• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • Bir soru sor
  • Bugünün Mesajları

Sürücüler EasyCap Video DVR DC60 - birisi bana sürücüyü verebilir mi?

• Konuyu Başlatan bwarren97
  • Başlangıç ​​tarihi
bwarren97

bwarren97

TS Meraklısı
Bugün bir garaj satışında bir yakalama kartı aldım ve gerekli kurulum diski ile birlikte gelmedi (CD-ROM sürücüm sadece emiyor olsa bile, takamam gerekirdi) tüm olası yollar). Bu yüzden, yazılım / sürücü için çevrimiçi aramaya gittim ve şimdiye kadar hiçbir şey bulamadım. Birisi sürücüyü bulmama yardım edebilir mi?

İşte bazı ek bilgiler:

EasyCap Video DVR
Sesli USB 2.0 Video Adaptörü
Model: DC60

Bilgisayarımdaki Aygıt Yöneticisi'ne de girdim ve Cihaz Örneği / Kimliği:

Video Yakalama Denetleyicisi:
USB \ VID_05E1 & PID_0408 & MI_00 \ 6 & D8F291B & 0 & 0000

Birisi bunun hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsa bana bildirin, çünkü hangi bilgiye ihtiyacım olduğunu gerçekten bilmiyorum.
mike1959

mike1959

TS Evangelist
bwarren97

bwarren97

TS Meraklısı
mike1959 dedi:
Bu sayfaya bir göz atabilirsiniz, ancak biraz kafa karıştırıcı görünüyor, ekranın solunda bir indirme bağlantısı var.
http://www.usbeasycap.info/support.html
Evet, daha önce bu siteye baktım. İndirmeyi bulamadım.

Her neyse, biraz daha arama yaptım ve en sonunda sürücüyü aldım. Şimdi, onunla birlikte gelen yazılımı arıyorum, böylece onunla kayıt yapabilirim.

Gelecekte bu sürücüyü arayan kullanıcılar içindir:

İşte bulduğum sürücünün bağlantısı: http://www.acomputerportal.com/easycap/original.exe
Bu dosyayı çalıştırdıktan ve ayıklanan Setup.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra, yakalama kartını takmanız ve Yeni Donanım Sihirbazı Bulundu görüntülendiğinde, sistemin sürücüyü otomatik olarak bulmasına izin verin.
D

Dave Shaw

TS Çaylak
bwarren97 dedi ki:
Evet, daha önce bu siteye baktım. İndirmeyi bulamadım.

Her neyse, biraz daha arama yaptım ve en sonunda sürücüyü aldım. Şimdi onunla birlikte gelen yazılımı arıyorum, böylece kayıt yapabilirim.

Gelecekte bu sürücüyü arayan kullanıcılar içindir:

İşte bulduğum sürücünün bağlantısı: http://www.acomputerportal.com/easycap/original.exe
Bu dosyayı çalıştırdıktan ve ayıklanan Setup.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra, yakalama kartını takmanız ve Yeni Donanım Sihirbazı Bulundu görüntülendiğinde, sistemin sürücüyü otomatik olarak bulmasına izin verin.
Vlc oynatıcınız varsa (Ücretsiz) http://www.videolan.org/vlc/index.html bunu kullanabilirsiniz. Sadece ayarlarda cihazı yapılandırma meselesi (medya: Açık yakalama cihazı) Umarım bu yardımcı olur
bwarren97

bwarren97

TS Meraklısı
Tamam, deneyeceğim.
Her neyse, Windows Movie Maker ile kayıt yapabileceğimi buldum. Bununla birlikte, bir PS2 oyunu ile ilk test videom bir çok düşük kare hızı. (tek çekirdekli bir işlemcime sahip olduğum için sürpriz değil) Yakalama ayarları ile uğraşacağım ve FPS'yi görüntülenebilir bir hıza yükseltip yükseltemeyeceğimi göreceğim. Eğer aşağıya gelirse, videoları kaydetmek için aile bilgisayarını kullanmam gerekebilir, bu gerçek video ile bilgisayar ekranı arasında önemli bir gecikme olduğu için daha iyi olmayacaktır (TV ekranı kullanmayı tercih ederim, ancak bilgisayara yeterince yakın değil ve bilgisayarı hareket ettiremiyorum or bitişik odada TV)
bwarren97

bwarren97

TS Meraklısı
Tamam, yeni sorun: Yükleyici görünüşe göre sürücüyü Windows 7'ye doğru şekilde yüklemiyor. İki farklı bilgisayarda (NetBook ve yeni dizüstü bilgisayarım) denedim ve kurulum her ikisinde de sorunsuz bir şekilde gitti, ancak sistemi yeniden başlattıktan sonra yakalama kartımın sürücüsünü bulamaz. Denedim bile değil yeniden başlatılıyor ve hala işe yaramadı. Anlaşma nedir?
R

ron111

TS Çaylak
Aldığınız orijinal yükleyici, 27.09.2006 tarihli 1.0.2.3 sürümüdür. Easycap için 06/28/2007 tarihli 6.10.70.001 sürümüne sahip ve sözde Windows 7'de (32 bit ve 64 bit) çalışan yeni bir sürüm var.
Bu Syntek STK 1160 modelidir. Dosyayı buraya yüklemeyi denedim, ancak bazı nedenlerden dolayı işe yaramadı (belki de forum durumumdan dolayı).
bwarren97

bwarren97

TS Meraklısı
ron111 dedi ki:
Aldığınız orijinal yükleyici, 27.09.2006 tarihli 1.0.2.3 sürümüdür. Easycap için 06/28/2007 tarihli 6.10.70.001 sürümüne sahip ve sözde Windows 7'de (32 bit ve 64 bit) çalışan yeni bir sürüm var.
Bu Syntek STK 1160 modelidir. Dosyayı buraya yüklemeyi denedim, ancak bazı nedenlerden dolayı işe yaramadı (belki de forum durumumdan dolayı).
Yani ... dosyaya bağlanabilir miyim, lütfen?
bwarren97

bwarren97

TS Meraklısı
bwarren97 dedi ki:
Yani ... dosyaya bağlanabilir miyim, lütfen?
Boş ver, bir indirme buldum ve tahmin et ne oldu? Kuruldu ... ama doğru çalışmadı ... iyi ... resme erişmeye çalıştığımda bilgisayarımı her hangi bir programla donduruyor.

Aptal şeyi kurmak için Aygıt Yöneticisine gitmek zorunda kaldım. Sadece bilinmeyen cihaza sağ tıklayıp "Sürücü Yazılımını Güncelle" ye tıkladım ve sürücüye el ile göz atabiliyordum.
Yine de bir fikrim vardı. Bu kurulum yöntemini diğer sürüm için kullansaydım, sürücüyü kuramaz mı? Bu yüzden denedim ... ve yüklemedi; Windows 7 uyumlu bir sürücü bile bulamadı.

Başka fikir var mı?
Chase-gp

Chase-gp

TS Çaylak
Herkese selam,

usb dvr bu konuda bir tane satın aldı ve ben windows 7 kullanın ve programı açtığınızda everthing yükledikten sonra "video yakalama cihazı bulunamadı" denir Ben bu bcoz windows 7 kullanmak ve daha yeni sürücüler gerekir söylendi? Gönderdiğiniz bağlantı ile bu sorunumu düzeltir mi?

lütfen yanıtı e-postayla da gönderirseniz [e-posta kaldırıldı]
believeinjesus2

believeinjesus2

TS Çaylak
3.99 $ için easycap dc60 yazılımı ebay'den satın alınabilir
STASIX

STASIX

TS Çaylak
chase-gp dedi ki:
Herkese selam,

usb dvr bu konuda bir tane satın aldı ve ben windows 7 kullanın ve programı açtığınızda everthing yükledikten sonra "video yakalama cihazı bulunamadı" denir Ben bu bcoz windows 7 kullanmak ve daha yeni sürücüler gerekir söylendi? Gönderdiğiniz bağlantı ile bu sorunumu düzeltir mi?

lütfen yanıtı e-postayla da gönderirseniz [e-posta kaldırıldı]
Merhaba, biliyorum, Windows 7 ve 8 sürücülerinde bir sorun var, ancak burada paylaştığım bu video, Windows 8 sürücülerinin nasıl yükleneceğini gösteriyor.

Windows 7'niz varsa, sürücüleri açıklamaya yükleyin

Son Gönderiler

• H
  • Penn
    Facebook yanlış bilgilendirme konusunda Reuters'e dokunuyor
  • Penn
    Petrol devi BP 2050 yılına kadar 'net sıfır' emisyonuna ulaşmayı taahhüt ediyor
  • Penn
    ABD, Huawei'nin mobil ağlarda casusluk yapabileceğine dair kanıt bulunduğunu söyledi
  • Rayneofpayne
    Samsung, yeni kamera teknolojisi, AI, güvenlik ve daha fazlası ile Galaxy S20 5G serisini tanıttı ...
  • M
    Araştırmacılar ekran parlaklığını değiştirerek bilgisayardan veri sızdırmayı başardılar
  • A
    EA, Criterion Games'e Need For Speed ​​serisini iade etti
  • BigRedPDX
    CIA gizlice 120 ülkede şifreleme ekipmanlarını Crypto AG aracılığıyla satmaktadır ...