• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • İşlemciler ve Anakartlar
  • Bugünün Mesajları

CPU Önerisi - LGA 775 Soket

• Konuyu Başlatan Stonerose92
  • Başlangıç ​​tarihi
Stonerose92

Stonerose92

TS Çaylak
Merhaba millet. Mevcut masaüstü bilgisayarım için yeni bir işlemci arıyorum. Yenilgiyi kabul ettim ve mevcut işlemcimin 2013 için artık uygun olmadığını fark ettim.

Sorun şu ki, nereden başlayacağım konusunda en ufak bir fikrim yok. Bu yüzden hızlı bir öneri arıyorum. Oldukça düşük bir bütçedeyim ve ideal olarak ebay'de bir şeyler toplamak istiyorum.

Bu benim temel bilgim. Speccy

İşletim sistemi
MS Windows 7 Professional 64 bit SP1

İşlemci
Intel Core 2 Duo E6550 @ 2.33GHz 53 ° C
Conroe 65nm Teknolojisi

Veri deposu
400MHz'de (5-5-5-18) 4.00 GB Çift Kanal DDR2

Anakart
ASRock G31M-VS2 (CPUSocket) 28 ° C

Grafik
DELL E193FP (60 Hz'de 1280x1024)
AMD Radeon HD 6670 (ASUStek Computer Inc) 34 ° C

Sabit Sürücüler
233GB Western Digital WDC WD2500JS-22NCB1 ATA Cihazı (SATA) 40 ° C

Bu benim mobo uyumluluk sayfam: http://www.asrock.com/mb/Intel/G31M-VS2/

İle uyumluluktan bahseder, Intel[YAZI = Arial]®[/ YAZI TİPİ] Core ™ 2 Extreme / Core ™ 2 Dörtlü / Core ™ 2 Duo / Pentium[YAZI = Arial]®[/ YAZI TİPİ] Çift Çekirdekli / Celeron[YAZI = Arial]®[/ YAZI TİPİ] Penryn Dört Çekirdekli Yorkfield ve Çift Çekirdekli Wolfdale işlemcileri destekleyen Çift Çekirdekli / Celeron

Nereden başlayacağımı bilmiyorum.

Ayrıca, çok fazla güç kullandığımı sanmıyorum, PSU'mun çıkışı oldukça düşük, işlemci çok fazla güç tüketmiyor, yani değiştirmek, büyük bir değişime neden olmayacak, aksine veya HDD?

Okuduğunuz için teşekkürler! Umarım yardım edebilirsin. Şerefe (y)
St1ckM4n

St1ckM4n

TS Evangelist
Mobo'ya göre, alabileceğiniz en iyi şey Core 2 Quad Q9650. Tüm sisteminiz yaş açısından devam ettiği için bu toplamda 50 dolardan fazla harcamam.

Yukarıdaki CPU'yu bulamıyorsanız, listede daha aşağı gidin.
hellokitty [HK]

hellokitty [HK]

Merhaba tanıştığımıza memnun oldum!
Burada bir çıkmaz sokak yakınındasınız.

En büyük iki değişiklik kategorisi 45 nm küçültme ve dört çekirdektir.
Yukarıda bahsedilen Q9650, daha yüksek stok hızlarına ve daha fazla önbelleğe ek olarak hem 45 nm'lik bir küçültme hem de çekirdek sayısını iki katına çıkarır.

İhtiyacınız olan şey sadece iki çekirdeğe ihtiyaç duyuyorsa, bazen E7xxx işlemciler ebay'de veya benzerlerinde 15 dolardan daha düşük bir fiyata bulunabilir. Ayrıca, yetersiz soğutmanız olsa bile 4Ghz + 'ya kolayca overclock yaparlar.

Diğeri ise sadece dört çekirdekli bir versiyona geçmektir; Q6600 bahsetmeye değer ve kullanılmış olanları bulmak çok da zor değil. Qnxxx serisi düşük çarpan ve düşük stok hızları ve etkileyici fiyatlandırmadan muzdarip olduğu için 45nm dört çekirdekli büzülmelerden çok hoşlanmıyorum ve Q9xxx serisi (çıktığında) çok daha pahalı. Ucuz olanları bulabilir ve / veya anakartınızın yüksek FSB hız aşırtmalarını zorlayabileceğinden eminseniz mükemmel bir seçimdir. :)

İşlemciniz ne için uygun değil? Yaş, performansını gerçekten azaltmaz, aldığınız zamanki kadar iyidir.
  • Sevmek
Tepkiler: Stonerose92
Jad chaar

Jad chaar

Elit Tekno Geek
Stonerose92

Stonerose92

TS Çaylak
Merhaba. Yanıtlar için teşekkürler. Gerçekten cpu bağımlı olan oyunlar. İşlemcinin beni biraz hayal kırıklığına uğrattığını hissediyorum.

Herhangi bir dört çekirdekli nesilden bağımsız olarak basit bir yükseltme olmayacak mı?

Bütçem yaklaşık 50-80 dolar, bu yüzden gerçekten yeni bir mobo almak istemiyorum.

hellokitty [hk] dedi:
Burada bir çıkmaz sokak yakınındasınız.

En büyük iki değişiklik kategorisi 45 nm küçültme ve dört çekirdektir.
Yukarıda bahsedilen Q9650, daha yüksek stok hızlarına ve daha fazla önbelleğe ek olarak hem 45 nm'lik bir küçültme hem de çekirdek sayısını iki katına çıkarır.

İhtiyacınız olan şey sadece iki çekirdeğe ihtiyaç duyuyorsa, bazen E7xxx işlemciler ebay'de veya benzerlerinde 15 dolardan daha düşük bir fiyata bulunabilir. Ayrıca, yetersiz soğutmanız olsa bile 4Ghz + 'ya kolayca overclock yaparlar.

Diğeri ise sadece dört çekirdekli bir versiyona geçmektir; Q6600 bahsetmeye değer ve kullanılmış olanları bulmak çok da zor değil. Qnxxx serisi düşük çarpan ve düşük stok hızları ve etkileyici fiyatlandırmadan muzdarip olduğu için 45nm dört çekirdekli büzülmelerden çok hoşlanmıyorum ve Q9xxx serisi (çıktığında) çok daha pahalı. Ucuz olanları bulabilir ve / veya anakartınızın yüksek FSB hız aşırtmalarını zorlayabileceğinden eminseniz mükemmel bir seçimdir. :)

İşlemciniz ne için uygun değil? Yaş, performansını gerçekten azaltmaz, aldığınız zamanki kadar iyidir.
Ebay'de yaklaşık 50 $ için bir Q6600 var - şimdi satın alın ve kabaca 5 $ daha fazla, ayrıca bir Q8200 var. Q8200 daha iyi bir seçim olur mu?
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneck
Stonerose92 dedi ki:
Herhangi bir dört çekirdekli nesilden bağımsız olarak basit bir yükseltme olmayacak mı?
LGA775 sistemleri birkaç yıldır modası geçmiş. LGA775'ten bu yana piyasada dört nesil i3, i5 ve i7 işlemci var.
  • Core2 - LGA775
  • 1. nesil - LGA1156 (Nehalem)
  • 2. nesil - LGA1155 (Kumlu Köprü)
  • 3. nesil - LGA1155 (Sarmaşık Köprüsü)
  • 4. nesil - LGA1150 (Haswell)
Stonerose92 dedi ki:
Q8200 daha iyi bir seçim olur mu?
Bence Q8200 daha iyi bir seçim.
  • Sevmek
Tepkiler: misor, Jad chaar ve Darth Shiv
hellokitty [HK]

hellokitty [HK]

Çift çekirdekli ile iyi sonuç veren birkaç oyundan biri SC2'dir, bu yüzden sadece oynarsanız, kullanılmış bir E7xxx serisini tekrar 15 $ karşılığında tekrar bulmak çok zor değildir.

Bunun dışında dört çekirdekli daha iyi bir seçimdir.
IMO 50 $ gerçekten buna değer değil ama adil bir yükseltmedir.
Bu durumda benzer fiyatlandırma ile Q8200'ü seçerim ve overclock'u şiddetle tavsiye ederim.
Mesele şu ki, Q8200 için çarpan 7'dir, bu yüzden 3.5 ghz'a bile ulaşmak için 2000 FSB'ye ve 4.0 Ghz için 2300 FSB'ye ihtiyacınız olacak, bu da anakartınızın yapması çok kolay değil.
E7500 gibi 11x çarpanı olan bir şeyle 1800 FSB (yaklaşık hatırlıyorum makul) ile yaklaşık 5.0ghz olacak.

Bir Q8200'ü şimdi 41 $ karşılığında satın aldığını görüyorum. Bazı teklifleri de deneyin, daha iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz.
Oyunlara bağlı olarak 6670 nispeten zayıf, ancak yükseltmek için büyük miktarda para olurdu. Aslında neredeyse overclock yaparsanız ve oyuna bağlı olarak 6670'in mevcut işlemcinizle iyi eşleştiğini söyleyebilirim.
  • Sevmek
Tepkiler: misor
Stonerose92

Stonerose92

TS Çaylak
Yani dört çekirdeğe geçmenin faydalarının paraya değmeyeceğini mi düşünüyorsunuz? Büyük bir fark yaratmaz mı?

E7500 şimdi oldukça ucuz, yaklaşık 30 $ satın almak için ebay devam ediyor. Açık artırmada 15-30 $. Bunun için gidebilirim. Ben İngiltere'de olsa da, fiyatlar biraz daha pahalı olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca, şu anda CPU'mu hız aşırtmıyorum. Bu sistemin biyografilerinin aslında overclock yapmama izin verdiğinden emin değilim, bu yüzden evet, bu harika.

Bahsettiğim gibi, oynadığım oyunlar çok CPU yoğun, GW2, APB Reloaded ve performansım sadece oyun güçlendirici gibi arka plan devre dışı bırakma yazılımı kullanır ve görev yöneticisi önceliğini değiştirirsem kabul edilebilir. Bu bilgisayarı, photoshop & illustrator gibi grafik tasarım çalışmaları ve fl studio gibi şeylerdeki garip ses karıştırma projesi için de kullanıyorum. CPU gerçekten benim ekmek ve tereyağı.
cliffordcooley

cliffordcooley

TS Redneck
Stonerose92 dedi ki:
E7500 şimdi oldukça ucuz, yaklaşık 30 $ satın almak için ebay devam ediyor. Açık artırmada 15-30 $. Bunun için gidebilirim. Ben İngiltere'de olsa da, fiyatlar biraz daha pahalı olduğunu düşünüyorum.
Zaten çift çekirdeğiniz var, i3 veya i5 (veya AMD eşdeğeri) olmadığı sürece paranızı başka bir yere harcamayın. Bir Core2 Quad için 40 $ + harcamak istemiyorsanız, daha yeni bir sistem için kaydedin.
hellokitty [HK]

hellokitty [HK]

Hayır Dört çekirdekli bir E7200'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum, ancak 40 USD değerinde olduğunu sanmıyorum.
Anakartta overclock yapabileceğinizden% 90 eminim.
Darth Shiv

Darth Shiv

TS Evangelist
cliffordcooley dedi:
LGA775 sistemleri birkaç yıldır modası geçmiş. LGA775'ten beri piyasada dört nesil i3, i5 ve i7 işlemci var.
  • Core2 - LGA775
  • 1. nesil - LGA1156 (Nehalem)
  • 2. nesil - LGA1155 (Kumlu Köprü)
  • 3. nesil - LGA1155 (Sarmaşık Köprüsü)
  • 4. nesil - LGA1150 (Haswell)
Bence Q8200 daha iyi bir seçim.
Şahsen yükseltme için kuruşları kurtarırdım. Dorito, herhangi bir LGA775 CPU'dan daha yüksek özelliktedir :p
Stonerose92

Stonerose92

TS Çaylak
hellokitty [hk] dedi:
Hayır Dört çekirdekli bir E7200'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum, ancak 40 USD değerinde olduğunu sanmıyorum.
Anakartta overclock yapabileceğinizden% 90 eminim.
BIOS'un CPU bölümünde sahip olduğum tek şey bu, optimize edilmiş gerçekten bir şey ifade etmiyor. CPU-Z kullandım ve saat hızım hala 2,3 GHZ'de.

Ekler

• fotoğraf (2) .JPG
    fotoğraf (2) .JPG
    189,4 KB İzlenme: 9
Stonerose92

Stonerose92

TS Çaylak
Darth Shiv dedi ki:
Şahsen yükseltme için kuruşları kurtarırdım. Dorito, herhangi bir LGA775 CPU'dan daha yüksek özelliktedir :p

haha. O zaman bunlardan bir çanta alabilir ve tüm bu fikri unutabilirim.
BHZ-GTR

BHZ-GTR

TS Üyesi
Yeni Nesil Geçişi - Daha Fazla Cpus - Daha Fazla Performans - Daha Az Güç Kaynağı - Destek IGPU, Yüksek Frekanslı Bellek Desteği Ve ...

LGA 7754 IS Çıktı
klepto12

klepto12

TECH HABERLER Paladin
Tasarruf edin ve sahip olduğunuzdan daha hızlı yükler için ucuz bir amd kurulumu alın.
GhostRyder

GhostRyder

TS Evangelist
Sorun şu ki, iyi bir yükseltme için size değerli bir güç sağlayacak tek CPU, Core 2 Quads (Extreme sürümleri) ve ebay'de 150'den fazla dolar için bir parça satıyorlar. Bu noktada, amd işlemci ve anakartı almayı öneririm, çünkü bu para için ucuz ve daha iyi bir yükseltme olacaktır.
MetalX

MetalX

TECH HABERLER Şansölye
Sadece birkaç ay içinde paranızı saklayın ve bir giriş seviyesi Haswell i3 satın alın ve yaptığınız için çok mutlu olacaksınız. Ucuz bir Haswell çift çekirdekli, yeni anakart ve 4 GB DDR3 satın almak için Newegg'den 176-238 $ 'a (nakliye öncesi) ihtiyacınız olacak.

Mobo - 69,99 ABD doları
i3 4130 - 134.99 dolar
Pentium G3220 - $ 72.99
4 GB DDR3-1333 $ 32.99

Hemen hemen her CPU bağlantılı uygulamada, özellikle i3 ile% 60-100 + performanstan herhangi bir yerde kazanırsınız, ancak Pentium G3220 Haswell mimarisi üzerine de inşa edilmiştir ve hala büyük bir yükseltme olacaktır. Evet, daha pahalıya mal olur, ancak 775 Core 2 Quad için harcadığınızdan çok daha fazla / daha yüksek performans ve harcanan dolar başına yükseltmeler içeren modern, ilgili bir sistem elde edersiniz. Paranızı nasıl harcamak istediğiniz size kalmış, ancak bu durumda yükseltmeyi geciktirmenizi şiddetle tavsiye ederim; CPU gerçekten ölmeye başlamadığı sürece şu anda 50 dolarınızı üflemenin anlamı nedir?
S

Sharkfood

TS Guru
775'inizi yeni bir mobo'ya yükseltmeye karşı sıkışmışsanız, bu günlerde iyi bir değer sunan sadece iki kovalama seçeneği var:

E8600 @ 3.33GHz yaklaşık 2400 pasaport alır ve çevrimiçi olarak 65 ABD doları civarında bulunabilir. Bulabileceğiniz en iyi "kova için patlama" Soket 775 çift çekirdekli.

Daha sonra Q9550 Yorkie @ 2.93GHz yaklaşık 4059 pasaport alır, ancak daha eski, tek çekirdekli oyunlar ve şeyler için E8600 bu işlemciyi sık sık dışarı çıkarır. Q9550 hala harika bir CPU ve genellikle 170 ABD Doları karşılığında çevrimiçi olarak bulunabilir.

StarMicro, iyi Socket 775 envanterine sahip iyi bir siteye sahiptir. Onları kontrol et.

Diğerlerinin de yayınladığı gibi, yeni bir moboya gitmek için bellek + cpu şiddetle tavsiye edilir. Ucuz, 69 $ ABD Soketi 1155 G2120 CPU'lar, örneğin, yaklaşık 3066 geçişi ve ddr3 belleği ile koymak yoluyla mükemmel. Tabii ki, mobo, bellek ve cpu'dan sonra, vergi / gönderimden sonra muhtemelen 250 $ - 300 $ arasında geri ayarlanacaksınız.

İyi şanslar!
hellokitty [HK]

hellokitty [HK]

Sharkfood şunları söyledi:
775'inizi yeni bir mobo'ya yükseltmeye karşı sıkışmışsanız, bu günlerde iyi bir değer sunan sadece iki kovalama seçeneği var:

E8600 @ 3.33GHz yaklaşık 2400 pasaport alır ve çevrimiçi olarak 65 ABD doları civarında bulunabilir. Bulabileceğiniz en iyi "kova için patlama" Soket 775 çift çekirdekli.

Daha sonra Q9550 Yorkie @ 2.93GHz yaklaşık 4059 pasaport alır, ancak daha eski, tek çekirdekli oyunlar ve şeyler için E8600 bu işlemciyi sık sık dışarı çıkarır. Q9550 hala harika bir CPU ve genellikle 170 ABD Doları karşılığında çevrimiçi olarak bulunabilir.

StarMicro, iyi Socket 775 envanterine sahip iyi bir siteye sahiptir. Onları kontrol et.

Diğerlerinin de yayınladığı gibi, yeni bir moboya gitmek için bellek + cpu şiddetle tavsiye edilir. Ucuz, 69 $ ABD Soketi 1155 G2120 CPU'lar, örneğin, yaklaşık 3066 geçişi ve ddr3 belleği ile koymak yoluyla mükemmel. Tabii ki, mobo, bellek ve cpu'dan sonra, vergi / gönderimden sonra muhtemelen 250 $ - 300 $ arasında geri ayarlanacaksınız.

İyi şanslar!
Bu işlemciler ebay (kullanılmış) üzerinde 15 $ gibi görünüyor!
Geçen gün bir E7600 $ 11.50 için gitmek gördüm.
Bir Q9xxx biraz daha pahalıya mal olacak, ancak kesinlikle 170 $ değerinde değildi.
captaincranky

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
Sharkfood şunları söyledi:
... [] .... Diğerlerinin de yayınladığı gibi, yeni bir moboya gitmesi, bellek + işlemci önerilir. Ucuz, 69 $ ABD Soketi 1155 G2120 CPU'lar, örneğin, yaklaşık 3066 geçişi ve ddr3 belleği ile koymak yoluyla mükemmel. Tabii ki, mobo, bellek ve cpu sonra, muhtemelen vergi / nakliye sonra 250-300 $ geri ayarlanacak .... [] ...
AFAIK, C2D 6300'ün piyasaya sürülmesinden sonra hiçbir Pentium sınıfı CPU'nun hiper iş parçacığı oluşturmadı. Yani G2120, iyi bir fikir değil, IMHO. (Bu konuda yanılıyorsam, beni düzeltmekten çekinmeyin. Belleğe bağlı her özelliğim yok).
MetalX

MetalX

TECH HABERLER Şansölye
Bence bu konuda haklısın, ama hiper iş parçacığı olmadan bile, düz gerçekler benzer (veya yaklaşık% 20'ye kadar daha düşük) saat hızlarında, bir Ivy Bridge veya Haswell i3, Pentium veya (söylemeye cesaretim) Celeron'un, düşük önbellek boyutlarından ve eksikliğinden bağımsız olarak Wolfdale / Kentsfield'den daha hızlı olacağı Pentium ve Celeronlarda HT - sonuçta hala çift çekirdekli.
captaincranky

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
FWIW, geçen gece görev yöneticisini Photoshop Elements 7'yi çalıştırdım. (Sadece düzenleyici değil, düzenleyici değil). Görev yöneticisi talep etti 36 konu uygulama için!

PSE-7, düz bir çift çekirdekli üzerinde neredeyse kullanılamaz. Fotoğrafların içe aktarılması ve küçük resimlerinin oluşturulması saatler sürüyor. Sonunda bir sevk sevkiyatıyla çalıştıracak bir makine yaptım. Ivy Bridge i3-3225, WD Raptor 600GB @ "C: /", 1600Mhz RAM, Z77 yonga seti.

Tamam, fıkralarla yeterince, zaten.

TS inşa etmeyi seçerse, umarım 60 dolarlık bir yürüyüş için Gen 3 veya Gen 4 Pentium'lara sahip olduklarından bir "Microcenter" yakınında yaşıyor! (- Ivy numaralı yumurtadan $ 20.00).

Ivy 13-3225, G-4000 grafikleri, (Oyuncu yok, ben), sadece 1080P filmler nedeniyle benim için kesinlikle doğru seçim oldu.

Gönderdiğiniz bağlantı gerçekten ilginçti, bunun için teşekkürler.

Evinizi ve oyununuzu ısıtmak istiyorsanız (veya "oyun oynayarak" olduğu gibi), Q9550 bu amaca hayranlıkla hizmet ederdi ...;)

Ve her zaman olduğu gibi, sizin ve TS'nin ihtiyaçları ve sonuçları değişebilir ...:)
ucould2

ucould2

TS Guru
dedi kaptancranky:
FWIW, geçen gece görev yöneticisini Photoshop Elements 7'yi çalıştırdım. (Sadece düzenleyici değil, düzenleyici değil). Görev yöneticisi talep etti 36 konu uygulama için!

PSE-7, düz bir çift çekirdekli üzerinde neredeyse kullanılamaz. Fotoğrafların içe aktarılması ve küçük resimlerinin oluşturulması saatler sürüyor. Sonunda bir sevk sevkiyatıyla çalıştıracak bir makine yaptım. Ivy Bridge i3-3225, WD Raptor 600GB @ "C: /", 1600Mhz RAM, Z77 yonga seti.

Tamam, fıkralarla yeterince, zaten.

TS inşa etmeyi seçerse, umarım 60 dolarlık bir yürüyüş için Gen 3 veya Gen 4 Pentium'lara sahip olduklarından bir "Microcenter" yakınında yaşıyor! (- Ivy numaralı yumurtadan $ 20.00).

Ivy 13-3225, G-4000 grafikleri, (Oyuncu yok, ben), sadece 1080P filmler nedeniyle benim için kesinlikle doğru seçim oldu.

Gönderdiğiniz bağlantı gerçekten ilginçti, bunun için teşekkürler.

Evinizi ve oyununuzu ısıtmak istiyorsanız (veya "oyun oynayarak" olduğu gibi), Q9550 bu amaca hayranlıkla hizmet ederdi ...;)

Ve her zaman olduğu gibi, sizin ve TS'nin ihtiyaçları ve sonuçları değişebilir ...:)
captaincranky
Photoshop Elements 7'yi P4 PGa478'de kullanabileceğimi bilmek beni gıdıklıyor ,,, :D

Neden kimse TS makinesine daha fazla RAM koymayı önermedi? (-TS MoBo özellikleri buraya tıklayın- 64-bit CPU'lu 64-bit işletim sistemi, böyle bir sınırlama yok mu?)

Ve bu notta bir SSD ( -TS MoBo özellikleri buraya tıklayın- 4 x SATA2 3.0 Gb / s konektör) gelecekteki bir yatırım olurdu Hem de bir Sistem hızlandırma?! ??

Nb. AsRock'taki MoBo spesifikasyonlarına bağlantılar 13/11/201 tarihinde kırıldı (Teşekkürler captaincranky)
captaincranky

captaincranky

TEKNİK HABERLER Bağımlı
ucould2
ucould2 dedi ki:
captaincranky

Photoshop Elements 7'yi P4 PGa478'de kullanabileceğimi bilmek beni gıdıklıyor ,,, :D
600.000 görüntüye ulaştığınızda beni arayın. PSE-7, ilk 50.000 fotoğrafa kadar her şeyde deli gibi çalışacak. Editör ayrıca herhangi bir şey üzerinde çalışacaktır.
Meselenin basit gerçeği, PSE-5'in fotoğrafları içe aktaracak ve küçük resimlerinin PSE-7'den üç kat daha hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlayacak.

Her iki sürümün de hepsinden daha hızlı olan 5 farklı bilgisayarda çalıştığından, PSE-7'nin yeteneğini yargılamak için muhtemelen sizden daha iyi bir konumdayım.

PSE-5'e kadar olan sürümlerde M $ veri tabanı programı kullanılırken, PSE-6 ve üstü sürümlerde açık kaynak SQLite kullanılır.

PSE-5 ve önceki katalog hataları belirli bir M $ hatası "OADB" veya benzeri döndürür. (Bir süredir görmedim).

BTW, her iki bağlantınız da öldü.
ucould2

ucould2

TS Guru
dedi kaptancranky:
ucould2 600.000 görüntüye ulaştığınızda beni arayın. PSE-7, ilk 50.000 fotoğrafa kadar her şeyde deli gibi çalışacak. Editör ayrıca herhangi bir şey üzerinde çalışacaktır.
Meselenin basit gerçeği, PSE-5'in fotoğrafları içe aktaracak ve küçük resimlerinin PSE-7'den üç kat daha hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlayacak.

Her iki sürümün de hepsinden daha hızlı olan 5 farklı bilgisayarda çalıştığından, PSE-7'nin yeteneğini yargılamak için muhtemelen sizden daha iyi bir konumdayım.

PSE-5'e kadar olan sürümlerde M $ veri tabanı programı kullanılırken, PSE-6 ve üstü sürümlerde açık kaynak SQLite kullanılır.

BTW, her iki bağlantınız da öldü.
Aslında kullanmayı umuyorum Sony Movie Studio Platinum Paketi ( :D Ben tekrar öğrenciyim) bu dönem sona erdiğinde (bu bağlantıyı da kesip kesemeyeceğinize bakın) ;) ) şu anda SoftWare ile birlikte bir Cannon kameram var. Çok "YAPMALI" ve ben de daha iyi olacağını umuyorum.

Kolejde CS6 kullanıyorum ve içe aktarma ayarlarında bir yerde küçük resim görünümünü * .RAW veya * .raw DEĞİL olarak değiştirebilir ve daha hızlı yüklenecek bir görüntüye değiştirebilirsiniz (düzenleme yaptığınız gibi değil) zaten oradan dedin)

Aslında çıkışta bir kerede iki şeyi kaydetmeye çalıştığımda ve sahip olduğum tek çekirdekten bahsettiğim gibi hiçbir şekilde birincil hareket ettirici olmadığında Editör'deki PSE-7 programını çökerttim.

Şimdiye kadar yeni bir Makinenin geldiğini belirtmeliyim, sadece Şasi

Son Gönderiler

• dualkelly
    Windows 7'nin yüz milyonlarca PC'de hala kullanımda olduğu bildiriliyor
  • urbanman2004
    Gizemli yeni AMD Radeon GPU, RTX 2080 Ti'yi dövdü
  • captaincranky
    Tesla'nın hisse senedi 500 $ 'ı aştı, toplam değer artık Ford ve GM'nin toplamını aşıyor
  • Kalamar Sürprizi
    AMD Threadripper 3990X: 64 Çekirdek / 128 İpliği 3.990 Dolar
  • psycros
    İnternetteki en meşhur LAN partisi fotoğraflarından birinin hikayesi
  • captaincranky
    İngiltere istihbarat ajansı, internet bankacılığı için Windows 7'yi, Microsoft'un e-postasını kullanmaya karşı uyarıyor ...
  • psycros
    Windows 7 kullanıcıları yine de ücretsiz olarak Windows 10'a yükseltebilir
  • captaincranky
    Samsung Galaxy S20, önümüzdeki ayın açıklamasından önce dört kamera dizisiyle görüntülendi