• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • Akıllı telefonlar
  • Bugünün Mesajları

Gmail Kapma Davetleri

• Konuyu Başlatan jakethesnake
  • Başlangıç ​​tarihi
J

jakethesnake

TS Çaylak
Merhaba millet. Bir tane isteyen herkes için ÜCRETSİZ Gmail (Google Mail) davetlerim var. Bu iletiye, daveti gönderebileceğim e-posta adresinizi içeren bir yanıt göndermeniz yeterlidir.
ÖNEMLİ
Size Gmail davetini gönderdikten sonra, e-posta adresiniz veritabanımdan hemen silineceğinden emin olabilirsiniz.

Şu anda yaklaşık 30 tane var, bu yüzden davet gönderebileceğim e-posta adresinizi yanıtlayın.

En iyi yanı, ücretsiz olmalarıdır! Ebay bir tane satın almayı unut, şimdi ücretsiz alabilirsiniz!
C

chessonly

TS Çaylak
oldukça geç ahbap

isnoot.net/gmail
J

jakethesnake

TS Çaylak
Evet biliyorum .. lol. Gmail davetimi böyle bir siteden aldım .. ama kurtulmak için bir şeyim olduğu için deneyebilirim. Kaybedecek neyim var?
M

Mikael

TS Çaylak
satrançonly dedi:
oldukça geç ahbap
Yine de teklif ettiği hoş. :güzel:

Birkaç ay içinde kimsenin Gmail hesabı istediğini duymadığımı itiraf etmeliyim! : onaylamak: Ve düşünmek için, insanlar Ebay için Gmail davetlerine teklif veriyorlardı.
C

chessonly

TS Çaylak
Peki şimdi ne güzel bir gail davet. isnoop anlık bir davet verir, bu yüzden u bu bağlantıyı vermek için gerçekten yardım etmek istiyorsanız.
zephead

zephead

TECH HABERLER Paladin
Bir süre bekledim ve bir arkadaşımdan ücretsiz olarak benimkini aldım.
halo71

halo71

TS Çaylak
ne bütün çember?

Yine de gmail hakkında bu kadar özel olan ne? Yaklaşık 5 ay önce davet ediyorum. Denedim, bu konuda özel bir şey bulamadı, belki sadece benim.
Fırtına getiren

Fırtına getiren

TS Manyak
satrançonly dedi:
Peki şimdi ne güzel bir gail davet. isnoop anlık bir davet verir, bu yüzden u bu bağlantıyı vermek için gerçekten yardım etmek istiyorsanız.
isnoop gmail biriktiricileri devre dışı bıraktı.
S

basit ifadeyle

TS Çaylak
Hala gmail hesabınız var mı?

Selam! Gmail hesabı bilgilerimi en uzun süre kullanmadığımda kaybettim. Yeni bir bağlantı almak için hala bir bağlantınız var mı? Teşekkürler!!
J

jakethesnake

TS Çaylak
Pekala, size davetiye gönderebilmem için e-posta adresiniz nedir?
S

basit ifadeyle

TS Çaylak
[e-posta silindi]. Teşekkür ederim!!!!
Son olarak bir moderatör tarafından düzenlendi:
J

jakethesnake

TS Çaylak
Tamam, gönderdim. Unutmayın, e-posta adresinizi şimdi sildim, böylece bir daha spam almayacak veya benden bir daha haber almayacaksınız. Zevk almak!
Nodsu

Nodsu

TS Çaylak
Gerçek adresinizi herkese açık bir forumda yayınlamak için yapmak çok aptalca bir şey.
Birisi yakında kaldırsın mı?
  • Sevmek
Tepkiler: learninmypc
learninmypc

learninmypc

TS Evangelist
14 yaşındaki bir konu olan gosh, e-posta adresinizi asla herkese açık bir foruma göndermeyin. Başka şeyler olmasa bile spam almanın iyi bir yolu.

Son Gönderiler

• Cal Jeffrey
    Facebook, kendi işletim sistemini geliştirerek Android'e olan bağımlılığını ortadan kaldırmak istiyor
  • Q
    Puma, üç 'mod' ile gelen 105 $ oyun çoraplarını piyasaya sürdü
  • Humza
    OnePlus, 7.000 dolara kadar ödülle bir hata ödül programı başlattı
  • Azshadi
    En İyi Ekran Kartları: Bütçeniz için En İyi GPU Nedir?
  • L
    Seagate gelecek yıl 18 TB ve 20 TB HDD'ler sunacak
  • Dimitrios
    Epic'in Tatil İndirimi 'sonsuz' 10 $ kupon, 12 günlük ücretsiz oyunlar ve dik indirimler sunuyor ...
  • Julio Franco
    En İyi 10 MMO
  • C
    Windows 10 çalıştıran Mac Mini'de OS X nasıl yeniden yüklenir