• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • PC Oyun
  • Bugünün Mesajları

Grand Theft Auto San Andreas Başlamaz

• Konuyu Başlatan PontiacMan
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
P

PontiacMan

TS Çaylak
Grand Theft Auto San Andreas Başlamayacak Lütfen Yardıma İhtiyacınız VarYa, oyun Geforce 4 MX 440 üzerinde çalışıyor gibi diğer video kartımda çalışıyordu. Yani masaüstümdeki GTA SA simgesini çift tıklamayı seviyorum, faremdeki bekleme sembolünden başka bir şey yapmaz 5 saniye gibi gösterecek, sonra kaybolacak ve sadece İşlemler'de görünüp görünmeyeceğini görmek için windows görev yöneticisini yaptım ama göstermedi. Yani Battlefied 2 için mükemmel çalışıyor. Ama bir sebepten dolayı GTA SA değil.

VİDEO KARTI
---------------------------------
- ATI RADEON 9550 256mb
P

PontiacMan

TS Çaylak
Sorun Çözüldü Ez Fix

Ya, sorunumu çözdüm basit bir düzeltme. Rock star oyunlarının son olarak Belgelerim> GTA Kullanıcı Dosyaları'ndaki gta_sa.set dosyasını silmemi söylediğini hatırlıyorum. Bunu yaptım ve simgeyi tıkladım ve iyi çalıştı ve her şey normale döndü. Ya onun lol için dikkat etmeniz gereken bu kolay şeyler.
P

poiyt

TS Çaylak
PontiacMan dedi:
Ya, sorunumu çözdüm basit bir düzeltme. Rock star oyunlarının son olarak Belgelerim> GTA Kullanıcı Dosyaları'ndaki gta_sa.set dosyasını silmemi söylediğini hatırlıyorum. Bunu yaptım ve simgeyi tıkladım ve iyi çalıştı ve her şey normale döndü. Ya onun lol için dikkat etmeniz gereken bu kolay şeyler.

hey pontiacman sen sallan kardeşim!

Birkaç ay boyunca gtasa oynamamıştım, bu arada bu kokuşmuş ati sürücülerini yükselttim ve gtasa oynamaya gittiğimde başlamazdı!?!?

panik zamanı !! Ben tam bir yeniden, vb yaptım ama hiçbir şey! serseri

Neyse ben googled ve yazı gördüm, "gta_sa.set" sildi ve her şey yolunda

bir mil, adamım !!
B

bikercc

TS Çaylak
Hey

i sorunu çözmek, ilk silmek (ya da başka bir yere kaydetmek) belgelerimde büyük hırsızlık otomatik kullanıcı dosyaları, bunu yaptıktan sonra guc için yürütülebilir tıklayın tıklayın VE İŞ OLACAK !!
Rica ederim
P

PontiacMan

TS Çaylak
Hoşgeldin Pio, şimdi benim kol kadar nasıl birkaç sorunları biliyorum nasıl sorunları ve vb .. genellikle bozuk veri dosyaları .. hangi rockstar sitesinden veya w / e yedek alabilirsiniz veya rockstar Müşteri Destek isteyin bir klasör. Genellikle araba modları ile uğraşmak ... ve oyununuz çökerse, sorununuzu düzeltebilecek araçlar veya not defteri ile açtığınız işleme.cfg'de atlanan bir satır silinmeye çalışın.
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• wiyosaya
    Elon Musk ilk EDM şarkısını SoundCloud'a bıraktı
  • ManuelV
    Final Fantasy VII Remake tema şarkı fragman çapraz giyinme Bulut özellikleri
  • Darth Shiv
    AB, belirleyici oylamadan sonra ortak bir ücretlendirme standardı için itici güçle ilerliyor
  • cliffordcooley
    Iowa, adliye sızma testi nedeniyle tutuklanan güvenlik profesyonellerine yönelik suçlamaları düşürdü
  • Danny101
    New California yasası devletin serbest çalışanlarını işten çıkarmakla tehdit ediyor
  • Danny101
    Microsoft, Xbox Live'da güvenlik açıkları bulmak için 20 bin dolara kadar ödül verecek
  • Danny101
    SpaceX uydu tabanlı internet hizmeti 'Starlink' için dördüncü başarılı lansmanını tamamladı
  • E
    Öneri öner - bütçem için hangi parçalar?