• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme
  • Bugünün Mesajları

JS / downloader.agent

• Konuyu Başlatan abbiet12
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
A

abbiet12

Selam,
Bu benim ilk yazım ve daha önce topladığım tüm imformasyon için teşekkür ederim. Babam sadece gümüş sörfçü oldu ve şans JS / Downloader.agent bulaşmış gibi olurdu. Görünen kasada bile tamir edemeyen ve hatta yerleştiremeyen ücretsiz AVG sürümüne sahiptir. Bilgisayarı denemek ve atmak için 16 veya daha fazla adımdan geçmemi tavsiye edeceğinizi zaten okudum. Sanırım çoğunu anlıyorum ama ihtiyacınız olan raporları yükleme konusunda biraz kafam karıştı. Tavsiye ettiğin bu mu
teşekkür ederim
D

Dave Skater

Merhaba abbiet12 ve TECH HABERLER'e hoş geldiniz :dalga:

Deneyiminizi olabildiğince eğlenceli hale getirmek için lütfen aşağıdaki konuları okuyun. :)

Tüm yeni gelenler için mesaj

SNGX1275'in iyi bir gönderi / iplik yapma kılavuzu

TECH HABER SSS

Bir kısmını doldurmak için bir dakikanızı ayırabilirseniz profil bilgileriniz forumun tüm üyeleri için yararlı olacaktır :)
Bir ülkeyi yerleştirmiş olsanız bile, birisinin dünyadaki yerini bilmek son derece yararlı olabilir.

Ayrıca, herhangi bir sorun veya soruyu uygun şekilde göndermeyi unutmayın. forumlar

Sorununuzla ilgili olarak, bunu okuyun ve her seferinde bir adım adım talimatları uygulayın ve iyi olmalısınız :) Kayıtlarınıza günlüklerin nasıl ekleneceğini anlatan bir bağlantı var.

Lütfen bu konuyu okuyun Sisteminize virüs bulaşmışsa, Temizlemeye veya Biçimlendirmeye karar vermeden önce bunu okuyun.

Sisteminizi temizlemeye karar verirseniz, bu talimatları izleyin Virüs / Casus Yazılım / Kötü Amaçlı Yazılım, ön kaldırma talimatları ve taze sonrası HJT, Combofix ve AVG Casus Yazılım Önleme günlükleri ek olarak bu konuya ve sonucuna Panda Antirootkit taraması.

Bu iplik kullanımı içindir abbiet12 sadece. Lütfen bu konuya kendi virüs / casus yazılım sorunlarınızı göndermeyin. Bunun yerine, güvenlik ve web forumu.
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• M
    İşletim sistemimi yedekleme
  • Shawn Knight
    Uzay Kampı salgından kurtulmak için 1,5 milyon dolar toplamalı
  • Eric Mozzone
    Konami oyun bilgisayarları artık ön siparişe açık
  • A
    Square Enix sabırlı olun diyor, Final Fantasy VII part 2'yi ASAP'tan alacak
  • N
    Bill Gates, Elon Musk'un Coronavirus yorumlarını kendisine saklaması gerektiğini düşünüyor
  • krizby
    Masaüstü GeForce ve Dizüstü Bilgisayar GeForce: Oyun Performansı Karşılaştırıldı
  • Eric Mozzone
    Gabe Newell: Xbox X Serisi PS5'i geçiyor
  • B
    PSA: Disk çürümesine neden olmadan eski yedekleri kurtar