• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

D-Fly Dragonfly, kelimenin her anlamında gerçek bir hiperscooter

Shawn Knight

TECH HABERLER Personel
Personel

Lüks kişisel eğlence aracı üreticilerinin Yusufçuk scooter kesinlikle parçası görünüyor. Göre Sınır, elektrikli scooter karbon fiber, 7000 serisi havacılık sınıfı alüminyum ve Paulownia ahşap gibi üst düzey malzemelerden üretilmiştir. Gücü kaldırıma koymak için gerekli olan çekiş kontrolüne sahip çift motorları paketliyor.

Ve scooter da 28,5 mil menzile sahip 38 km / s'lik bir maksimum hıza vurabildiği için sahip olduğu güç.

Bir otomotiv meraklısı olarak, tamamen hız ve güçle ilgiliyim. Ama gerçekten, yaklaşık 40 mil / saate ulaşabilen bir scooter bu kadar güvenli mi? Sürpriz bir çukura vurun veya beklenmedik bir şekilde en yüksek hızda çarpmak zorundasınız ve çok ciddi bir çarpışma içindesiniz. Sadece söylüyorum.

Başka yerlerde, adım adım GPS tabanlı yol tariflerini ve “yüksek kaliteli” bir ses sistemini görüntülemek için 4,5 inç 4K ekran bulacaksınız. Merkezi bir sütun üzerinde üç boyutlu eğim ve bükülme kontrolleri kullanan özel bir “Full-Tilt Teknolojisi” tornalama sistemi bile var.

İlgili taraflar ön sipariş Yusufçuk bugün ama dikkat, ucuz olmayacak. İade edilebilir 100 dolarlık bir depozito, adınızı listeye alır, ancak tam olarak hangi modele gideceğinize bağlı olarak 5.000 ila 6.000 dolar aralığına daha yakın olacaktır.

İlk birimlerin önümüzdeki yaz alıcılara gönderilmesi bekleniyor.

Kalıcı bağlantı.

Al Amca

TS Evangelist
"Ve scooter'ın gücü de, scooter 28,5 mil menzile sahip 38 km / s'lik en yüksek hıza vurabiliyor."

Mükemmel hız / menzil ancak 5000-6.000 dolarlık bir maliyet biraz çirkin bir şeyden daha fazla, özellikle de daha az yakıtlı bir scooter satın alabildiğinizde!

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
Sadece düşünün, bir sürü okul park yerinde oturanlar ile, bisikletinizin çalınmasının ne kadar az olası olduğunu düşünün.

Mükemmel hız / menzil ancak 5000-6.000 dolarlık bir maliyet biraz çirkin bir şeyden daha fazla, özellikle de daha az yakıtlı bir scooter satın alabildiğinizde!
Bir ICE enerji santrali ile bir "araç" için savunarak utanç.

Ebeveynler, çocuklarına "elektrikli araç bilinci" ni, ne kadar 6.000 dolar olursa olsun öğretmelidir. elektrikli scooter süreçte çalınır ..... ya da üstlenmek zorunda oldukları tıbbi masrafların ezici yükü ne olursa olsun.

Unutmayın, elektrik enerjisi gezegen için daha iyidir ve elektrikli araç üreticilerine, hak ettikleri kar marjı ne olursa olsun, gezegeni on milyar veya daha fazla olması halinde fazladan yaşanabilir kılmak için izin vermeye hazır olmalıyız.

red1776

Evrenin Her Şeye Gücü Hükümdarı
Sadece düşünün, bir sürü okul park yerinde oturanlar ile, bisikletinizin çalınmasının ne kadar az olası olduğunu düşünün.

Bir ICE enerji santrali ile bir "araç" için savunarak utanç.

Ebeveynler, çocuklarına "elektrikli araç bilinci" ni, ne kadar 6.000 dolar olursa olsun öğretmelidir. elektrikli scooter süreçte çalınır ..... ya da üstlenmek zorunda oldukları tıbbi masrafların ezici yükü ne olursa olsun.

Unutmayın, elektrik enerjisi gezegen için daha iyidir ve elektrikli araç üreticilerine, hak ettikleri kar marjı ne olursa olsun, gezegeni on milyar veya daha fazla olması halinde fazladan yaşanabilir kılmak için izin vermeye hazır olmalıyız.
Tesla sürücülerini kömür alabilmek için dizel versiyonu istiyorum.
  • Sevmek
Tepkiler: captaincranky

red1776

Evet, Harrier jeti gibi bir kavşakta benim üzerime gidecek gibi ...

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
Evet, Harrier jeti gibi bir kavşakta benim üzerime gidecek gibi ... Kap ... gülünç olduğun için.
Yani sen gerçekten Tesla1776'sın. Bu aslında biraz hayal kırıklığı yaratıyor, ama sanırım üstesinden geleceğim. Seni 1974 427 öncesi bir şey ya da başka bir şey olarak sabitledim.

red1776

Yani sen gerçekten Tesla1776'sın. Bu aslında biraz hayal kırıklığı yaratıyor, ama sanırım üstesinden geleceğim. Seni 1974 427 öncesi bir şey ya da başka bir şey olarak sabitledim.
🤣 Tesla oğullarımın orta adı, Nikola Tesla'dan sonra, inan bana Elon ile ilgisi yok.
... ve benim tercihim 426 hemi idi.😁
OIP.jpg
mmmm ... .displacement

o kötü çocukla birkaç Prius'un cehennemi kömür alabilirsin
Son düzenleme:
  • Sevmek
Tepkiler: cliffordcooley

stewi0001

TS Evangelist
Platin
Ben bir scooter üzerinde bir bisiklet tercih ve bu fiyat aralığında gerçekten güzel bir satın alabilirsiniz. Heck ATV bile alabilirim.

willhen50

TS Çaylak
"Ve scooter'ın gücü de, scooter 28,5 mil menzile sahip 38 km / s'lik en yüksek hıza vurabiliyor."

Ancak iyi bir nokta, hıza karşı menzili daha büyük bir problem oluşturur; Golf Arabalarının arabalardan daha bol olduğu eski millet emeklilik köyleri dışında SOKAK YASASI olamaz. Ve haklısın, fiyat sadece caddede dolaşmak için çok dik.