• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

İPad'im öldü mü?

learninmypc

TS Evangelist
Bugün daha önce tamamen şarj oldu, öğlen PST'de sorun değil, bu akşam burada oturdum e-posta notifier sesini duydum, aldım, kapağı kaldırdım ama masaüstüne gitmedi :( normal gibi. Masaüstüne gitmek için ev düğmesine bastım ama yine de hiçbir şey yok. Güç açma / kapama düğmesine bastı, hiçbir şey. Şarj edip etmeyeceğini görmek için fişe takılı, hiçbir şey. Neyse fotoğraflarımı / videoları almak için ?? #Yardım lütfen. Bence bir ipad 1, birkaç yaşında. İşin garibi, benim iphone 4s hala resimler ve web sörf için harika çalışıyor.

learninmypc

TS Evangelist
Tamam, bir güncelleme. Zorla yeniden başlatmayı denedim ve pilin bittiğini gösterdi, bu yüzden fişe taktım, güç ve ev düğmesine tekrar basıldım ve birkaç dakika boyunca elma logosunu ve kırmızı pil simgesini gösteriyor.

learninmypc

TS Evangelist
Garip bir şekilde, sadece masaüstüne geri geldi, bu yüzden TÜM resimlerimi ve videolarımı W10 masaüstüne kaydediyorum. % 7 pil gösterir.
Bence sürüm 9.3.5 (13G36).

jobeard

TS Büyükelçisi
Teşekkürler @MaikuTech & @jobeard, ts% 100'e geri döndü ve kenetlenmiş parmaklarla, umarım birkaç yıl daha yaşar :)
Pil tüketimini yönetmek için şunları öneririm:
  • widget'ları devre dışı bırakma veya kaldırma; her zaman arka planda koşarlar
  • Konum Hizmetlerinin yalnızca ihtiyacınız olan yerlerde kullanıldığından emin olun VE ardından bunları Yalnızca Etkinken olarak ayarlayın