• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Uygulamalar ve Yazılımlar
  • Bugünün Mesajları

Internet Explorer yüklenmiyor

• Konuyu Başlatan thatredbullguy
  • Başlangıç ​​tarihi
T

thatredbullguy

TS Çaylak
Geçenlerde bu gece bu problemle karşılaştım ... endişelenmeyin, bunun için kolay bir düzeltme buldum. "Başlat Menüsü" ne gidin ve "Denetim Masası" nı tıklayın. "Ara" kutusunun sağ üst köşesine internet explorer yazın. Seçmeniz için çeşitli seçenekler sunan bir liste görünecektir. "Internet Seçenekleri" başlığı altında, "Internet Explorer'da arama sağlayıcısını değiştir" başlıklı ilk bağlantıyı tıklayın. "İnternet Özellikleri" adlı başka bir kutu açılmalıdır. Buraya geldiğinizde, "Gelişmiş sekmesini" tıklayın.
Ardından, "Gelişmiş ayarları geri yükle" etiketli sekmenin altındaki alttaki "Sıfırla" sekmesini tıklamanız yeterlidir. Ardından, IE ayarlarını sıfırlamak istediğinizi doğrulamanızı isteyen başka bir kutu açılacaktır. "Sıfırla" yı tıklayın. Presto! Her şey bitti ... İyi şanslar ... bu sorununuzu çözmeli ....
  • Sevmek
Tepkiler: Theresa Fitz
C

CassandraIETeam

TS Çaylak
Denenecek diğer şeyler ...

Merhaba thatredbullguy,

Bu ipucunu paylaştığınız için teşekkürler! Internet Explorer'ın sıfırlanması, insanların Internet Explorer'da yaşadığı çoğu sorunu çözebilir. IE ayarlarını sıfırlamadan önce başka bir web sayfası görüp göremediğinizi kontrol etmelisiniz. Bazen bu mesaj, belirli bir siteyle ilgili bir sorun olduğundan ve sadece zaman vermek sorunu çözeceği için oluşur. Ayrıca modeminizi veya yönlendiricinizi sıfırlamanızı ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmenizi öneririm. Bu adımlardan hiçbiri işe yaramazsa, IE ayarlarını sıfırlayın (ancak eklentileri de yeniden yüklemeniz gerektiğini unutmayın).

Bu yardımcı olur umarım

Alkış,
kötü olayları önceden haber veren kimse
IE Destek Ekibi
Theresa Fitz

Theresa Fitz

TS Çaylak
thatredbullguy dedi:
Geçenlerde bu gece bu problemle karşılaştım ... endişelenmeyin, bunun için kolay bir düzeltme buldum. "Başlat Menüsü" ne gidin ve "Denetim Masası" nı tıklayın. "Ara" kutusunun sağ üst köşesine internet explorer yazın. Seçmeniz için çeşitli seçenekler sunan bir liste görünecektir. "Internet Seçenekleri" başlığı altında, "Internet Explorer'da arama sağlayıcısını değiştir" başlıklı ilk bağlantıyı tıklayın. "İnternet Özellikleri" adlı başka bir kutu açılmalıdır. Buraya geldiğinizde, "Gelişmiş sekmesini" tıklayın.
Ardından, "Gelişmiş ayarları geri yükle" etiketli sekmenin altındaki alttaki "Sıfırla" sekmesini tıklamanız yeterlidir. Ardından, IE ayarlarını sıfırlamak istediğinizi doğrulamanızı isteyen başka bir kutu açılacaktır. "Sıfırla" yı tıklayın. Presto! Her şey bitti ... İyi şanslar ... bu sorununuzu çözmeli ....
Çok teşekkür ederim. İnternet gezgini silmek ve yeniden başlamak zorunda kalacağımı düşündüm. Senin yüzünden hala tüm favorilerim kaydedildi, bu da benim işimdeki kişiler için araştırmayı kullandığım için benim için önemli.
Teşekkür ederim,
orada bir
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
Araştırmayı iş bağlantılarım için kullanıyorum
bunları hemen İHRACAT ve ikincil bir ortama kopyalamak akıllıca olacaktır:
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
thatredbullguy dedi:
2 yaşında bir iş parçacığı olmak dışında, OS ve IE sürümünden söz edemedi.
ev860

ev860

TS Çaylak
Teşekkürler sorunumu düzeltti.
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
ev860 dedi ki:
Teşekkürler sorunumu düzeltti.
Nasıl düzelttiğinizi veya düzeltmek için neler yaptığınızı lütfen başkalarına yardımcı olabilecek şekilde gönderir misiniz? :)
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
Kesinlikle IE hayranı olmasam da, herkes THEIR seçiminin tarayıcısını kullanabilmelidir - - "Roma'da Romalılar gibi yapın" :)
  • Sevmek
Tepkiler: learninmypc

Son Gönderiler

• Route44
    Olması gereken en iyi PC oyunlarınız nelerdir?
  • Route44
    Yeni Bir Bilgisayar Oluşturma Bilgi Alma
  • voloree
    GeForce RTX 2070 Super ve Radeon RX 5700 XT: 37 Oyun Karşılaştırma
  • T
    F9, Red's Hydrogen One'ın iyi bir telefon olduğu paralel bir evrende var
  • A
    Bilgisayarıma virüs bulaştığında yardım et
  • Z
    Nintendo, bu yıl yeni Switch modellerinin olmayacağını doğruladı
  • captaincranky
    Microsoft, Windows 10'u son zamanlarda geliştirdiklerini bilmenizi istiyor
  • R
    Intel Core i9-10900K, 3DMark veritabanında 5.1GHz güçlendirme saati ile görüntülendi