• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • Bugünün Mesajları

Westell Versalink 327W kablosuz yönlendirici olarak nasıl kullanılır?

• Konuyu Başlatan jgastler
  • Başlangıç ​​tarihi
J

jgastler

TS Çaylak
Selam,
İnternet sağlayıcım olarak centurylink ile hizmetimi iptal ettim. Kablosuz dsl modemi geri istemiyorlardı. Yeni servis sağlayıcım bana kablosuz bir yönlendirici sağlamadı, sadece çizgili bir modem sağladı. Versalink 327W'yi sadece kablosuz bir yönlendirici olarak kullanmak için ayarlayabileceğim bir yol var mı? Benim eski internet dsl oldu. Şimdi kablom var, bu yüzden yeni servisimi versalink'e takamıyorum, ancak oynamak için çok sayıda ethernet kablosu var. Bana bu bilgiyi anlatacak herhangi bir manuel gibi görünmüyor ve tam anlamıyla sadece bir yönlendirici olacak şekilde hangi ayarların değiştirileceğini bilmiyorum.
Teşekkürler
jobeard

jobeard

TS Büyükelçisi
bunun mümkün olduğunu düşünmeyin.

Hem Kablo hem de DSL modemlerin ISS'den bir birincil girişi ve bir Ethernet bağlantısı vardır
PC veya yönlendirici bağlantısı için. Daha önce bir yönlendirici gördüyseniz, TÜM bağlantılar Ethernet'tir,
modeme bağlanan birincil veya WAN tarafı bile. DSL modeminiz sadece
doğru bağlantıya sahip, ancak DSL yuvasının arkasındaki devre yanlış

Son Gönderiler

• N
    Intel Xe Graphics Preview v2.0: Intel'in yaklaşan GPU'su hakkında bildiklerimiz
  • P
    Yüksek çözünürlüklü güneş teleskopu Güneş'in ilk çarpıcı görüntülerini üretiyor
  • Kalamar Sürprizi
    Apple, güçlü iPhone 11 satışlarının desteklediği üç aylık rekor rekor kırdı
  • fktech
    Amazon mühendisi Ring'in kalıcı olarak kapatılmasını istiyor
  • Kalamar Sürprizi
    Çin Başkanı Xi Jinping alay tweets üzerine Minnesota Üniversitesi öğrencisi hapis
  • fktech
    Depolama Performansı Toplaması: PCIe 4.0 SSD'lere ve Her Şeye Mekanik Disk Sürücüleri ...
  • M
    Bulut Tabanlı Akıllı Arama Gelen / Giden
  • Gabriel Pike
    Eski sunucuyu test sunucusu olarak kullanma