• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • Akıllı telefonlar
  • Bugünün Mesajları

İphone 5s için ücretsiz indir itunes

• Konuyu Başlatan abbasi
  • Başlangıç ​​tarihi
A

abbasi

TS Güçlendirici
Herkese selam,

Son zamanlarda iphone 5S 32GB satın aldım ve bu konuda bazı sorularım var. Bana kim yardımcı olabilir?

1- iphone 5S için ücretsiz indir itunes? Ücretsiz olarak indirmek mümkün müdür?

2- Uygulama nasıl indirilir? Ücretsiz olanlar var mı?

Teşekkürler.
Jad chaar

Jad chaar

Elit Tekno Geek
Buradan indir: http://www.apple.com/itunes/download/.

Bir uygulamayı şu şekilde indirirsiniz:
1) Ana sayfa düğmesine basarak ana sayfaya gidin.
2) "App Store" u açın.
3) Etrafınıza bakarak veya arayarak istediğiniz uygulamayı bulun.
4) Ücretsizse, "Ücretsiz" düğmesini tıklayın ve uygulamayı yükleyin.
5) Bir uygulamayı indirmek için bir Apple Kimliğine ihtiyacınız olacaktır.

Eğer daha fazla sorunuz varsa sadece sorun.
A

abbasi

TS Güçlendirici
Çok teşekkür ederim ama söylediğim bazı şeyler var:
İranlıyım ve bu iphone için ödeme yapmama rağmen maalesef bir elma kimliği yapamıyorum. ne yapmalıyım?
Ve iphone'daki "app store" simgesinden bir uygulamayı görmek ve seçmek için İnternet'e bağlı olması gerekir. Evet?

Ve bana verdiğin linkten indirdiğim itunes hakkında, bununla ne yapmalıyım? Makineme kurmalıyım (Windows 7) ve kabloyla iphone'uma bağlanmaya çalışmalıyım, değil mi?
Jad chaar

Jad chaar

Elit Tekno Geek
abbasi dedi:
Çok teşekkür ederim ama söylediğim bazı şeyler var:
İranlıyım ve bu iphone için ödeme yapmama rağmen maalesef bir elma kimliği yapamıyorum. ne yapmalıyım?
Ve iphone'daki "app store" simgesinden bir uygulamayı görmek ve seçmek için İnternet'e bağlı olması gerekir. Evet?

Ve bana verdiğin linkten indirdiğim itunes hakkında, bununla ne yapmalıyım? Makineme kurmalıyım (Windows 7) ve kabloyla iphone'uma bağlanmaya çalışmalıyım, değil mi?
Evet, iPhone'unuzu bir kablo ile PC'ye bağlar ve şarkıları ve uygulamaları senkronize edersiniz. Her şeyi telefonla yapabilirsiniz.

Evet, uygulama mağazası için internete ihtiyacınız var.

Apple Kimliği ücretsizdir. kaydol buraya.
A

abbasi

TS Güçlendirici
İtunes indiriliyor ([SIZE = 11px] [FONT = Lucida Grande]11.1.1) [/ FONT] [/ SIZE] apple ile ilgili hatalar yüzünden başka bir web sitesinden indirmeyi denedim ve 32 bit ve 64 bit olan iki sürümü bulabildim. İPhone'umun (5S) 64 bit olduğunu ve makinemin (Windows 7) 32 bit olduğunu biliyorum ama şimdi bu iki sürümden (32 veya 64) hangisini indirmem gerektiğini bilmiyorum. Sanırım 32 bit olanı indirmeliyim çünkü makinemde çalışıyor. Doğru mu?
Jad chaar

Jad chaar

Elit Tekno Geek
32bit'i indirin. Hata neydi?
A

abbasi

TS Güçlendirici
TAMAM. Sadece indirmenin bir hata veya bunun gibi bir şeyle karşı karşıya kaldığı kısa bir mesaj yazılmıştır. Bu yüzden dosyayı başka bir web sitesinden bulmaya çalıştım.
Teşekkürler dostum:) . Telefonumla ilgili başka bir sorunum olursa tekrar buraya gönderirim.:)
A

abbasi

TS Güçlendirici
Ev wifi'mi kullanarak telefonu internete bağladım. Ve sonra telefonun uygulama mağazasından ücretsiz bir uygulama yüklemek için Apple Kimliğimi girdim, ancak şimdi bu uygulamaları yüklemek için İran'a İranlı bir kişinin vize veya usta olması mümkün olmayan bir vize veya ana kart girmeliyim. yasakları nedeniyle kart hesabı. Tek çözüm, telefonda şu şekilde yazıldığı gibi bir hediye kartı veya hediye bilgileri görünür:

"Fatura bilgileri"
"Apple Kimliği oluşturmak için kredi kartı, hediye kartı veya hediye sertifikası bilgileri sağlamanız gerekir. Satın alma işlemi gerçekleştirilinceye kadar sizden ödeme alınmaz."

Şimdi çözüm nedir?
Jad chaar

Jad chaar

Elit Tekno Geek
Kredi kartı bilgisi girmeden Apple Kimliği oluşturmanın bir yolu vardır. Birkaç ay önce dedem iPad için yaptım. Bu makale aşağıdakilere yardımcı olmalıdır: http://support.apple.com/kb/HT2534
A

abbasi

TS Güçlendirici
JC713: Çok teşekkür ederim sevgili dostum. Yardımınız nedeniyle bazı ücretsiz uygulamaları yükleyen bir Apple Kimliği başarıyla oluşturdum. Tekrar teşekkürler.
  • Sevmek
Tepkiler: Georgemcdaniels

Son Gönderiler

• learninmypc
    iPhone şarj kablosu
  • hahahanoobs
    Apple, macOS beta kodunda yeni nesil AMD donanımını kullanıyor
  • etempest
    Xbox Series X ve PS5, koronavirüs salgını nedeniyle gecikebilir
  • Vulcanproject
    Teknolojinin Geleceği: Oyun Konsolları, Yarının Xbox ve PlayStation'ı
  • Trillionsin
    Çin'in akıllı telefon gönderileri, koronavirüs bozulması nedeniyle% 50 düşebilir
  • retromanish
    Balık bulucu SD kart
  • retromanish
    Kırmızı ekran
  • retromanish
    En İyi Uzun Vadeli Fiziksel Depolama Cihazı nedir?