• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • PC Oyun
  • Bugünün Mesajları

Satranç Titanları hatası

• Konuyu Başlatan Kevin yemin ediyor
  • Başlangıç ​​tarihi
K

Kevin yemin ediyor

TS Çaylak
Bu mesajı Windows 7'de Chess Titans'ı açmaya çalışırken aldım:

doğrudan 3D başlatılamadı. En son DirectX sürümünün sisteminize doğru yüklendiğini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu programın DirectX DLL'leriyle eşleşen başlık dosyalarıyla derlendiğinden emin olun.

Ne yapabilirim?
Directx'i zaten indirdim, son sürüm.

Lütfen yardıma ihtiyacım var! Teşekkürler
mailpup

mailpup

TS Özel Kuvvetler
Başlangıç ​​noktası olarak lütfen bize PC spesifikasyonlarınızı verin.
K

Kevin yemin ediyor

TS Çaylak
mailpup dedi:
Başlangıç ​​noktası olarak lütfen bize PC spesifikasyonlarınızı verin.
Windows 7 Ultimate

Marka: HP
İşlemci: AMD Turion (tm) II Çift Çekirdekli Mobil M520 2.30Ghz
Ram: 4 GB
Sistem türü: 64 bit İşletim Sistemi

umut yeter! Cevabınız için teşekkürler
mailpup

mailpup

TS Özel Kuvvetler
Üzgünüm sana geri dönmem çok uzun sürdü. Hangi grafik yongasına sahipsiniz? Oyun tarafından desteklenmiyor olabilir.
K

Kevin yemin ediyor

TS Çaylak
mailpup dedi:
Üzgünüm sana geri dönmem çok uzun sürdü. Hangi grafik yongasına sahipsiniz? Oyun tarafından desteklenmiyor olabilir.
Bakın, asıl nokta, kırmızı arka plan üzerinde beyaz bir çarpı ile bu hata mesajını aldım .. Ve ayrıca, dikkate alın, birkaç gün önce oyunu oynayabilirim: S
Bu yüzden neyin yanlış olduğunu bilmiyorum, sorunsuz oynuyordum

Teşekkür ederim!
mailpup

mailpup

TS Özel Kuvvetler
Ayrıca, birkaç gün önce oyunu oynayabilirim
Bundan daha önce bahsetmedin. Bu bir şeyleri değiştirir.

Otomatik olarak Windows Güncelleştirmeleri varsa, daha önce yapmadıysanız güncelleştirilmiş bir grafik sürücüsünün düzeltebileceği bir şey değiştirilebilir. Denemeye deger.
K

Kevin yemin ediyor

TS Çaylak
mailpup dedi:
Bundan daha önce bahsetmedin. Bu bir şeyleri değiştirir.

Otomatik olarak Windows Güncelleştirmeleri varsa, daha önce yapmadıysanız güncelleştirilmiş bir grafik sürücüsünün düzeltebileceği bir şey değiştirilebilir. Denemeye deger.
Yani chekc windows güncellemeleri mi demek istiyorsun? bir Windows güncellemesi nedeniyle satranç çalışmazsa mantıklı geliyor mu?
Hata mesajı ne olacak? Sana bir şey söylüyor mu?

Teşekkürler!
mailpup

mailpup

TS Özel Kuvvetler
Grafik sürücüsünü güncellemeyi denemenizi önerdim, ancak istemiyorsanız bu size kalmış.
K

Kevin yemin ediyor

TS Çaylak
mailpup dedi:
Grafik sürücüsünü güncellemeyi denemenizi önerdim, ancak istemiyorsanız bu size kalmış.
Tamam. Windows güncellemelerini indiriyorum, ancak grafik kartım için hangi sürücüyü indirmem gerektiğini tam olarak bilmiyorum ..
mailpup

mailpup

TS Özel Kuvvetler
Daha açık olmalıydım. Kritik Windows güncellemelerini yüklemek her zaman iyi olsa da, bu özel sorun için sadece grafik sürücüsüne atıfta bulunuyordum. En son grafik sürücüsü için uygun sürücü için dizüstü bilgisayar üreticisinin web sitesine veya en son grafik sürücüsü için grafik yongası üreticisinin web sitesine gidin.

Windows Update'te gösterilen grafik sürücüsünü kullanabilmenize rağmen, geçmişte denediğimde şahsen iyi sonuçlar almadım, bu yüzden her zaman kaynaktan almanızı öneririz.
K

Kevin yemin ediyor

TS Çaylak
Tamam! teşekkürler, en son sürücüyü almak için sürücümün markasını veya sth'ını nasıl öğreneceğimi öğreneceğim ..!

Teşekkür ederim!! :)
liotb

liotb

TS Çaylak
Bunu gönderdiğin için teşekkürler, aynı şey bana da oldu. Bunu görmeden önce en yeni sürücüleri yeniden yüklemeye çalıştım. Yardım etmedim. Ancak directx ise, directx'in yeniden kurulumunun işe yarayacağını merak ediyorum. Her neyse, daha fazla düşünce yardımcı olacaktır.

Teşekkür ederim zaman başkanı.
liotb

liotb

TS Çaylak
Sorunu buldum. Oyunun sağ üst köşesindeki "oyun" menüsünde satranç titan seçeneklerine gidin. Kaydırıcıyı tekrar tam kaliteye getirin. Bir hata olduğunda, pencereler otomatik olarak ayarlanmış gibi görünür; fena değil, sadece fena değil senden önce bize haber vermediler ve ben de bir gün boyunca onunla savaştık. Sadece onunla savaştım çünkü gerçekten yanlış bir şey olabileceğini düşündüm. En azından güncellenmiş sürücüleri buldum.
bob153

bob153

TS Çaylak
Uyarı geldiğimde 2 gün önce flaş dışında hiçbir şey güncellemediğim için bana garip geldi, bu 8 yıldan fazla bir süredir sorunsuz bir şekilde satranç titans oynadıktan sonra. buna ne sebep olabilir? yanıp?
edit ...... Ben sadece seçeneklere gitmek ve grafik slayt çubuğunu yukarıda belirtildiği gibi sıfırlamak zorunda kaldı

Son Gönderiler

• J
    Google, Stadia içerik geliştirmesini artırmak için Typhoon Studios'u satın aldı
  • J
    ACLU, Vatan Güvenliği'ne 'vatoz' telefon gözetimi nedeniyle dava açtı
  • P
    Metacritic, 6.000'den fazla negatif Ölüm Bükme derecesini kaldırdı
  • J
    Radeon RX 5500 XT 4GB ve 8GB VRAM Testi
  • A
    Bilim adamları, büyüleyici, renk değiştiren çikolatayı katkı maddesi olmadan yaratıyor
  • Nexus Infinity
    Valve'in yıllık Steam Kış İndirimi tüm hızıyla devam ediyor
  • Adi6293
    Warcraft III: Reforged 2020'nin başlarına kadar itildi
  • captaincranky
    PC oluşturun Hangi vakanın daha iyi olduğuna karar vermek için yardıma ihtiyacınız var