• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Topluluk
  • Bir soru sor
  • Bugünün Mesajları

Sürücüler Mavi Ekran Hasar Kablosuz Sürücüler BCCode 116 (oyun)

• Konuyu Başlatan Kamstew
  • Başlangıç ​​tarihi
K

Kamstew

TS Çaylak
AMD parçalarına sahip yeni makine, h1z1 oynamakta iyi çalıştı ancak planetside 2'ye gittiğimde çökmeye başladım. oyunu yeniden başlatmayı denediğimde bir bluescreen BCCode 116 alırdım ve kablosuz sürücülerim çalışmayacaktı.
tüm sürücüler ve windows güncellemeleri güncel, değişiklik yok.
Ben donanım kırılma içermeyen bir çözüm seviyorum.

bir noktada windows güncellemelerinin (nokta ve kahkaha) olmadığını fark ettim ve sorun olması gerektiğini düşündüm ama yine de oldu. BCCode 116'yı gördüğümde ve gidecek bir şeyim olduğunda.

hata raporunun nereye kaydedildiğini anlayamıyorum ama bu yüzden pencerelerden nefret ediyorum ve sadece 3 işletim sistemi seçiyorum ama burada teknolojimizin hüzünlü durumu hakkında öfkeli değilim.
Son düzenleme:
Tmagic650

Tmagic650

TS Büyükelçisi
Minidumps'ı C: \ windows \ minidump adresine giderek gönderin. Tüm .dmp dosyalarını seçin ve dosyaları sıkıştırılmış (sıkıştırılmış) bir klasöre göndererek sağ tıklayın. Bu klasörü buraya dosya olarak yükle
K

Kamstew

TS Çaylak
Buradaki tek dosya

Ekler

• 022815-21840-01 - Copy.zip
    28,6 KB İzlenme: 1
Tmagic650

Tmagic650

TS Büyükelçisi
ATI video sürücüsü bu soruna neden oluyor ...
K

Kamstew

TS Çaylak
Daha spesifik olabilir misiniz? Kontrol merkezine göre en yeni sürücülerim var. farklı olanları indirmem gerekiyor mu?

Ayrıca, gezegen 2 için optimize etmek için katalizör kontrolü kullandım ve o zamandan beri problem yaşamadım. bu mantıklı mı?
Tmagic650

Tmagic650

TS Büyükelçisi
Artık Mavi Ekran almıyorsunuz? Minidumps ATIMPAG.SYS, DXGKRNL.SYS ve DXGMMS.SYS bu işaret başladığı anda yüklediğiniz ATI video sürücüsü ile ilgili işaret ediyordu. Bu yeterince spesifik mi?
K

Kamstew

TS Çaylak
Çok şaşırdım. Bir süre katalizör kontrolü ile oyunu optimize ettikten sonra onları alamıyordum, o zaman aniden bu gece oyun-> yeniden başlat oyunu-> mavi ekranından benzer bir kaza alıyorum. Sürücülerim güncel olmasaydı sorunu anlardım ama CC'ye göre günceller. ayrıca beni bağlayan kablosuz bağdaştırıcımı bozması, bunun vidcard / sürücülerimin neden olabileceğini görmüyorum.

Bilgisayarın sorunun ne düşündüğünü anlıyorum, sadece bu konuda ne yapacağımı anlamıyorum. belki de ekran kartımı MoBo'daki başka bir yuvaya taşımayı denemeliyim? Birden fazla cihazda olduğu için bunun anakart olduğunu hissediyorum. Donanım hakkında çok şey bilmiyorum, bu yüzden oldukça clueless.

Hata raporu tarafından verilen ikinci dosyayı yüklemeye çalıştım ama verilen AppData klasöründe bulamadım. Şimdiye kadarki bilgileri takdir ediyorum ama düzeltmeye nereden başlayacağım konusunda bazı rehberliğe ihtiyacım var.
K

Kamstew

TS Çaylak
DÜZENLEME: BC116 ve yayınladığınız dosyalar hakkında forumlarda biraz okuma yaptıktan sonra, kodun genellikle ısı veya güçten nasıl kaynaklandığını okudum.
Bunun bir ısı sorunu olmadığından% 90 eminim. Üstteki fan çoğu zaman dokunuşta serin hissediyor.
güç olsa da ... Oldukça güçlü bir donanım aldım. 4.0 ghz 8 çekirdekli amd CPU ve 4 gb r270 amd GPU. Güç kaynağım 650W'dı ki bu yeterli olacağından emin oldum ama şimdi soruyorum.

bu neredeyse onu çalıştırmayı bırakmam gerektiğini hissettiriyor, bu yüzden patlamıyor. bu yeni bilgisayar-paranoya mı?

Son Gönderiler

• P
    Bitcoin'in Mayıs ayında bir sonraki yarıya indirmesi para birimini tüm zamanların en yüksek seviyesine gönderebilir
  • Oliweea
    Psu sorunu
  • S
    Elon Musk ilk EDM şarkısını SoundCloud'a bıraktı
  • ZedRM
    NASA, Spitzer Uzay Teleskobu'na veda etti
  • P
  • ZedRM
    Final Fantasy VII Remake tema şarkı fragman çapraz giyinme Bulut özellikleri
  • tyrsdisciple
    Nest termostat özelliği kullanıcıları olası HVAC sorunlarına karşı uyarır
  • Evernessince
    AB, belirleyici oylamadan sonra ortak bir ücretlendirme standardı için itici güçle ilerliyor