• Bir soru sor
    Son Mesajları Gör
    TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.
  • Forum
  • Yazılım
  • Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme
  • Bugünün Mesajları

çözülmüş Bozuk görüntü hatası sorunu

• Konuyu Başlatan nbk7pos
  • Başlangıç ​​tarihi
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.
N

nbk7pos

TS Çaylak
7'ye yoğunlaştırılan ve aşağıdaki belgeleri ekleyen 8 adımı takip etmek için bir yazı okudum.

Bu sorundan kurtulamadığım için herhangi bir yardım çok takdir edilecektir ...

Ekler

• mbam-log-2010-06-14 (00-09-27) .txt
    895 bayt İzlenme: 6
  • DDS.txt
    10,4 KB İzlenme: 8
  • gmer.log
    379 bayt İzlenme: 3
  • hijackthis.log
    8 KB İzlenme: 6
  • Attach.txt
    4,2 KB İzlenme: 3
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
Günlükleri kontrol edeceğim. Ama lütfen 'kötü görüntü' mesajı geldiğinde ne yapmaya çalıştığınızı söyleyin.

Bize ne kadar çok bilgi verirseniz (olabildiğince az kelime ile), size yardımcı olmak o kadar iyi olur.
N

nbk7pos

TS Çaylak
Her yeni bir uygulama açtığımda (internet, kontrol paneli, herhangi bir şey) Kötü bir görüntü hatası açılır penceresi alıyorum. İlk ortaya çıktığında sadece internet explorer ile gördüm ama şimdi bilgisayarı açtığımda windows başlamadan önce yaklaşık 5-6 hata mesajı alıyorum. AVG'yi yüklemeye çalıştım, ancak düzgün yüklenmeyecek ve daha fazla hata iletisi göndererek yükleme başarısız oluyor.
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
Güvenli Moda Başlatma
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve klavyenizdeki F8 tuşuna basmaya başlayın.
  • Windows Gelişmiş Seçenekler menüsü görüntülendiğinde Güvenli Mod seçeneğini belirleyin ve ENTER tuşuna basın.

Buradaki talimatları ve ekran görüntülerini takip edin: http://www.netsquirrel.com/msconfig/msconfig_vista.html
Msconfig yardımcı programına eriştikten sonra, Seçmeli Başlangıç ardından Başlangıç ​​sekmesi
Aşağıdakilerin ve ilgili işlemlerin her birinin işaretini kaldırın> notlara bakın:
AVG
ParetoLogic PC Sağlık Danışmanı
Uniblue RegistryBooster
Hijackthis 1.99.1
Java

Uygula> Tamam> Normal Modda Yeniden Başlat> Kontrol ettikten sonra nag mesajını kapat "bu mesajı bir daha gösterme." Kalmak Seçmeli Başlangıç.

Bazı notlar:
1. antivirüs: var Microsoft Windows OneCare Live Casus Yazılım Önleme ve AntiVirüs AVG'nin çalışması için bazı işlemleriniz var. AV için # 1 veya # 2 isteyip istemediğinize karar verin ve diğerini kaldırın.
3. Kayıt defteri temizleyicileri:
Lütfen Uniblue RegistryBooster. Kayıt defteri temizleyicilerini önermiyoruz ve size yardımcı olurken Kayıt Defteri değişikliklerinin çalıştırılmaması ve / veya değiştirilmemesi önemlidir.

hakkında ParetoLogic PC Sağlık Danışmanı. Yutturmacaları:
PC Health Advisor'ın ana taramasında, birçok kayıt defteri, gizlilik ve kötü amaçlı yazılım (casus yazılım, reklam yazılımı, pop-up jeneratörler, Truva atları, tuş kaydediciler ve diğerleri) sorunları bulunur ve giderilir. Windows kayıt defteri hataları ve kötü amaçlı yazılım, sayısız PC performans sorununun yaygın nedenleridir.
Bunu kullanmanın sistem sorunlarına neden olacağını garanti ederim. Umarım hala denemeyi kullanıyorsunuz çünkü şimdi kaldırmanızı öneririm.

4. Hijackthis 1.99.1 Modası geçmiş. Lütfen kaldırın. Geçerli sürümü daha sonra indirmenizi isteyeceğim.
5. var Java (TM) 6 Güncelleme 7. Mevcut sürüm v6u20. Java'yı güncelleyin. Eski sürüm bir güvenlik açığıdır. Bu siteyi kontrol edin.Java Güncellemeleri . Program Ekle / Kaldır'daki önceki sürümleri kaldırın.
===================================
Bunun sistemde yapabilecekleriniz üzerinde herhangi bir fark yaratıp yaratmadığına bakın.

Eğer değilse. Lütfen bunu çalıştırın ve bu mesajı aldığınız zamanlara karşılık gelen bir Hata olup olmadığına bakın:

Lütfen indir VEW ve Masaüstünüze kaydedin:

Programın ayarlanması

Çift tıklama VEW.exe koşmak.

• Sorgulanacak günlüğü seçin,
  • Uygulama
  • sistem

Listelenecek türü seç altında,:
  • Kritik (yalnızca Vista)
  • Hata

Etkinlik sayısı için radyo düğmesini tıklayın
  • tip 20 1 ila 20 kutusunda
  • Ardından Çalıştırmak buton.
  • Not defteri çıkış günlüğü ile açılır.

Günlüğü yükle
  • Not Defteri'nde, Düzenle> Tümünü seç
  • Ardından Düzenle> kopya
  • Basın Ctrl + V günlüğü bir sonraki yanıtınıza yapıştırmak için klavyenizde.
(Rev-Oil'in izniyle)
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
Bir düşünce daha:
ATI Catalyst Control Center ™:
ATI Catalyst ™ Control Center için sistem gereksinimleri nelerdir?

ATI Catalyst ™ Control Center'ın ilk sürümünde DirectX 9 sınıfı bir grafik hızlandırıcı gerekir - buna Radeon 9500 ve üstü artı yeni Radeon X Serisi ürünler dahildir. Ayrıca 512 MB RAM ile orta-üst düzey bir Intel veya AMD CPU kullanmanızı öneririz.
İşlemciniz: Intel (R) Core (TM) 2 Duo CPU P8400 @ 2.26GHz

Ayrıca Catalyst kullanıcılarının bildirdiği birçok sorun var. atikmdag.sys. Günlüklerinizde bu sürücünün bir sorun olabileceği belirtiliyor.

Donanım benim eşyalarım değil, bu yüzden cehaletimi gösteriyorsa bana katıl!
N

nbk7pos

TS Çaylak
Kaldırdım:
ParetoLogic PC Sağlık Danışmanı
Uniblue RegistryBooster
Hijackthis 1.99.
ATI Catalyst ™ Kontrol Merkezi
AVG

"Msconfig" içinde tüm başlatma işlemlerinin işaretini kaldırdım

Java'yı yukarıdaki isteğinize göre güncelledim

VEW indirdim ama "run" tuşuna bastığımda şu hatayı alıyorum:
Çalışma zamanı hatası '75':
Yol / dosya erişim hatası

VEW nasıl düzeltilir?
N

nbk7pos

TS Çaylak
Masaüstüne kaydoldum ve çalıştırmayı denedim ama yukarıda belirtilen hata mesajını aldım. Bunu neden aldığım hakkında bir fikrin var mı?
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
Hala Kötü Görüntü Hatası mı alıyorsunuz?
N

nbk7pos

TS Çaylak
VEW uygulamasını masaüstünden çalıştırmaya çalışırken kötü görüntü hatası alıyorum ve sonra belirttiğiniz kriterleri seçiyorum. Bir kez VEW içinde "run" isabet kez 75 çalışma zamanı hatası alıyorum.
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
2 soru:

İşletim sisteminiz 64bit mi? (GMER 64bit üzerinde çalışmaz, VEW da çalışmayabilir)
İşletim sistemi kopyanız yasal mı?
N

nbk7pos

TS Çaylak
Rakip sistemimi kontrol ettim ve sistem kontrol panelinin altında 32 bit dedi.

Ayrıca orijinal bir windows kopyası var.
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
Burada yoldan çıkıyoruz. Orijinal sorunun 'kötü görüntü' idi. VEW'yi çalıştırmadan önce bunu daha önce yaptığınız şeyleri yapmaya devam ediyor musunuz?
N

nbk7pos

TS Çaylak
Geç cevap için özür dilerim. Şehir dışına çıkmak zorunda kaldım ve şimdi cevap verme şansım var.

Bir uygulamayı her açışımda yine de kötü görüntü hatası alıyorum.

Örneğin internet explorer'ı açmaya çalıştığımda aşağıdakileri alıyorum:

"Iexplore.exe - Bozuk Görüntü

C: \ Progra ~ 1 \ google \ GOOGLE ~ 3 \ GOEC62 ~ 1.DLL, Windows üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmamış veya bir hata içeriyor. Orijinal kurulum ortamını kullanarak programı tekrar yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcınıza başvurun. "

Google'ı yeniden yüklemeyi denedim ama hiçbir şey değişmedi.
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
Örnek için teşekkürler. Google'ın bir noktaya bir BHO eklediği anlaşılıyor. Bu sorunlara neden oldu, bu yüzden girişleri kaldırmanızı ve yardımcı olup olmadığını görmenizi sağlayacağım: Bu kadar ilerlediğime ve henüz Combofix'i çalıştırmamanıza inanamıyorum! Tüm çalıştırmak için yazılmış komut dosyası var:

Lütfen ComboFix'i indirin Buraya ve Masaüstünüze kaydedin.

• [1]. Talimat verilmedikçe Combofix'i yeniden adlandırmayın.
    [2].Tüm anti virüs ve kötü amaçlı yazılımdan koruma programlarını kapatın / devre dışı bırakın, böylece ComboFix'in çalışmasını engellemezler.
    [3] .Açık tarayıcıları kapatın.
    [4]. Çift tıklama ComboFix.exe & çalıştırmak için talimatları izleyin.
  • NOT: Combofix başlar başlamaz makinenizin İnternet bağlantısını kesecektir. CF çalışmasını tamamlamadan önce bağlantı otomatik olarak geri yüklenir. Başlamazsa, bağlantınızı geri yüklemek için bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    [5]. Combofix sizden yüklemenizi isterse Kurtarma Konsolu, Lütfen izin vermek o.
    [6]. Combofix sizden isterse Güncelleme program, her zaman izin vermek.
  • Lütfen Combofix tamamen bitinceye kadar makinenizi tekrar İnternete bağlamaya çalışmayın.
    [7]. Taramadan sonra bir rapor oluşturulacaktır. Lütfen C: \ ComboFix.txt bir sonraki cevapta.
Not: Combofix'in penceresini çalışırken mouseclick etmeyin. Bu durmasına neden olabilir.
Not: Combofix'i tamamladığınızda güvenlik programlarınızı yeniden etkinleştirdiğinizden emin olun..
=====================================
Combofix'i çalıştırdıktan sonra, makineyi yeniden başlatın ve devam edin:

Özel CFScript

• [1]. Açık olan tüm tarayıcıları kapatın.
    [2]. Tüm anti virüs ve kötü amaçlı yazılımdan koruma programlarını kapatın / devre dışı bırakın, böylece ComboFix'in çalışmasını engellemezler.
    [3]. Not defterini açın ve aşağıdaki koddaki metni kopyalayın / yapıştırın:
Kod:
Dosya::
Klasör::

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Classes \ CLSID \ {AA58ED58-01DD-4D91-8333-CF10577473F7} \ tür kitaplığı]

DDS ::
BHO: Google Araç Çubuğu Yardımcısı: {aa58ed58-01dd-4d91-8333-cf10577473f7} - c: \ program files \ google \ google toolbar \ GoogleToolbar_32.dll

Sürücü ::
Bunu CFScript.txt olarak, ComboFix.exe ile aynı konuma kaydedin

Yukarıdaki resme bakarak CFScript'i ComboFix.exe dosyasına sürükleyin

Tamamlandığında, C: \ ComboFix.txt adresinde sizin için bir günlük oluşturur. Lütfen bir sonraki cevabınıza ekleyin.
====================
Sonra indirin HijackThis Yükleyici BURAYA ve masaüstüne kaydedin:
  1. Üzerine çift tıklayın HJTInstall.exe programı çalıştırmak için.
  2. Varsayılan olarak C: \ Program Files \ Trend Micro \ HijackThis.
  3. "Kabul Ediyorum" düğmesini tıklayarak lisans sözleşmesini kabul edin.
  4. Tıkla "Sistem günlüğü dosyasını tarar ve kaydeder" buton. Tarar ve günlüğü kaydetmenizi ister.
  5. Tıklayın "Kayıt dosyası" günlük dosyasını kaydetmek ve daha sonra günlük not defterinde açılır.
  6. Tıklamak "Düzenle> Tümünü Seç" sonra tıklayın "Düzenle> Kopyala" günlüğün tüm içeriğini kopyalamak için.
  7. Bu konuya geri dönün ve günlüğü bir sonraki cevabınıza yapıştırın (Ctrl + V).

NOT: HijackThis henüz hiçbir şeyi düzeltmiyor! Buldukları şeylerin çoğu zararsız veya hatta gerekli olacaktır.

Bozuk Görüntü hatası komut dosyasından sonra gitmelidir, ancak kalan herhangi bir giriş varsa, bunları HJT günlüğünde göreceğim ve bu günlükle herhangi bir şey yapmadan önce size talimat verene kadar onları beklemenizi bekleyeceğim.
N

nbk7pos

TS Çaylak
Combofix'i çalıştırdım ve sorun çözüldü. Ne yaptığından emin değilim ama sonuçları görmene gerek yok. Problemden kurtulmada yardımın için çok teşekkür ederim.

Tüm zamanınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim!
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
Rica ederim. Ben komut dosyası ve HijackThis günlüğü sonra oluşturulan Combofix günlüğü ile bitirmek istiyorum. Bazen belirli bir sorun çözülebilir, ancak bu, bu sistemde başka kötü amaçlı yazılım bulunmadığının bir göstergesi değildir.

Temizlik araçlarını ve oluşturdukları kütükleri kaldırmanızı sağlayacağım. Ancak, bitirmek istemiyorsanız, iş parçacığını kapatabilirim.
N

nbk7pos

TS Çaylak
Kötü görünen bir şey varsa bana bildirin.

Teşekkürler

Combofix ekleri:

Ek combofix results.txt dosyasını görüntüleyin
Script.txt ile ek combofix'i görüntüleyin

HIJACHTHIS GÜNLÜĞÜ:
Trend Micro Hijack'in Günlük Dosyası Bu v2.0.4
Tarama 09.07.2010 12:28:14 saatinde kaydedildi
Platform: Windows Vista SP2 (WinNT 6.00.1906)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18882)
Önyükleme modu: Normal

Çalışan süreçler:
C: \ Windows \ system32 \ taskeng.exe
C: \ Program Dosyaları \ Ortak Dosyalar \ Java \ Java Update \ jusched.exe
C: \ Program Dosyaları \ Dell Destek Merkezi \ bin \ sprtcmd.exe
C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ avgtray.exe
C: \ Windows \ ehome \ ehtray.exe
C: \ Windows \ ehome \ ehmsas.exe
C: \ Program Dosyaları \ Windows Media Player \ wmpnscfg.exe
C: \ Windows \ system32 \ wuauclt.exe
C: \ Windows \ system32 \ notepad.exe
C: \ Windows \ explorer.exe
C: \ Windows \ system32 \ wbem \ Unsecapp.exe
C: \ Windows \ system32 \ wermgr.exe
C: \ Windows \ system32 \ Dwm.exe
C: \ Program Dosyaları \ Internet Explorer \ iexplore.exe
C: \ Windows \ system32 \ SearchFilterHost.exe
C: \ Program Dosyaları \ Trend Micro \ HiJackThis \ HiJackThis.exe

R1 - HKLM \ Yazılım \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main, Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM \ Yazılım \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main, Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM \ Yazılım \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main, Arama Sayfası = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM \ Yazılım \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main, Başlangıç ​​Sayfası = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R0 - HKCU \ Yazılım \ Microsoft \ Internet Explorer \ Araç Çubuğu, LinksFolderName =
R3 - URLSearchHook: AVG Güvenlik Araç Çubuğu BHO - {A3BC75A2-1F87-4686-AA43-5347D756017C} - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ Toolbar \ IEToolbar.dll
O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - c: \ Program Dosyaları \ Ortak Dosyalar \ Adobe \ Acrobat \ ActiveX \ AcroIEHelperShim.dll
O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ avgssie.dll
O2 - BHO: Arama Yardımcısı - {6EBF7485-159F-4bff-A14F-B9E3AAC4465B} - C: \ Program Dosyaları \ Microsoft \ Arama Geliştirme Paketi \ Arama Yardımcısı \ SEPsearchhelperie.dll
O2 - BHO: Windows Live Oturum Açma Yardımcısı - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - C: \ Program Dosyaları \ Ortak Dosyalar \ Microsoft Paylaşılan \ Windows Live \ WindowsLiveLogin.dll
O2 - BHO: AVG Güvenlik Araç Çubuğu BHO - {A3BC75A2-1F87-4686-AA43-5347D756017C} - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ Toolbar \ IEToolbar.dll
O2 - BHO: Google Araç Çubuğu Bildirimcisi BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C: \ Program Dosyaları \ Google \ GoogleToolbarNotifier \ 5.4.4525.1752 \ swg.dll
O2 - BHO: Google Sözlük Sıkıştırma sdch - {C84D72FE-E17D-4195-BB24-76C02E2E7C4E} - C: \ Program Dosyaları \ Google \ Google Araç Çubuğu \ Bileşen \ fastsearch_B7C5AC242193BB3E.dll
O2 - BHO: Tarayıcı Adres Hata Yeniden Yönlendiricisi - {CA6319C0-31B7-401E-A518-A07C3DB8F777} - C: \ Program Dosyaları \ Dell \ BAE \ BAE.dll (dosya eksik)
O2 - BHO: Java (tm) Eklentisi 2 SSV Yardımcısı - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C: \ Program Dosyaları \ Java \ jre6 \ bin \ jp2ssv.dll
O2 - BHO: Windows Live Araç Çubuğu Yardımcısı - {E15A8DC0-8516-42A1-81EA-DC94EC1ACF10} - C: \ Program Dosyaları \ Windows Live \ Toolbar \ wltcore.dll
O3 - Araç Çubuğu: & Windows Live Araç Çubuğu - {21FA44EF-376D-4D53-9B0F-8A89D3229068} - C: \ Program Dosyaları \ Windows Live \ Toolbar \ wltcore.dll
O3 - Araç Çubuğu: AVG Güvenlik Araç Çubuğu - {CCC7A320-B3CA-4199-B1A6-9F516DD69829} - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ Toolbar \ IEToolbar.dll
O4 - HKLM \ .. \ Run: [SunJavaUpdateSched] "C: \ Program Files \ Ortak Dosyalar \ Java \ Java Update \ jusched.exe"
O4 - HKLM \ .. \ Run: [dellsupportcenter] "C: \ Program Dosyaları \ Dell Destek Merkezi \ bin \ sprtcmd.exe" / P dellsupportcenter
O4 - HKLM \ .. \ Çalıştır: [AVG9_TRAY] C: \ PROGRA ~ 1 \ AVG \ AVG9 \ avgtray.exe
O4 - HKCU \ .. \ Run: [swg] "C: \ Program Files \ Google \ GoogleToolbarNotifier \ GoogleToolbarNotifier.exe"
O4 - HKCU \ .. \ Run: [ehTray.exe] C: \ Windows \ ehome \ ehTray.exe
O4 - .DEFAULT Kullanıcı Başlangıcı: Dell Dock First Run.lnk = C: \ Program Dosyaları \ Dell \ DellDock \ DellDock.exe (Kullanıcı 'Varsayılan kullanıcı')
O16 - DPF: {32C3FEAE-0877-4767-8C20-62A5829A0945} (FBootloaderAX) - http://static.ak.facebook.com/fbplugin/win32/axfbootloader.cab
O16 - DPF: {9600F64D-755F-11D4-A47F-0001023E6D5A} (Shutterfly Resim Yükleme Eklentisi) - http://web1.shutterfly.com/downloads/Uploader.cab
O18 - Protokol: avgsecuritytoolbar - {F2DDE6B2-9684-4A55-86D4-E255E237B77C} - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ Toolbar \ IEToolbar.dll
O18 - Protokol: linkscanner - {F274614C-63F8-47D5-A4D1-FBDDE494F8D1} - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ avgpp.dll
O20 - AppInit_DLLs: C: \ Windows \ System32 \ avgrsstx.dll
O20 - Winlogon Bildirimi: GoToAssist - C: \ Program Files \ Citrix \ GoToAssist \ 514 \ G2AWinLogon.dll
O22 - SharedTaskScheduler: Bileşen Kategorileri önbellek arka plan programı - {8C7461EF-2B13-11d2-BE35-3078302C2030} - C: \ Windows \ system32 \ browseui.dll
O23 - Hizmet: Andrea ST Filtreler Hizmeti (AESTFilters) - Andrea Electronics Corporation - C: \ Windows \ System32 \ DriverStore \ FileRepository \ stwrt.inf_f091b975 \ aestsrv.exe
O23 - Hizmet: Ati Harici Olay Yardımcı Programı - ATI Technologies Inc. - C: \ Windows \ system32 \ Ati2evxx.exe
O23 - Hizmet: AuthenTec Parmak İzi Hizmeti (ATService) - AuthenTec, Inc. - C: \ Program Dosyaları \ Parmak İzi Sensörü \ AtService.exe
O23 - Hizmet: AVG Security Toolbar Hizmeti - Bilinmeyen sahibi - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ Toolbar \ ToolbarBroker.exe
O23 - Servis: AVG Ücretsiz E-posta Tarayıcısı (avg9emc) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ avgemc.exe
O23 - Servis: AVG Ücretsiz WatchDog (avg9wd) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C: \ Program Dosyaları \ AVG \ AVG9 \ avgwdsvc.exe
O23 - Hizmet: Dock Oturum Açma Hizmeti (DockLoginService) - Stardock Corporation - C: \ Program Dosyaları \ Dell \ DellDock \ DockLogin.exe
O23 - Hizmet: @C: \ Program Dosyaları \ DigitalPersona \ Bin \ DpHostW.exe, -128 (DpHost) - DigitalPersona, Inc. - C: \ Program Dosyaları \ DigitalPersona \ Bin \ DpHostW.exe
O23 - Hizmet: FlipShare Hizmeti - Bilinmeyen sahibi - C: \ Program Dosyaları \ Flip Video \ FlipShare \ FlipShareService.exe
O23 - Hizmet: GoToAssist - Citrix Online, Citrix Systems, Inc.'in bir bölümü - C: \ Program Files \ Citrix \ GoToAssist \ 514 \ g2aservice.exe
O23 - Hizmet: Google Güncelleme Hizmeti (gupdate1ca55e42ae09450) (gupdate1ca55e42ae09450) - Google Inc. - C: \ Program Dosyaları \ Google \ Update \ GoogleUpdate.exe
O23 - Hizmet: Google Yazılım Güncelleştirici (gusvc) - Google - C: \ Program Dosyaları \ Google \ Common \ Google Updater \ GoogleUpdaterService.exe
O23 - Hizmet: Gelişmiş Ağ Hizmeti (hnmsvc) - Dell Inc. - c: \ ProgramData \ SingleClick Systems \ Gelişmiş Ağ Hizmeti \ hnm_svc.exe
O23 - Hizmet: InstallDriver Tablo Yöneticisi (IDriverT) - Macrovision Corporation - C: \ Program Dosyaları \ Ortak Dosyalar \ InstallShield \ Driver \ 11 \ Intel 32 \ IDriverT.exe
O23 - Hizmet: SupportSoft Zincir Dişli Hizmeti (DellSupportCenter) (sprtsvc_DellSupportCenter) - SupportSoft, Inc. - C: \ Program Dosyaları \ Dell Destek Merkezi \ bin \ sprtsvc.exe
O23 - Hizmet: stllssvr - MicroVision Development, Inc. - C: \ Program Dosyaları \ Ortak Dosyalar \ SureThing Shared \ stllssvr.exe
O23 - Hizmet: Dell Kablosuz WLAN Tepsi Hizmeti (wltrysvc) - Bilinmeyen sahibi - C: \ Windows \ System32 \ WLTRYSVC.EXE

--
Dosya sonu - 6945 bayt
Bobbye

Bobbye

Saçak Yardımcısı
İyi görünüyor! Sorunlar çözüldüyse, Kullandığımız tüm araçları ve oluşturdukları dosya ve klasörleri kaldırma
  • Sildiği dosyaların ComboFix'i ve tüm Yedeklerini kaldırın
  • BAŞLAT> ardından ÇALIŞTIR'ı tıklayın
  • Şimdi yazın Combofix / Kaldırma tıklayın ve Tamam'ı tıklayın. X ve U arasındaki boşluğa dikkat edin, orada olması gerekir.
  • İndir OTCleanIt yazan OldTimer ve Masaüstünüze kaydedin.
  • Çift tıklama OTCleanIt.exe.
  • Tıkla Temizlemek! buton.
  • Temizleme sırasında yeniden başlatmanız istenirse, Evet.
  • Araç, tamamlandığında kendisini siler.

Not: Güvenlik duvarınızdan veya diğer güvenlik programlarından OTC ile internete bağlanmaya çalışan bir uyarı alırsanız, lütfen izin verin.
  • Şimdi yeni bir Geri Yükleme Noktası ayarlamalı ve önceki Geri Yükleme Noktalarından bulaşmayı önlemek için eski geri yükleme noktalarını kaldırmalısınız.
  • Adresine git Başlat > Tüm Programlar > Aksesuarlar > Sistem Araçları
  • Tıklayın "Sistem Geri Yükleme"
  • Seç "Bir geri yükleme noktası oluştur"ilk ekranda ardından"Sonraki"
  • Geri Yükleme Noktasına bir ad verin> "Oluşturmak"
  • Geri dönün ve > Sistem Araçları.
    [*]Seç Disk Temizleme
    [*]Tıklayın "OK" bölüm veya sürücü İstediğiniz.
    [*]Tıkla "Daha fazla seçenek"Sekme.
    [*]Tıklayın "Temizlemek"Sistem Geri Yükleme bölümünde, yeni oluşturulanlar dışındaki önceki Geri Yükleme Noktalarının tümünü kaldırmak için.

Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltın

Artık yardım edip edemeyeceğimi bana bildirin.
durum
Daha fazla yanıt için açık değil.

Son Gönderiler

• C
  • axiomatic13
    Yaramaz Köpek Son Bölüm II'ye son rötuşlar yapıyor
  • Jbblank321
    Xbox X Serisi için En İyi Oyun Monitörü? En İyi Para Satın Alabilir.
  • Kuantum fiziği
    Galaxy S20'de 8K video kaydetmek için dakikada 600 MB kullanılır
  • R
    Ntoskrnl% 30 CPU kullanımı
  • Julio Franco
    Zeki
  • ShagnWagn
    Nvidia Activision Blizzard oyunlarını GeForce'den kaldırmaya zorlandı
  • ckm88
    MWC iptal edilecek mi? Organizatörler Cuma günü daha fazla şirket ayrıldıkça toplanıyor