• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • pencereler
  • Bugünün Mesajları

Çalışan bir program nasıl durdurulur

• Konuyu Başlatan Lindy
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
L

Lindy

TS Çaylak
benim windows xp bir kazaa programı silmek için çalışıyorum ama yapamam
çünkü o programın çalıştığını söylüyor ve ne yapacağımı bilmiyorum.
Bilgisayar oyununda çok yeniyim.
Mictlantecuhtli

Mictlantecuhtli

TS Evangelist
TECH HABERLER Forumuna Hoşgeldiniz

Görev Yöneticisi'ni aşağıdakilerden biri ile başlatın:
- Control + Shift + Esc tuşlarına basın
- Görev çubuğuna sağ tıklayın ve açılır menüden Görev Yöneticisi'ni seçin
- Başlat'ı tıklayın, Çalıştır ... 'ı seçin, taskmgr yazın
- Control + Alt + Del tuşlarına basın, Görev Yöneticisi'ni seçin

Görev Yöneticisi'nin "İşlemler" listesinde Kazaa'yı bulun, seçin ve sağ alt köşedeki "İşlemi Sonlandır" ı tıklayın.
R

Raesan

TS Çaylak
Bir programın çalışmasını durdurma

Ben bir program windows xp silmek için çalışıyorum ama yapamam çünkü program hala çalışıyor ve ne yapacağımı bilmiyorum diyor. Bilgisayarım çok yavaş çalışıyor. Bilgisayarımda çok yeniyim.
Teşekkür ederim Evelyn
Mictlantecuhtli

Mictlantecuhtli

TS Evangelist
Bu tür sorunlarla uğraşan birkaç mesaj var, muhtemelen casus yazılımınız veya bunun gibi bir şey var. Üzerindeki "Oku:" konularını kontrol edin Güvenlik ve Web daha fazla bilgi için.

Birçok zararlı uygulama, Görev Yöneticisi'nin belirli adlara sahip uygulamaları sonlandıramamasına bağlıdır.
A

alidabiri

TS Çaylak
bu kodu kopyalayıp not defterine yapıştırın. notepad.exe yazdığı yeri, sonlandırılmasını istediğiniz uygulama adına değiştirin.
bu dosyayı herhangi bir adla kaydedin.vbs ve ardından işlemi sonlandırmak için üzerine çift tıklayın.

strComputer = "."
Set objWMIService = GetObject ("winmgmts:" _
& "{impersonationLevel = kimliğe bürünme}! \" & strComputer & "\ root \ cimv2")

Set colMonitoredProcesses = objWMIService. _
ExecNotificationQuery ("__instancecreationevent'ten * seçin" _
& "TargetInstance'ın 'Win32_Process' olduğu 1 içinde)")
i = 0

I = 0 Yaparken Yap
Set objLatestProcess = colMonitoredProcesses.NextEvent
ObjLatestProcess.TargetInstance.Name = "notepad.exe" ise
objLatestProcess.TargetInstance.Terminate
End If
döngü
R

Raesan

TS Çaylak
Program erişim ve varsayılanlarını ayarlama bileşen ekleme ve kaldırma

Benim set program erişim üzerinde çalışan bir program var ve varsayılanlar ekleme ve kaldırmak için artık windows bileşenleri eklemeye çalıştım, bu yüzden artık çalışmayacaktı ama durmayacak, ben windows bileşenleri eklemek ve kaldırmak söylüyorum bana, başka bir kopya Bu kurulum programı hala çalışıyorsa, lütfen bu programı tekrar çalıştırmayı denemeden önce diğer kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Ama bunu tamamlamayacak bir şey yapamıyorum sanırım her şey bitmeden önce onu kandırmaya çalıştım çünkü benimkini değiştirdim. Lütfen bana yardım edebilir misin? Bilgisayarımda Virüs koruması var pc-cillin Internet Security var. teşekkür ederim
altheman

altheman

TS Çaylak
Güvenli Modda önyüklemeyi denemelisiniz (önyükleme sırasında F8'e basarak) ve oradan kaldırın.
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• Darth Shiv
    AB, belirleyici oylamadan sonra ortak bir ücretlendirme standardı için itici güçle ilerliyor
  • cliffordcooley
    Iowa, adliye sızma testi nedeniyle tutuklanan güvenlik profesyonellerine yönelik suçlamaları düşürdü
  • Danny101
    New California yasası devletin serbest çalışanlarını işten çıkarmakla tehdit ediyor
  • Danny101
    Microsoft, Xbox Live'da güvenlik açıkları bulmak için 20 bin dolara kadar ödül verecek
  • Danny101
    SpaceX uydu tabanlı internet hizmeti 'Starlink' için dördüncü başarılı lansmanını tamamladı
  • E
    Öneri öner - bütçem için hangi parçalar?
  • Evernessince
    Intel Core i9-10900K, 3DMark veritabanında 5.1GHz güçlendirme saati ile görüntülendi
  • R
    ESA araştırmacıları aydan oksijen çıkarabilecek bir bitki inşa ettiler