• TECH HABERLER bilgisayar tutkunları ve uzman kullanıcılar.
    Bir soru sorun ve destek verin.
    , sadece bir dakika sürer.

Apple Card sahipleri artık Apple ürünlerini faizsiz bir taksitle satın alabilirler

nanoguy

TS Bağımlısı
Personel

Apple Kartı daha önce sizin için yeterince cazip değilse, şirket şimdi teklif Yeni Apple ürünleri almaya karar verirseniz yüzde 6 Günlük Nakit geri ödeme. Bu, ABD'de yaşadığınız ve şirketin en yeni cihazlarına elinizi sürdüğünüz sürece tatil sezonunda iki kat nakit geri alacağınız anlamına gelir.

Apple, ilk olarak müşterilerin bir yatırımcı çağrısı sırasında Ekim ayında Apple Card aracılığıyla faizsiz bir finansman planı oluşturma yeteneğini tanıttı. Bu, şirketin Apple.com, Apple Store uygulaması veya fiziksel Apple Mağazalarında yapılan satın alımlar için geçerli olan iPhone Yükseltme Programı aracılığıyla sunduğu 24 aylık taksitli kredidir.

Yeni plan, şirketin, operatörler veya perakendecilerden ziyade müşterileri doğrudan satın almalara yöneltme yönündeki son çabasıdır. Ancak Apple Music ve hatta AppleCare gibi hizmetler için geçerli değildir. Standart iCloud depolama alanı ve Apple Music'i satın alırken standart yüzde 3 nakit geri alabilirsiniz.

Ödemeleri doğrudan iPhone'unuzdaki Cüzdan uygulaması üzerinden yönetebilirsiniz ve şirket, minimum ödemenin aylık taksit planlarınızı dikkate almak için otomatik olarak ayarlandığını, bu nedenle ayın son gününde yalnızca bir ödeme yapmanız gerektiğini söylüyor.

Apple CEO'su Tim Cook, Ekim ayında yatırımcılara, aylık taksit planlarının iPhone'un ön maliyetini düşürmeyi amaçladığını söyledi. Ve bu aynı zamanda şirketin neden söyledi Tedarikçiler, 5G bağlantı özelliğine sahip olması beklenen iPhone 12'nin 100 milyondan fazla siparişine hazırlanıyor.

Kalıcı bağlantı.

Al Amca

TS Evangelist
Apple'ın Pazarlama Departmanından biri bu fikir için A + alır! Bu fikre kaç rakip daha atladığını ve ne kadar sürdüğünü görmek ilginç olacak. Kredi kartına bahse girebilirsiniz ve finans şirketleri bu konuda çıldırıyor! Onlar için iyi! LOL

Kuantum fiziği

TS Evangelist
% 12.74 faizle 10.000 $ limitli Apple Card'ım var.

Aldığımdan beri kullanmadım, çünkü her satın alma için Capital One Venture Card'ımın 1.25 Milinden daha iyi olduğunu söylemediler. Temel olarak, o karttaki her şeyi satın alıyorum ve puanımı 800'den fazla tutmak için hemen ödüyorum.

30.000 puan = ~ 300 $ tatile gittiğimde ve genellikle yılda 60.000 puan biriktiriyorum. Bu puanlar Asya'daki otel konaklamalarının maliyetini ödemiş veya Emirates, Asiana, Kore veya Filipin havasında Business sınıfı uçuşların maliyetini düşürmüştür.

Apple, Apple Card ile alışveriş yapmak için daha iyi bir durum oluşturabilirse, Venture'umu tamamen kullanmayı bırakacağım ve bunun yerine Apple Kartı kullanacağım.

GÜNCELLEME: Şu anda bir Apple temsilcisi ile çalışıyorum ve bana şimdiki Seyahat Yardımı olmadığını söylüyorlar.
Son düzenleme: