• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • TECH HABERLER Çekirdek
  • İşlemciler ve Anakartlar
  • Bugünün Mesajları

Xbox ekran kartımı alıp bilgisayarıma koyabilir miyim?

• Konuyu Başlatan Kalibur K
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
K

Kalibur K

TS Çaylak
Selam.

Ben dörtlü bir acemi değilim, bu yüzden bu yanlış bölümünde ise bana söyle doğru olana kadar kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Tamam. Başlığın dediği gibi, ne zaman heck benim xbox (GPU) ne almak ve benim pc koymak istiyorum. (Evet, grafik kartım berbat

Mümkün mü? Zor mu? Suya batırılmasını gerektiriyor mu? SODA alacak mıyım?

Burada ORİJİNAL Xbox hakkında konuştuğumu unutmayın. 360 değil.

Bunu yapabilirsem, bazıları bana nasıl olduğunu söyleyebilir mi?

Thnx!

Kalibur K

Not; Aynı şeyi sabitdisk ile de yapabilir miyim? Ben onun garip bir format biliyorum ama u fat32 veya ntfs olarak biçimlendirebilir miyim?

P.S.S. Birisi Walmart'a koşup bana bir diyet kiraz vanilya kola alabilir mi?
K

kimsland

Eski TechSpotter
Buyrun efendim

Ekran kartı bilgisayarınızın özelliklerine bağlıdır (yani alabilir)
Sabit Sürücünüzle ilgili herhangi bir sorun göremiyorum (yeniden bölümledikten sonra)

Kimse bunu yaptı emin değilim!
Matthew

Matthew

TS Evangelist
Sadece burada varsayımları bitiyor, ancak 360'ı çıkarılabilir bir genişletme kartı ile standart bir veri yolu sistemi (PCI-E gibi) kullanacaklarını düşünemiyorum.

Kullandığı her şey büyük olasılıkla (üzerine para koyarım) 360'ın donanımının geri kalanıyla en iyi uyumluluk için entegre edilmiş ve özelleştirilmiştir. Böylece, değil herhangi bir ana PC anakart ile uyumludur. Denemeye zahmet etme ;) çaba harcamak.

*Düzenle*

Haha, bir aptal gibi, "Burada ORİJİNAL Xbox hakkında konuştuğum NOT. 360 değil" ifadesini göremedim, ancak söylediğim her şeyin orijinal Xbox için hala geçerli olduğunu varsayıyorum.
K

Kalibur K

TS Çaylak
Teşekkürler çocuklar. Yine de gerçekten bu grafik kartına ihtiyacım var. Bazı modleslerin "nVida" ya da spalleing ne olursa olsun ve iyi olduğunu duydum. Ne olursa olsun, herhangi bir xbox modellerin üretebileceği grafik seviyesi benim pc çok daha üstündür. İyi bir görüntülü sohbet bile yapamıyorum. Hel * gibi gecikiyor.
İşte özelliklerim. (muhtemelen işe yaramayacak. eski sh * t.)

NOT: Bu EVEREST kapalı copieing ve ne ilgili ya da bu yüzden sadece plz k söyle bilmiyorum.

İşletim Sistemi: XP Home Edition SP2 (Vista Inspirant Bicropack kullanıyor)
İşlemci: AMD Sempron 3000+ (SSE2 VEYA SSE3'DE DOSN ") :(
Ana Kurulu: Asus A7V8X-LA (Kelut) (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Ses, Video, Lan ...
Ana Kart Yonga Seti: VIA VT8378A UniChrome KM400A
Sistem Belleği: 704mb (Taskmanager 1724mb diyor)
AHŞAP Türü: Ödül (06/06/05)
Video Adaptörü: VIA / SG3 UniChrome IGP (64MB)
3d Hızlandırıcı: VIA / S3 UniChrome
Monitör: Compaq 7550 [17 "CRT] (MYAJK0B053)
Auido Adaptör: VIA AC'97 Gelişmiş Ses Denetleyicisi

Bence her şey uygun. Bana geri dön lütfen.

Oh, ve kimsland, bana bir diyet kiraz vanila kola değil, siyah kiraz vanila kola verdin.
K

Kalibur K

TS Çaylak
Bir şey daha. Eğer bu şeyler yapabilirdi nasıl xbox ve sonra benim pc ayırma, onu koyarak, reform ve tüm bu şeyler için sürücüleri almak hakkında gitmek istiyorum?
(Üzgünüm, yazılımla harikayım, ancak DONANIM HAZIRLANIYORUM!)
Bilgisayar ~ ucube ~

Bilgisayar ~ ucube ~

TS Çaylak
sadece unutmak xbox donanım pc donanım ile uyumlu değildir en yapabileceğiniz sabit sürücüyü kullanmaktır ama orgianl sabit diskler birkaç konser ya da 1 konser ya da bir şey gibi olduğunu düşünmek yani evet sadece uyumlu bir grafik kartı satın burada gitmek uyumludur size iyi bir performans verecek olan kartınızla:http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814102718
Matthew

Matthew

TS Evangelist
:Şaşkın: Kalibur K yazımı tamamen atladın mı?
M

mattb2e

TS Çaylak
Sabit sürücü sadece 8 konser, gerçekten kullanmaya değmez ve içinde ekran kartı, Microsoft'un bir pci otobüse koymasının bazı zamansız tesadüfleri her durumda sadece 64mb'dir, istatistiklerinize bakarak zaten bir ekran kartınız var. aynı miktarda koç. Bunu zaman geçirmek için bir proje olarak yapmanın dışında, dürüstçe bir ekran kartı satın almanız gerektiğini düşünüyorum, 128mb kart şimdi oldukça ucuz
K

Kalibur K

TS Çaylak
Computer freak: Teşekkürler ama anneme borçluyum.

Kimsland: Bu bir Diyet Chery kola bir deit kiraz vanila kola değil.

Zenosincks: hata! Bunu görmedim! Özür dilerim özür dilerim.

Mattb2e: Bahşiş için teşekkürler. Bunu istemememin tek nedeni ikili önyükleme yapmaktı.

BTW. bu konu kapalı ama grafik kartı içerir. Ben jedi akademisini yüklemeye çalışıyorum. menü iyi, ama bir kez tıklayın ben fare gerçek fare taşıdıktan sonra hareket eder. ve MAX'da yaklaşık 3 dakika sonra oynamaya başladığımda, eitehr ses döngüsü olmadan donuyor veya ekran tamamen beyaz oluyor ve yeniden başlıyor. Düşüncesi olan var mı? Geçen sefer oynayabilirim.

* EDIT * Çok uzun zaman önce XP ev temiz bir kurulum yaptım.

* Başka bir Edit * Bu kart ile halo pc sürümünü oynayabilir? halo 2?

* Başka bir düzenleme * Kismland, aslında walmart'a gitmeyi ve bana bir tane almayı denedin, değil mi?
SNGX1275

SNGX1275

TS Kuvvetleri Özel
Yapamazsınız, video çıkarılabilen bir PCI veya AGP veya PCIe kartında değildir. Yapabilseniz bile çıkışlar aynı değildir. Her neyse, sonuçta hayır yapamazsın.

Sabit disk, evet. Ama eğer onun hisse senedi sadece 20 konser sanırım, bu çok değil.
mopar adamı

mopar adamı

TECH HABERLER Büyükelçi
Hehe, bu garip bir soruydu. Ben bir pc (biz zaten kontrol) kullanabilirsiniz herhangi bir format olmadığını biliyordum, ama ben burada açıklamak için zamanında alamadım.

Doğru SNGX, yeni bilgisayarımda 20gig kullandığım dikkate alındığında çok fazla değil. Sürücünün üzerinde sadece birkaç oyun var, üzerinde Steam var ve sadece 5 gig kaldı.

Düzenleme: Evet, başlamak için çok fazla bir şey olmadığını biliyordum, ama benim tek sabit disk oldu .....

Demek istediğim, sabit disk için endişelenmem.
K

Kalibur K

TS Çaylak
İnternet nüfusunun% 93'ü myspace kullanıyor. Aptal soluklukları takip etmeyen% 7'nin bir parçasıysanız, bunu imzanıza kopyalayıp yapıştırın. LOL ...

Herhangi bir şekilde, hiçbir vücut Jedi Akademi postasını görmedi, ya da çok az konudan bahsetmedi mi?
TAMAM. Grafik kartım daha önce kullanabiliyordu. Pencereyi temiz bir şekilde yükledim, menüyü yüklediğimde imleç kalıyor. belki 3 dakika çevrimiçi oynayabilir, sonra kısa bir ses döngüsü ile donar veya ekran beyazlaşır. Sonra yeniden başladım. Düşüncesi olan var mı?

Oh, ve kimsland, Asla bir diyet kiraz Vannila kola yapmamışlar.
B

BMDcomputers

TS Çaylak
Buraya

ASUS anakartınızda bir AGP yuvası var. AGP yeni pci-e x16 kadar iyi değil ama yine de iyi. Sen oldukça ucuz için xbox'ın gpu daha iyi bir grafik kartı bulabilirsiniz.

bunu dene. SADECE 50 KUTU İÇİN.
newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814102073

ya da benimle yahoo.com adresinden simmonsmatt63 adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Şirketim BMD bilgisayarları (bmdboneyard.com), size özel bir oyun bilgisayarı kuracak. Sadece 300 $ 'dan başlıyorlar. Ne düşündüğünüzü biliyorum "WTF 300 dolar, muhtemelen içinde P3 var"

İşte stok modelimizin özellikleri (core fire PC)
------------------------------------------------------------------------------------------------
CPU: Intel Pentium D (çift çekirdekli) @ 3.0GHz

Sabit sürücü: 250 gb sata (minimum)

ekran kartı: 128mb ddr2 Nvidia quadro fx PCI-E (minimum ... daha önce bunlara 9800gtx gpus koyduk!)

sistem belleği (RAM): 2 gb ddr2 (minimum)

İşletim Sistemi seçenekleri: windows xp SP3 pro (tercih edilir), Linux Ubuntu
----------------------------------------------------------------------------------------------------

En güçlü bilgisayarımızı 1000 dolara kurduk ve sattık. İşte özellikleri.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

CPU: Intel Core 2 dörtlü (dört çekirdekli) @ 3.0GHz

Sabit sürücü: 512GB samsung Solid State Drive sata

Ekran kartı: Palit Nvidia Geforce gtx 275 (896 mb gddr3) palit.biz/main/vgapro.php?id=1156

Sistem Belleği: 4gb ddr3

İşletim Sistemi: XP pro
B

BMDcomputers

TS Çaylak
AH AZ DAHA UNUTUYORDUM

HADİ BAKALIM

bigthings.ca/manitoba/pictures/coke1.jpg
teklord

teklord

TS Guru
Benim gibi HD 3850 AGP'yi alın ve bundan çok etkileneceksiniz. CPU'nuz bunu tıkayacaktır, bu yüzden belki de HD 3650 hızınız daha fazladır. Xbox GPU'ya gelince, bu Xbox mobo'nun bir parçasıdır, bu nedenle gerekli tüm ekipmanlarla sıfırdan bir GPU oluşturamazsanız bunu yapmanın bir yolu yoktur. Yapabilseniz bile, bu GPU bir GeForce 4 serisi GPU'ya benziyor, bu da bugünlerde çok değerli değil. Onunla Jedi Akademisi bile çalışamıyor, (En sevdiğim oyun BTW).
Rage_3K_Moiz

Rage_3K_Moiz

Sith Lord
Bu konu bir yaşın üzerinde çocuklar, şimdi umurunda olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen bir Wii veya 360'ı var. ;)
T77

T77

TS Meraklısı
Uyumlu olmayacak, kendinize bir gpu (nvidia veya ati) satın alın
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• Kalamar Sürprizi
    Motorola'nın yeni Razr menteşesi, dayanıklılık testinde 27.000 kattan sonra 'kırıldı'
  • mongeese
    Nvidia, etkinliğe sponsor olmasına rağmen MWC 2020 planlarını iptal etti
  • Morris Küçük
    Xbox Series X ve PS5, koronavirüs salgını nedeniyle gecikebilir
  • Puiu
    Metro Exodus, uzun süren Epic Games Store münhasırlığından sonra Steam'e geri dönüyor
  • learninmypc
    Hindistan, sürücüler devam ederse kırmızı yanan trafik ışıklarıyla gürültü kirliliğiyle mücadele ediyor ...
  • psycros
    YouTube'un klasik masaüstü arayüzü önümüzdeki ay iyi olacak
  • C
    TCP Doktoru
  • Sikloid Torus
    Ekran sorunu