç tükendiğinde bir tür sıfırlamaya zorlayabilir (pilleri uzaktan kumandadan çok uzun süre çıkarmaya benzer)

Ama daha da ilginç, sanırım .... Fare problemim ve çözümüm bana birkaç yıl önce bir zaman hatırlattı. Bir arkadaşımın bilgisayarında hiçbir bilgisayarın USB bağlantı noktasından hiçbir USB aygıtının tanınmayacağı bir sorunu çözdüm.
> Bilgisayarlarını fişten çekip bir gece bekletene kadar. USB bağlantı noktaları sabah tekrar çalıştı!

/* Düzenle */
Ve vay canına, merak ettim, googledim ve bu gönderiye baktım burada buldum. Görünüşe göre, tüm bağlantı noktalarında tanınan USB aygıtı çözümü de bu özel sorun için çok nadir bir durum değildi!

Son Gönderiler

• trgz
    EA, Criterion Games'e Need For Speed ​​serisini iade etti
  • scavengerspc
  • H3llion
    Nvidia Activision Blizzard oyunlarını GeForce'den kaldırmaya zorlandı
  • H3llion
    Galaxy S20'de 8K video kaydetmek için dakikada 600 MB kullanılır
  • Evernessince
    Essential, Andy Rubin'in akıllı telefon başlangıcı şimdi öldü
  • systemBuilder
    Intel Xe Graphics Preview v2.0: Intel'in yaklaşan GPU'su hakkında bildiklerimiz
  • H
    Araştırmacı, HiSilicon çipleri kullanan milyonlarca IoT ve gözetim cihazının ...
  • T
    ABD, Huawei'nin mobil ağlarda casusluk yapabileceğine dair kanıt bulunduğunu söyledi