• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

Apple Kimliği Güvenlik Uyarısı

learninmypc

TS Evangelist
Sadece e-posta ile aldım ve SSN'imi sorana kadar doğrulama sürecine gittim, durdum ve X'ledim. Onun benim acct doğrulamak için benim SSN gerekir mi ??
E-posta bu
Hesabınızda alışılmadık bir giriş denemesi tespit ettik,

Apple Kimliği hesabınız, iPhone X'lerde FaceTime'da oturum açmak için kullanıldı.

Güvenliğinizi sağlamak için, Doğrulama Ofisimiz son hesap etkinliğini onaylamak için gerekli belgeleri alana kadar Hesabınıza erişim geçici olarak kilitlendi

Ziyaret edin: Hesabınızı doğrulayın (bağlantı kaldırıldı)

Bu ihtiyati adım, sizi, değerli müşterimizi savunmak için bir güvenlik önlemi olarak atılır. İstenen belgeleri aldıktan sonra, hesabınızın durumunu yeniden değerlendireceğiz.

Teşekkürler,
Apple Desteği
Bir iphone X'e sahip değilim veya kimseyi tanımıyorum.
Son olarak bir moderatör tarafından düzenlendi:

MaikuTech

TS Evangelist
Alttaki telif hakkı tarihi kapalı, 2018 değil 2019 olmalı.
Apple'a ait olduğundan emin olmak için apple müşteri hizmetlerini arayın ve bu e-postayı doğrulamalarını sağlayın.
Sadece bir şeye sahip olmadıysanız veya itunes ile ilgili bir elma hesabınız yoksa, düşünmeniz için bir ipucu.
Bu bir aldatmaca olduğunu söylemek için bir kırmızı bayrak olmalı, sadece her şeyi temizlemek için onları aradığınızda elma ile doğrulayın.

learninmypc

TS Evangelist
Alttaki telif hakkı tarihi kapalı, 2018 değil 2019 olmalı.
Apple'a ait olduğundan emin olmak için apple müşteri hizmetlerini arayın ve bu e-postayı doğrulamalarını sağlayın.
Sadece bir şeye sahip olmadıysanız veya itunes ile ilgili bir elma hesabınız yoksa, düşünmeniz için bir ipucu.
Bu bir aldatmaca olduğunu söylemek için bir kırmızı bayrak olmalı, sadece her şeyi temizlemek için onları aradığınızda elma ile doğrulayın.

Tamam, birkaç elma cihazım var ve itunes var. Sadece SSN'nizi gönüllü olarak hiçbir şeye eklememek için duyma ve okuma hatırlıyorum, neden ihtiyaç duyduklarını anlayamadım, bu yüzden frenlerimi çarptım. Girdiniz için teşekkürler :) .