• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

Android sürümü nasıl güncellenir?

Jim Farrell

TS Çaylak
Android v5 ile warrenty Samsung Galaxy Prime var. O zamandan beri Android v6 veya daha üstünün ihtiyacım olan sürüm olduğunu öğrendim. 32 MB SD kart taktım; ancak telefon dahili bellek olarak tanımıyor. Ayarlar'a baktığımda hiçbir güncelleme mevcut değil. Servis sağlayıcım tarafından kilitliyken veya kilidi açıkken Android sürümünü nasıl güncelleyeceğimi nereden öğrenebilirim.

matts

TS Evangelist
İstediğiniz şey, yüklemek istediğiniz android sürümü ile cep telefonunuza özel bir ROM yüklemektir, sabit bir ROM veya belirli bir ROM olmayan bir ROM kurarken cep telefonunuza özgü ROM'u bulmanız gerekir. cihazınız mobil cihazınızın düzgün çalışmamasına neden olabilir.

Netfox

TS Meraklısı
Telefonunuzu kırabileceğiniz için kendi başınıza yapmasanız iyi olur. Telefon ayarlarınızda güncelleme bulamazsanız, işletim sisteminizin sürümü için bunlardan hiçbiri yoktur.

matts

TS Evangelist
Telefonunuzu kırabileceğiniz için kendi başınıza yapmasanız iyi olur. Telefon ayarlarınızda güncelleme bulamazsanız, işletim sisteminizin sürümü için bunlardan hiçbiri yoktur.
İkincisi, bariz dezavantajları ve eksileri işaret etmeden sadece fikri yaymak için benim hatam.Uyumsuz bir ROM ya cep telefonunuzda arızalanan özelliklere yol açacaktır ya da bu işlem yanlış yapılırsa kırık bir telefonla sonuçlanabilir. İdeal olarak, satıcı tarafından size sağlanan Resmi sürüm güncellemelerine uymanız gerekir. Eğer bahsettiğim yöntemi yapmak istersen sonuçlarının farkında olmak, cep garanti altında ise geçersiz olacaktır.

Netfox

TS Meraklısı
İkincisi, bariz dezavantajları ve eksileri işaret etmeden sadece fikri yaymak için benim hatam.Uyumsuz bir ROM ya cep telefonunuzda arızalanan özelliklere yol açacaktır ya da bu işlem yanlış yapılırsa kırık bir telefonla sonuçlanabilir. İdeal olarak, satıcı tarafından size sağlanan Resmi sürüm güncellemelerine uymanız gerekir. Eğer bahsettiğim yöntemi yapmak istersen sonuçlarının farkında olmak, cep garanti altında ise geçersiz olacaktır.
Android versiyonumu kendim yenilemeye çalıştığımda ve telefonumu sonsuza kadar kaybettim :) Bir tuğlaya döndü. O zamandan beri kurulu sistemden memnunum ve resmi bir sürüm yoksa, risk almamanız daha iyi olur. Yeni bir telefon satın almak daha kolay. Şimdi çok uygun bir fiyata iyi bir tane bulmak kolaydır.
  • Sevmek
Tepkiler: matts

GaryMove

TS Meraklısı
Muhtemelen tüm verileri kaybedebileceğiniz için en son sürüme güncelleme yapmak zorunda değilsiniz.

Afflospark

TS Çaylak
Merhaba,
Telefonunuzu güncellemek için iki işlem vardır
1. ne zaman telefon üreticisi şirket bir güncelleme sunmak.
sonra oldukça basit sadece ayarları tıklayın ve sonra hakkında denilen bir seçenek bulmak zorunda ve orada yazılım güncelleme adlı bir seçenek bulabilirsiniz.
2. Telefonunuzla uyumlu özel bir Rom'a ihtiyacınız var Sonra telefonunuzu bu özel ROM ile flaş etmeniz gerekiyor, ardından yükseltilmiş sürümünüz var.
Umarım bu size yardımcı olacaktır.
Teşekkürler

Stephen Robert

TS Çaylak
Bu çok basit. Pilinizin% 60'tan fazla olduğundan emin olun. Kablosuz ağa bağlanın. ayarları açın ve telefonla ilgili olarak, yeni güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Güncelleme varsa, yükleyebilirsiniz. Ama biraz zaman alıyor

nisahnt

TS Çaylak
Evet, android sürümünü kolayca güncelleyebilirsiniz. pil% 60'tan fazla. sonra wifi'ye bağlanın ve ayarlara gidin. telefon hakkında adresine gidin ve yeni güncellemeyi kontrol edin. yani bu basit bir işlemdir.

nisahnt

TS Çaylak
Bu basit bir işlem ve başka bir şey değil. ve ayar ve Telefon Hakkında bölümüne gidin ve Hava durumunu güncelle seçeneğinin mevcut olup olmadığını kontrol edin. böyle devam eder. ve telefonunu yeniden başlat

pazar durak

TS Meraklısı
Kökleyin. Yüklü android sürümü için kodu arayın ve değiştirin. Tüm bu Android - Google'ın kilitlediği bir Linux ürünüdür. İşte Linux Çekirdek sürümünü bulmak için kodlama.

Rishabh Bansal

TS Çaylak
Hey,

Telefon ayarlarınızı kontrol etmeniz yeterlidir. 'Sistem Güncelleme' seçeneğini inceleyin

Cihazınız için yeni bir sürüm varsa doğrudan güncelleyebilirsiniz.