• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

Gmail Kapma Davetleri

jakethesnake

TS Çaylak
Merhaba millet. Bir tane isteyen herkes için ÜCRETSİZ Gmail (Google Mail) davetlerim var. Bu iletiye, daveti gönderebileceğim e-posta adresinizi içeren bir yanıt göndermeniz yeterlidir.
ÖNEMLİ
Size Gmail davetini gönderdikten sonra e-posta adresiniz veritabanımdan hemen silineceğinden emin olabilirsiniz.

Şu anda yaklaşık 30 tane var, bu yüzden davet gönderebileceğim e-posta adresinizi yanıtlayın.

En iyi yanı, ücretsiz olmalarıdır! Ebay bir tane satın almayı unut, şimdi ücretsiz alabilirsiniz!

jakethesnake

TS Çaylak
Evet biliyorum .. lol. Gmail davetimi böyle bir siteden aldım .. ama kurtulmak için bir şeyim olduğu için deneyebilirim. Kaybedecek neyim var?

Mikael

TS Çaylak
satrançonly dedi:
oldukça geç ahbap
Yine de teklif ettiği hoş. :güzel:

Birkaç ay içinde kimsenin Gmail hesabı istediğini duymadığımı itiraf etmeliyim! : onaylamak: Ve düşünmek gerekirse, insanlar Ebay için Gmail davetlerine teklif veriyorlardı.

chessonly

TS Çaylak
Peki şimdi ne güzel bir gail davet. isnoop anlık bir davet verir, bu yüzden u bu bağlantıyı vermek için gerçekten yardım etmek istiyorsanız.

halo71

TS Çaylak
ne bütün çember?

Yine de gmail hakkında bu kadar özel olan ne? Yaklaşık 5 ay önce davet ediyorum. Denedim, bu konuda özel bir şey bulamadı, belki sadece benim.

basit ifadeyle

TS Çaylak
Hala gmail hesabınız var mı?

Selam! Gmail hesabı bilgilerimi en uzun süre kullanmadığımda kaybettim. Yeni bir tane almak için hala bir bağlantınız var mı? Teşekkürler!!

jakethesnake

TS Çaylak
Tamam, gönderdim. Unutmayın, e-posta adresinizi şimdi sildim, böylece bir daha asla spam almayacak veya benden bir daha haber almayacaksınız. Zevk almak!

learninmypc

TS Evangelist
14 yaşındaki bir konu olan gosh, e-posta adresinizi asla herkese açık bir foruma göndermeyin. Başka şeyler olmasa bile spam almanın iyi bir yolu.